ضروری Star Wars Rebels داستان هر فن باید

خدمه از شبح, به یاد.تصویر: همه تصاویر لوکاس فیلم/دیزنی+آن زمان تاریک برای galaxy. به پایان رسید, جنگ های کلون

توسط DOSTEMANSALAM در 15 خرداد 1399
The crew of the Ghost, remembered.
خدمه از شبح, به یاد.
تصویر: همه تصاویر لوکاس فیلم/دیزنی+

آن زمان تاریک برای galaxy. به پایان رسید, جنگ های کلون اند. اما حتی اگر شما اجرا از چیزهایی که به تماشای امید: یکی دیگر وجود دارد. اگر شما می خواهید به تعقیب سازمان دیده بان خود را از طریق از بهترین Star Wars: The Clone Wars, ما نشان می دهد تبدیل به جانشین آن نشان می دهد Star Wars Rebels. به طور معمول, io9 است که در اینجا به راهنمای شما در مسیر خود به سوی این جهان بین دنیاهای.

تبلیغات


Kanan reveals himself to the Empire.
Kanan نشان می دهد خود را به امپراتوری.

تبلیغات

فصل 1

جرقه شورش (قسمت 1-2)—عزرا Bridger یک پسر جوان بر روی این سیاره Lothal عبور از مسیرهای با یک گروه از فعالان مبارزه علیه امپراتوری کهکشانی تا یکی از سلول Kanan Jarrus نشان می دهد آنها به اشتراک گذاشتن یک پیوند در نیروی است که روابط کهکشان با هم.

ظهور کارشناسی ارشد (قسمت 5)—به عنوان Kanan و عزرا کون سران بیش از تازه کشف شده خود را استاد و شاگرد رابطه شبح خدمه می یابد یک فرصت برای نجات یک استاد جدی اسیر توسط Empire.

امپراتوری روز و جمع آوری نیروهای (قسمت 8-9)—گم شده و پدر و مادر خود عزرا کشف حقیقت در مورد اینکه چرا آنها ناپدید شد در حالی که این تیم می رود در یک ماموریت برای از بین بردن امپراتوری جشن سالگرد تأسیس آن.

تبلیغات

راه جدی (قسمت 10)—پس از استرس از کشف آنچه رخ داده به پدر و مادرش او را هل می دهد در یک مسیر تاریک Kanan طول می کشد عزرا به Lothal را رها جدی معبد به او آموزش دهد.

تبلیغات

آتش در سراسر کهکشان (قسمت 15)—با Kanan گرفته شده توسط امپراتوری Ghost team دریچه یک طرح برای آزادی او منجر به یک رویارویی نهایی با مفتش بزرگ و یک جلسه با شورش گسترده تر و عامل تکیه گاه...بهتر شناخته شده به من و شما به عنوان Ahsoka Tano.


Ahsoka and Anakin reunite for a duel of the fates.
Ahsoka و Anakin دوباره برای یک دوئل از سرنوشت.

تبلیغات

فصل 2

محاصره Lothal (قسمت 1-2)—با Darth Vader و بزرگ Moff Tarkin شخصا نظارت بر امپراتوری را محکم گرفتن در Lothal این شبح خدمه پاره شده بین که مایل به اقامت در خارج از شورش بزرگتر برنامه ها و مبارزه در برابر امپراتوری را تمدید ضرب و جرح.

تبلیغات

از دست رفته فرماندهان و آثار قدیمی جمهوری (قسمت 3-4)—در Ahsoka مشاوره این تیم با سر به Seelos سیستم به استخدام برخی از دوستان قدیمی خود به علت: سابق کلون سربازان آزاد شده از تراشه های ساخته شده است که به برادران خود-در اجرای سفارش 66. و آنها سرب توسط هیچ یک دیگر از دیگر چهره آشنا کاپیتان رکس!

بال کارشناسی ارشد (قسمت 7)—با شورشیان در تلاش برای شکستن محاصره امپریالیستی Hera تصمیم می گیرد آن زمان به دنبال یک کشتی جدید به کمک های خود را نوپای ناوگان: تیغه بال یا B-Wing ،

تبلیغات

آینده از نیروی (قسمت 10)—به عنوان Ahsoka خود ادامه می دهد رسیدگی به پروفایل این کاربر Vader, بدنساز, گی Kanan و عزرا را مختل تفتیش عقاید را در نظر دارد به سرقت دور نیروی حساس و کودکان است.

میراث (قسمت 11)—خالی از سکنه توسط نیروی رویا و تصوراتی از پدر و مادر خود عزرا می آموزد حقیقت سرنوشت خود و یک درس با ارزش در این فرآیند است.

تبلیغات

یک شاهزاده خانم در Lothal (قسمت 12)—سناتور وثیقه Organa می دهد شبح یک ماموریت جدید برای به دست آوردن سه کودن موبایل برای شورش. اما آنها نمی خواهد کار با او در این ماموریت او را ترک که به دخترش لیلا.

تبلیغات

افسانه های Lasat (قسمت 14)—پس از خدمه نجات دو Lasat از امپریال اسارت Zeb آشکار برخی تعجب آور وحی در مورد مردم است.

تماس (قسمت 15)—در حالی که در سوخت عرضه مجدد ماموریت این تیم برخورد مرموز purrgil: یک مسابقه از نهنگ-مانند انسان که به طور طبیعی می تواند سفر سریع تر از نور سرعت.

تبلیغات

بازگشت به خانه (قسمت 16)—به عنوان شورش جنگنده بال رشد تلاش برای پیدا کردن یک کشتی به آنها را ذخیره می فرستد هرا در یک خانه سفر به Ryloth. او در دیدار با پدر و افسانه Twi'lek مقاومت چم Syndulla.

جناب آنهایی که (قسمت 17)—هنگامی که شبح است کمین توسط امپریال اداره امنیت یک ماموریت اشتباه رفته می بیند Zeb و عامل Kallus مجبور به کار با هم برای زنده ماندن از آمدن به شرایط با یکدیگر نقش در ظاهری مرگ از Lasat.

تبلیغات

کفن از تاریکی (قسمت 18)—چالش رو به رشد تهدید تفتیش عقاید و Ahsoka پذيرش مورد Darth Vader با هویت واقعی Ahsoka, Kanan و عزرا بازگشت به Lothal را جدی معبد برای پیدا کردن پاسخ. به آنها داده می شود یک: سرنوشت در انتظار در این سیاره Malachor.

گرگ و میش از شاگرد (قسمت 21-22)—رفتن به Malachor عزرا و Kanan دریافت بیشتر از آنها برای معامله در هنگام Darth چکش زدن یا کوبیدن باعث حضور او شناخته شده به جدی و تفتیش عقاید به طور یکسان. در ضمن در این سیاره Sith معبد Ahsoka پیوست با سابق استاد در برخورد سنین است.

تبلیغات


تبلیغات

فصل 3

گام به سایه (قسمت 1-2)—هنوز دوره نقاهت بعد از او کورش در Malachor, Kanan می رسد به مرموز Bendu که در تماس شورشی جدید پایه Atollon خانه برای یک درس در عمق زور. در ضمن عزرا خود را رشد قوی تر در خود توانایی های تیم با ne'er-do-well دزدان دریایی هندو Ohnaka به سرقت برخی از سابق جمهوری Y-بال برای شورش. رشد شورش نیز منجر به امپراتوری تماس در یک محاسبه استراتژیست به رهبری آن مبارزات در برابر مقاومت: دریاسالار بزرگ Thrawn.

تبلیغات

این Holocrons سرنوشت (قسمت 3)—Darth چکش زدن یا کوبیدن باعث می شود خود را حرکت goading عزرا به دام: دست بیش از Sith و جدی Holocrons در خود و Kanan اختیار یا شبح خدمه می میرد. زمانی که این پسر جوان مجبور به پیروی از او و چکش زدن یا کوبیدن دریافت مرموز سرنوشت ساز سند چشم انداز از یک سیاره با دو خورشید.

به آنتیل استخراج (قسمت 4)—ضرب و شتم توسط امپراتوری شورش خطرات در حال اجرا از مردم در واقع به پرواز جنگنده های خود را. با تکیه بر او پیر اتصالات به آکادمی سلطنتی سابینه ارتشاح Skystriker آکادمی به استخدام برخی از پتانسیل جداشدگان...منجر شود توسط یک مرد جوان به نام گوه آنتیل.

تبلیغات

آخرین نبرد (قسمت 6)—Rex طول می کشد شبح خدمه در یک ماموریت برای بازیابی نجات از جنگ های کلون میدان جنگ تنها برای پیدا کردن بیش از فقط خاطرات از جنگ جان سالم به در وجود دارد.

امپریال Supercommandos (قسمت 7)—پس از ناکامی در متقاعد کردن Mandalorians کنکورد سحر برای پیوستن به شورش سابینه عبور از مسیرهای (و jetpacks) با Mandalore طلبانه نایبالسلطنه, گر سخن و نخبگان تکاور تیم او در حال حاضر آگهی در نام مردم برای امپراتوری.

تبلیغات

داخل مرد (قسمت 10)—نفوذ امپریالیستی مرکز تحقیقات به سرقت اطلاعات در مورد جدید starfighter Thrawn در حال توسعه Kanan و عزرا یاد بگیرند که عامل Kallus تبدیل به یک تکیه گاه عامل...و Thrawn می آموزد یک جاسوس در میان.

سند چشم انداز و صدای (قسمت 11)—یک بار دیگر خالی از سکنه توسط چکش زدن یا کوبیدن عزرا است وادار به کار با dark sider به ایجاد حس از چشم انداز خود را از Holocrons رفتن به این سیاره Dathomir به فاش کردن هدف خود را. آنها پیدا کردن چکش زدن یا کوبیدن انتقام و کلیدی برای شکست دادن امپراتوری دیدم در سند چشم انداز خود را یکی در همان: استاد جدی Obi-Wan Kenobi.

تبلیغات

ارواح Geonosis (قسمت 12-13)—The crew است وظیفه محل گم شدن یک شورشی همراه در Geonosis سرب توسط Rogue یک's آینده ناراضی حزبی دیدم Gerrera—تنها به یاد بگیرند که همه از شورش می خواهد به بازی با همان قوانین و امپراتوری تلاش برای ساخت یک سلاح از قدرت غیر قابل تصور.

تبلیغات

محاکمه Darksaber و میراث Mandalore (قسمت 15-16)—داشتن گرفته Darksaber از چکش زدن یا کوبیدن مجلسی زنانه در Dathomir سابینه گفت Fenn راو و حفظ آن اهمیت Mandalorian مردم جرقه در نیاز به آموزش چگونه به خوب بکار بردن آن را به طوری که او می تواند کمک به آزادسازی مردم از امپراتوری حکومت. از رفتن به خانه سابین نه تنها به خانواده او پشت سر گذاشت اما اگر سخن خود را.

راز محموله (قسمت 18)—این شبح است وظیفه بازیابی محموله های حیاتی به شورش تنها به کشف محموله نیست اما یک فرد: سناتور دوشنبه Mothma در اجرا از امپراتوری برای عموم صحبت کردن در برابر امپراتوری.

تبلیغات

دوقلو خورشید (قسمت 20)—یک چشم انداز می گوید عزرا که آن را در نهایت زمان به سر به Tatooine به صرفه جویی در Obi-Wan Kenobi از چکش زدن یا کوبیدن خشم. معلوم Sith Lords سابق یا در غیر این صورت باقی می ماند و پیر بن تخصص.

ساعت صفر (قسمت 21-22)—با مون Mothma تماس با اسلحه متحد های مختلف شورشی سلول به یک نوپای داد تماس ساخته شده است را به این ناوگان به خرس در تلاش برای محاصره Lothal. اما Thrawn برنامه های دیگر ساخت حرکت خود را در مورد پایان شورش یک بار و برای همه است. با هر دو طرف در نظر گرفتن تلفات سنگین شورش ظهور به عنوان بازماندگان اما بدون یک پایه به خانه تماس بگیرید...تا دوشنبه Mothma تماس آنها را به Yavin IV برای دیدن آنچه که او واقعا شده است برای کمک به ساخت.

تبلیغات


Ezra and the Loth-Wolves stand ready to defend his home.
عزرا و Loth-گرگ ایستاده آماده به دفاع از خانه خود را.

تبلیغات

فصل 4

قهرمانان Mandalore (قسمت 1 و 2)—پس از صرف زمان با خانواده اش در Mandalore تخمگذار برنامه ای برای شورش سابینه می رسد به دوستان خود از شبح: زمان آن رسیده است برای Darksaber مطرح شود یک بار دیگر به عنوان یک تصویر از Mandalorian مقاومت است.

تبلیغات

به نام شورش (قسمت 3-4)—به عنوان خدمه پیوست در Yavin دیدم Gerrera و پارتیزان رسیدن به مسخره مون Mothma ناتوانی برای انجام آنچه باید انجام شود برای مبارزه با امپراتوری. در تلاش برای متقاعد کردن عزرا و سابین متعال سلاح او را خاص imperial ها در حال کار بر روی دیدم می شود این دو به پیوستن به او در یک ماموریت برای آزادی زندانی مهندسین بودن به این سیاره فرستاده شده Jedha به صورت عجیب و غریب امپریالیستی پروژه.

پرواز مدافع و قوم و خویشی (قسمت 6-7)—در یک ماموریت برای اخلال در پرواز آزمایشی از Thrawn مرگبار جدید کراوات مدافع عزرا برخورد نادر و مرموز Loth-گرگ که منجر به او را در یک مسیر به کشف یک دوم راز جدی معبد در Lothal.

تبلیغات

شورشی حمله و جدی در شب (قسمت 8-9)—فرمانده شورش جدید اسکادران از X-Wing مبارزان در یک حمله ماموریت هرا جنگ بیش از Lothal. هنگامی که شبح می رود برای نجات خود و آنچه باقی می ماند از تیم ملی آنها در مواجهه با پرداخت غم انگیز قیمت.

گرگ و یک درب و یک جهان بین جهان (قسمت 12-13)—اقدام در Loth-گرگ پیام مرموز, عزرا, سابینه و Zeb کشف imperial ها در حال نزدیک شدن به کشف راز جدی معبد در Lothal. اما زمانی که عزرا موفق به گرفتن در داخل آن او می یابد چیزی بسیار قوی تر بسیار بیشتر عجیب و غریب و کاملا بر خلاف هر چیزی که او—و یا تماس با ما—تا به حال دیده می شود وقتی که می آید به زور. چیزی امپراتور خود را می خواهم به گرفتن دست خود را بر روی!

تبلیغات

خانواده ریونیون و وداع (قسمت 15-16)—مرحله تنظیم شده است برای اتحاد شورشی به راه اندازی حمله خود را در Lothal پایتخت برای آزاد کردن سیاره از حکومت امپراتوری یک بار و برای همه است. خدمه تماس در تمام نعمت ها از آن می توانید برای کمک به حمل روزی خود را برای شورشی دوستان رو به فداکاری و مبارزات در طول راه...و تعیین مسیر برای ماجراهای جدید برای قهرمانان کهکشانی جنگ داخلی به پایین رفتن.


تمام چهار فصل سال از جنگ ستارگان شورشیان در حال جریان در دیزنی+ در حال حاضر.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب