بهترین اتومبیل های الکتریکی برای سال 2020

این مقاله آخرین به روز رسانی دیجیتال روند کمک کننده کریستن سالن-Geisler در 5/8/2020. رانندگی یک ماشین الکتری

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399

این مقاله آخرین به روز رسانی دیجیتال روند کمک کننده کریستن سالن-Geisler در 5/8/2020.

رانندگی یک ماشین الکتریکی است که به یک واقعیت و متعددی وجود دارد که برجسته مدل های در دسترس برای خرید در سال 2020 است. بهترین خودروهای برقی شیک و سازگار با محیط زیست دوستانه و لذت بخش را به درایو. وجود دارد مدل های موجود از تسلا, نیسان, باشگاه, پورشه و آئودی.

بهترین اتومبیل های الکتریکی برای سال 2020 در تمام انواع از جمع و جور به لوکس. آنها باید برچسب قیمت را در همان محدوده به عنوان سنتی گاز-طراحی اتومبیل. همانطور که بیشتر مردم رانندگی اتومبیل های الکتریکی آن را آسان تر برای پیدا کردن ایستگاه های شارژ.

در یک نگاه

محصول دسته امتیاز
تسلا مدل 3 بهترین ماشین های الکتریکی به طور کلی 5 از 5
Chevrolet Bolt EV بهترین دوربرد ماشین های الکتریکی جایگزین 4 از 5
نیسان برگ بهترین ماشین الکتریکی مقرون به صرفه 3 از 5
پورشه Taycan بهترین لوکس ماشین های الکتریکی هنوز رتبهدهی نشده است
تسلا مدل S عملکرد بهترین عملکرد ماشین های الکتریکی هنوز رتبهدهی نشده است
آئودی E-Tron بهترین برقی متقاطع/SUV هنوز رتبهدهی نشده است

تسلا مدل 3

بهترین

Tesla Model 3 Red
تسلا موتورز

چرا باید به شما خرید این ؟ آن است که به سادگی بهترین وسیله نقلیه الکتریکی در فروش.

که آن را برای ؟ کسانی که مایل به گسترش افق دید خود و تجربه آینده حمل و نقل — امروز است.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟ $39,990

چرا ما برداشت تسلا مدل 3:

هیجان انگیز ترین خودرو در بازار نیست یک میلیون دلاری سوپراسپرت پهن شانه کامیون یا هفت مسافر SUV. هیچ ماشین جهان نمی توانید صبر کنید به درایو تمام الکتریکی از سدان از یک خودروساز به نام تسلا.

فروتنی شیک در خارج لوکس در داخل با کمال تعجب سرگرم کننده به درایو و در دسترس به 322 کیلومتر از محدوده تسلا مدل 3 چک تمام جعبه سمت راست. اما این فقط آغاز کار است. که در آن مدل 3 واقعا تحت تاثیر قرار است نوآورانه خود را به راحتی و ویژگی های ایمنی (از جمله برخی از بهترین صنعت نیمه خودمختار رانندگی ایدز) و آینده ماکرو اس دی فن آوری است. با تشکر از تسلا بیش از حد هوا به روز رسانی مدل 3 است که همیشه بهبود و می تواند پیکربندی مجدد با توجه به نیازهای شما و می خواهد — حتی بعد از اینکه شما خرید ماشین.

تسلا ممکن است دچار دردهای در حال رشد اصلی ترین خودروسازان به مدت طولانی غلبه بر و مدل 3 نشده است و مصون از کیفیت-مشکلات مربوط به, اما این فناوری راه اندازی بسیار برای آموزش صنعت خودرو در مورد چگونه برای ساخت یک فوتی و فوری ماشین الکتریکی.

ما به عنوان خوانده شده تسلا مدل 3 نقد و بررسی

Chevrolet Bolt EV

بهترین دوربرد EV جایگزین

چرا باید به شما خرید این ؟ این اولین ماشین الکتریکی مقرون به صرفه شایسته یک سفر جاده ای.

که آن را برای ؟ رانندگان که می خواهند به رها کردن گاز بدون به خطر انداختن محدوده.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟ $36,620

چرا ما برداشت Chevrolet Bolt EV:

برای سال رانندگان در بازار برای یک ماشین الکتریکی تا به حال به را انتخاب کنید بین یک محدوده زمانی و یا در یک قیمت مقرون به صرفه. نسبتا مقرون به صرفه EVs مانند اصلی نیسان برگ می تواند تهیه شده برای کمتر از $30,000 اما آنها نیاز به شارژ بعد از حدود 80 مایل است که ناخوشایند است در بهترین حالت. در انتهای دیگر این طیف لوکس EVs مانند تسلا مدل S می تواند بالای 300 مایل بین اتهامات اما برچسب قیمت آنها ساخته شده است یک گزینه غیر واقعی برای بسیاری از.

در سال 2020 ما در نهایت یک ماشین الکتریکی تقریبا همه: Chevrolet Bolt EV. مباهات طیف وسیعی از 259 کیلومتر و قیمت زیر $40,000, متقاطع-esque Bolt شکل دهی مجدد جهان EVs با ساخت آنها را در دسترس توده ها. عملی و قیمت ها فقط دو عنصر از یک ماشین خوب اما خوشبختانه پیچ خیلی بیشتر تا آستین خود را. در حالی که ما ترجیح می دهند مدل های گران تر 3 Bolt EV است یک جایگزین فوق العاده.

با مجموع تولید 200 اسب بخار و 266 پوند-فوت گشتاور پیچ EV کاملا پر از وزوز. عامل در مرکز ثقل پایین فراهم شده توسط طبقه نصب شده و باتری و شما باید یک کاشته پایدار و شگفت آور پاسخگو مردم-حامل است که هرگز نیاز به بازدید از ایستگاه های گاز. اضافه کردن در یک جادار و راحت کابین استاندارد 10.2 اینچ صفحه نمایش لمسی و DC شارژ سریع گزینه و شما باید یک صنعت بازی را تغییر شما در واقع می خواهید به درایو. آن را در دسترس در تمام 50 ایالت و هیچ زمان انتظار برای دریافت یک.

ما به عنوان خوانده شده Chevrolet Bolt EV نقد و بررسی

نیسان برگ

بهترین قیمت مناسب EV

چرا شما باید این خرید ؟ نیسان برگ است که یکی از مهمترین و گرد و اتومبیل های برقی در بازار است. آن را مقرون به صرفه و در دسترس است حق دور در سراسر کشور.

که آن را برای ؟ سازگار با محیط زیست آگاهانه مسافران به دنبال یک صفر تولید گازهای گلخانه ای سوار به کار می کنند.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟ $31,600

چرا ما برداشت برگ نیسان:

نیسان ساخته شده امواج هنگامی که آن را معرفی اصلی برگ در سال 2010. بشقاب پرنده ها-مدل هاچ بک اولین قیمت مناسب, زیر قیمت بازار انبوه ماشین های الکتریکی در قرن 21 است. این شرکت ژاپنی اجازه دهید آن را پژمرده در تاک برای بیش از حد طولانی, اما, و آن را غیر قابل انکار خود را نشان داد سن آن را به عنوان وارد آن سال هفتم در بازار است. ما به تازگی سوار با نام تجاری جدید نسل دوم مدل و نتیجه آن را به ارزش صبر کنید.

نه به عنوان وحشی به دنبال به عنوان سلف خود نسل دوم برگ ارائه می دهد 150 مایل از محدوده با تشکر از 40 کیلووات ساعت باتری است که تغذیه یک 147-hp موتور الکتریکی. آن را هنوز هم نمی واجد شرایط برای آرزو "long-range" برچسب اما این خیلی قابل استفاده تر از سلف خود. اگر که نیست به اندازه کافی نیسان نیز ارائه می دهد مدل های گران تر به نام برگ به علاوه با 226 کیلومتر از این محدوده در بخشی به یک بزرگتر 62-kWh بسته باتری.

طراحی مجدد یو پی اس های برگ را با تکنولوژی هوش بیش از حد. آن را در حال حاضر در دسترس با ProPilot کمک است که نیسان-صحبت برای یک مجموعه از semiautonomous رانندگی ایدز است که اجازه می دهد تا برگ سرعت بخشیدن و هدایت و ترمز خود را در آن زمانی که شرایط مناسب هستند دیدار کرد. ما آزمایش سیستم و در نتیجه آن را اساسا تطبیقی کروز کنترل سیستم با اضافه شدن فرمان کمک کند.

ما به عنوان خوانده شده نیسان برگ به همراه نقد و بررسی

پورشه Taycan

بهترین لوکس ماشین های الکتریکی

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را به معنای واقعی کلمه پورشه ماشین های الکتریکی است.

که آن را برای ؟ افرادی که نمی خواهد حل و فصل برای هر ماشین الکتریکی.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟ $103,800

چرا ما برداشت پورشه Taycan:

این Taycan (تلفظ "کراوات-con") یک پورشه و یک ماشین الکتریکی دوم. پورشه گنجانیده شده است بهترین ویژگی های با تکنولوژی از آن موجود احتراق داخلی-مدل های به Taycan است که تولید کننده آلمانی برای اولین بار تمام برقی و تولید ماشین.

پورشه مترادف با عملکرد و Taycan نا امید نیست. حتی پایه Taycan 4S مدل را فراموش صفر به 60 مایل در ساعت در 3.8 ثانیه در حالی که پایان توربو S همان را انجام خواهد داد تنها در 2.6 ثانیه است. اما Taycan نیست فقط طراحی شده است که سریع در یک خط مستقیم. مانند دیگر چهار درب پورشه مدل Taycan در دسترس است با تطبیقی, هوایی تعلیق و یک میزبان از کمک های الکترونیکی بنابراین هر راننده می تواند دریافت بیشتر از آن. خریداران همچنین می توانید سه داشبورد و صفحه نمایش 800 ولت DC سریع-سیستم شارژ است که می تواند در 80 درصد شارژ تنها در بیش از 20 دقیقه است.

این Taycan می کند که یک ضعف است که محدوده. که بسته به مدل شما انتخاب می کنید آن EPA تخمین طیف وسیعی از 192 مایل در هر شارژ به 203 کیلومتر. این 203-مایل شکل به نظر می رسد کم برای شش رقم EV زمانی که شما می توانید یک تسلا مدل S با بیش از 300 مایل از محدوده. پورشه آیا استخدام یک شرکت مستقل به انجام یک تست دوم بازده 275 مایل نتیجه. اما که نمی تواند به طور مستقیم در مقایسه با رقیب اتومبیل های سازمان حفاظت محیط زیست رتبه بندی به دلیل آن بود زمانی مختلف با استفاده از تست روش.

ما به عنوان خوانده شده پورشه Taycan 4S شیرجه عمیق

تسلا مدل S عملکرد

بهترین عملکرد الکتریکی خودرو

teslap100d_body

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را سرشان سریع و شما هرگز مجبور به توقف گاز.

که آن را برای ؟ Junkies آدرنالین و مدیران یوتیوب ستاره.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟ $99,990

چرا ما برداشت تسلا مدل S عملکرد:

اگر ما به قاضی بر اساس قابلیت به تنهایی تسلا مدل S خواهد بود بدون شک ما برای انتخاب بهترین خودرو الکتریکی. ما در دنیای واقعی اگر چه با قیمت با شروع از $90,000, این واقعیت باقی می ماند که بسیاری از مردم به سادگی نمی توانیم به درایو جدید مدل S.

اما اگر شما می توانید نوسان پورشه-مانند قیمت پایه و شما به دنبال چیزی سریع, راحت و انتشار رایگان در محدوده-شکوه مدل S عملکرد مجهز به اختیاری مضحک حالت راست تا کوچه شما. با 100 کیلووات ساعت باتری عملکرد دارای یک صفر به 60 زمان فقط 2.4 ثانیه و آن را یکی از سریعترین تولید اتومبیل در این سیاره است. بزرگ باتری می دهد سدان چشمگیر 348 کیلومتر از محدوده و همچنین, بنابراین شما باید مقدار زیادی از آب برای آزمون مدل S' باور نکردنی شتاب.

عملکرد تنها بخشی از معادله, چند, چون تسلا همچنان به مرزهای راحتی و ایمنی فن آوری.

آئودی E-Tron

بهترین برقی متقاطع/SUV

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را سریع و لوکس مانند یک آئودی باید (و برقی).

که آن را برای ؟ خریداران حاضر به پرداخت کمی بیشتر برای تجمل و رفاه و راحتی.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟ $74,800

چرا ما برداشت آئودی E-Tron:

با نشان دادن یک مقدار شگفت آور از دوراندیشی و آئودی و ضرب و شتم رقبای مرسدس بنز و BMW به برق بخش SUV. E-Tron است که یک نام تجاری-نوع جدید از آئودی است که قرار می دهد چرخش تازه در ارزش هایی که باید تعریف آلمان با نام تجاری برای چند دهه. این مدل به خوبی به ارزش توجه به دلیل آن هموار جاده که در آینده الکتریکی آئودی مدل را به دنبال خواهد داشت.

E-Tron نمی شکستن قالب و عمدی. این تشخیص به عنوان یک عضو از آئودی خانواده به لطف تیز چراغهای جلو و آن پنجره مشبک شش ضلعی. آن را به شکل یک سفینه فضایی یا. ایده اصلی این بود برای ایجاد یک ماشین بزرگ که برقی نیست که تنها نقطه فروش باتری آن است. داخل آن سهام خود را دو صفحه نمایش MMI واکنش لمسی سیستم اطلاعات و سرگرمی با دیگر اعضای آئودی خانواده از جمله Q8 های A6 و A7. آن را بسیار شهودی برای استفاده از آن خوب به نظر می رسد و پاسخ آن را به سرعت به ورودی لمسی.

ورق فلزی پنهان یک اسکیت بورد مانند پلت فرم ساخته شده در اطراف 95-kWh lithium-ion battery pack که در مورد به عنوان بزرگ به عنوان یک پادشاه اندازه تشک. این کانال های شارژ خود را به دو موتور الکتریکی (یکی بیش از هر محور). سیستم فراهم می کند و 360 اسب بخار و 413 پوند-فوت گشتاور در حالت عادی شرایط رانندگی. این آمار و ارقام به 408 و 489 بود که افزایش حالت در ضربات. E-Tron نیست و نور آن نکات مقیاس در حدود 5,500 پوند اما انجام آن از صفر به 60 مایل در ساعت با حداکثر سرعت دویدن در 5.5 ثانیه با حالت تقویت مشغول اند. که محترم آمار با توجه به اندازه آن بخش و ماموریت. محدوده چک در در 204 مایل و سریع تکنولوژی شارژ میآورد بسته باتری با 54 مایل از محدوده فقط در 10 دقیقه.

جزئیات کامل ما آئودی E-Tron نقد و بررسی

ما چگونه تست

این روند دیجیتال خودرو, تیم آزمایش وسایل نقلیه از طریق یک جامع مورد نقد روند. ما به بررسی ویژگی های بیرونی و داخلی و قضاوت آنها بر اساس تخصص و تجربه در زمینه خودرو را دسته بندی و محدوده قیمت. سرگرمی فن آوری است به طور کامل تست شده و همچنین بسیاری از ویژگی های ایمنی است که می تواند آزمایش می شود در محیط های کنترل شده.

تست درایور صرف زمان گسترده در پشت چرخ از وسایل نقلیه انجام دنیای واقعی تست رانندگی آنها را در بزرگراه ها و پشت جاده ها و همچنین به عنوان خارج از جاده و آهنگ های نژاد زمانی که قابل اجرا است. هنگامی که ما قادر به گرفتن در پشت چرخ خودمان تکیه بر تجارب ما با هر خودروساز و در مقایسه با وسایل نقلیه بر اساس آماری با استفاده از معیارهای مانند هزینه و محدوده عملکرد و ویژگی های موجود ما را به تصمیم گیری است.

مشترک برق خودرو از نظر شما ممکن است ندانید

  • AC: کوتاه برای جریان متناوب. این نوع از جریان الکتریکی جهت معکوس در فواصل منظم و بسیار کارآمد است. مدرن ترین اتومبیل های الکتریکی مانند Teslas, استفاده, AC.
  • DC: کوتاه برای جریان مستقیم. این نوع از جریان الکتریکی ثابت می ماند و در مسیر آن است. DC موتور الکتریکی به طور کلی ساده تر و ارزان تر از AC موتورهای الکتریکی, اما آنها کمتر کارآمد است.
  • EV: کوتاه برای وسیله نقلیه الکتریکی.
  • شارژ سریع: سریع شارژر استفاده از یک بالاتر و زمان کمتر از یک استاندارد داخلی خروجی. برای مثال یک تسلا سوپر شارژر می تواند شارژ 90کیلو وات ساعت مدل S به 80 درصد در 40 دقیقه است. در استاندارد خروجی همین روند را چند ساعت.
  • kWh: کوتاه برای کیلووات ساعت.
  • سرب باتری های اسید: یک سبک از باتری است که با استفاده از سرب و اسید سولفوریک برای انتقال و ذخیره انرژی است. آنها بسیار ارزان تر از باتری های لیتیوم یون اما کوتاه تر از عمر.
  • لیتیوم-یون باتری: اغلب به لیتیوم یون باتری از این نوع رایج در اتومبیل های برقی مدرن و با استفاده از یک ترکیب به نام لیتیم کبالت اکسید برای انتقال و ذخیره انرژی است.
  • MPGe: برای مایل در هر گالن (بنزین) معادل است. برای محاسبه MPGe اعداد آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده (EPA) محاسبه شده است که تقریبا وجود دارد 115,000 BTUs انرژی در یک گالن بنزین و استفاده از آن فرمول به انتقال مقدار قدرت الکتریکی خودرو با استفاده از نظر اکثر رانندگان با آن آشنا هستند.
  • Nickel-Metal Hydride باتری: اغلب به NiMH دارای باتری از این نوع یافت می شوند در برخی از اتومبیل های الکتریکی, اما, بسیاری از خودروسازان ترجیح می دهند Lithium-Ion.
  • احیا کننده ترمز: یک سیستم است که با استفاده از انرژی ایجاد شده توسط ترمز به دوباره پر کردن باتری.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن