بهترین آمازون سری اصلی در حال حاضر در دسترس

مرور آمازون نخست تصویری مجموعه تلویزیونی کتابخانه می تواند تهدید آمیز به خصوص وقتی که می آید به پیدا کردن چیزهای خوب. به جستجوی خود را کمی ساده تر ما با هم یک لیست از مورد علاقه ما اصلی پروژه های موجود در جریان پلت فرم به عنوان ماه ژوئن سال 2020 است.

بیشتر از آمازون نخست تصویری

نشان می دهد که در لیست ما هستند که همه آمازون اصل — تولید شده در خانه توسط Amazon Studios در بسیار به همان شیوه Netflix تولید خود را Netflix اصل وجود دارد و بسیاری از آنها در حال حاضر است که آمازون شده است تشدید تولید در سال های اخیر است.

بهترین آمازون سری اصلی در ماه ژوئن 2020

 • بوش
 • پسران
 • فاجعه
 • رفیق کارآگاه
 • Fleabag
 • جالوت
 • خوب پیشگویی
 • گراند تور
 • مراجعت به وطن یامحل تحصیل
 • شکارچیان
 • مرد در قلعه بالا
 • شگفت انگیزی خانم Maisel
 • Mozart in the Jungle
 • نیویورکر ارائه
 • یکی می سی سی پی
 • Patriot
 • فیلیپ ک دیک Electric Dreams
 • Red Oaks
 • تیک
 • شفاف
 • ها

بوش

بر اساس یک سری از رمان مایکل کانلی بوش یکی از بهترین جرم پلیسی در خارج وجود دارد صادقانه بازتولید منبع مواد بدون سقوط طعمه به همان کاستی که طاعون بسیاری از لوازم جانبی. کارآگاه Hieronymus “هری” بوش (شاخه خشکیده درخت بازیگر Titus Welliver) است که از نظر اخلاقی درست نیست که می ترسند به خم شدن قوانین را به عدالت به کسانی که آن را سزاوار.

صدای شاخی? خوب به نوعی آن نیست. آمازون چشم انداز تیره و تار, unromantic لس آنجلس پخش کاملا به بوش داستان است که به طور همزمان صدای موج جرم و جنایت تلویزیون و enthralling درام. سری سرعت آهسته است والا و شخصیت ها — حتی آنهایی که کوچک — نوشته شده است ملاحظه اجتناب از خسته استعارههای از نوع (بیشتر). اگر شما مانند پلیس نشان می دهد این است که یکی از بهترین.

پسران

وجود دارد مقدار زیادی از ابرقهرمان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد وجود دارد اما هیچ یک از آنها کاملا مانند پسرانکه ممکن است ارائه تاریک ترین, ترین فاسد و ناکارآمد نمای فوق العاده-صفحه قهرمانان و خائنانی ما تا کنون دیده ام. بر اساس گارث انیس و Darick رابرتسون سری کتاب های کمیک به همین نام پسران به دنبال یک گروه از عدم پیگیری اوباش که آن را بر خود به پیمانه کردن عدالت به فوق العاده شده قهرمانان که سوء استفاده از توانایی های خود و امکان استفاده از اعتماد عمومی به در اختیار آنها قرار گیرد.

به عنوان ترسناک و تکان دهنده خشونت آمیز آن را به عنوان باهوش سری نیز ارائه می دهد یک قدرتمند ساختارشکنی سنتی ابرقهرمان داستان ها و ارائه یک جهان که در آن ابرقدرت حرص و آز شرکت های بزرگ و رسانه های تحکیم باید بلد با یکدیگر برای ایجاد یک ویژه فرم ترسناک از فساد است. مخاطب آن را می بیند همه از طریق چشم از Hughie متوسط یک مرد است که به طرز وحشیانه ای تغییر یک برخورد شانس با یک ابرقهرمان.

سازمان دیده بان در حال حاضر

فاجعه

آمازون دارای منحصر به فرد جریان آمریکایی حقوق به این انگلیسی, طنزهای بازیگران Rob Delaney and Sharon Horgan به عنوان یک عدم تطابق زن و شوهر که در لندن ملاقات و پس از بر باد رفته, هفته, شور, تجربه نهایی فاجعه: بارداری است. فاجعه معکوس مهندسین رام-com وادار یک آگهی exec از بوستون و یک ایرلندی معلم زندگی در لندن برای تبدیل شدن به پدر و مادر بسیار در مدت کوتاهی پس از آنها متوقف شد و در حال غریبه ها. Delaney و Horan را برجسته شیمی به عنوان به طور مداوم مجادله فرهنگ-درگیری زن و شوهر که با این وجود متعهد به ساخت این کار برای کودک است. این یک refreshingly صادق, خنده دار, نگاهی به روابط, ازدواج و والدین با تمرکز بر دو بسیار ناقص و در عین حال عجیب و سازگار به زودی به پدر و مادر است.

رفیق کارآگاه

به راحتی پوچ ترین مطلب در لیست ما, دوستان داشتن رابطه جنسی کارآگاه است مانند دوستان-پلیس فیلم به جز آن دسته از افراد هستند رومانیایی و مجموعه در اواخر جنگ سرد. کل نمایش فیلم برداری شده است در رومانیایی (با رومانیایی بازیگران) قبل از اینکه لقب در زبان انگلیسی با نام ستاره ها از جمله Channing Tatum, جوزف گوردون-لویت, Nick Offerman, و بیشتر.

بسیاری از شوخی در دوستان داشتن رابطه جنسی کارآگاه معمولی جوک در مورد کمونیسم و اتحاد جماهیر شوروی سابق به جز آنها معکوس-مهندسی به “مورد” سرمایه داری خوک آمریکا است. گاهی اوقات آن را سخت به بگویید که نشان می دهد در حال جدی و هنگامی که آن را در تلاش برای شما را به خنده و کسانی که تا پایان بودن بهترین (و اکثر فکری) قطعات.

Fleabag

این انگلیسی, طنزهای ایجاد شده است و نوشته شده توسط ستاره قمر والر-پل که نقش یک جوان زن لندن که hurtles از طریق زندگی سوخت جنسیت, جوک, لحظات بی دست و پا و مقدار زیادی از درام. سری اقتباس شده از والر-پل یک زن نشان می دهد و نشان می دهد به تازگی به این نتیجه رسیدند دوم آن (و به احتمال زیاد نهایی) فصل در آمازون است.

برنده چندین تلویزیون جایزه و نامزد بیش از این دوره از آن دو فصل اول از جمله یک جفت از جوایز امی ساعات پر بیننده برای والر-پل و سری خود Fleabag موفق به بالای آن به طور گسترده ای مورد ستایش فصل اول با حتی بیشتر تحسین دوم فصل قرار داده است که آن را در میان بهترین-بررسی مجموعه تلویزیونی همه زمان.

سازمان دیده بان در حال حاضر

جالوت

بیلی باب تورنتون به تصویر می کشد سخت-شانس وکیل بیلی مک براید در این سری است که به شرح زیر مسیر خود را به رستگاری پس از خروج از قدرتمند شرکت حقوقی او تاسیس با درجا شریک و ضربه پایین سنگ.

اگر چه این ویژگی های چشمگیر حمایت که شامل بازیگران, William Hurt, Maria Bello, Olivia Thirlby, Molly Parker و علامت گذاری به عنوان duplass, این سری است که به رهبری Thornton عملکرد به عنوان سابق hotshot وکیل است که در حال حاضر مبارزه علیه یک نظام حقوقی وزنی برابر مشتریان خود را به جای مطلوب آنها است. نقش برنده Thornton یک جایزه گلدن گلوب به عنوان سال بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام در سال 2017, مراسم.

سازمان دیده بان در حال حاضر

خوب پیشگویی

Amazon Studios co-produced این شش قسمت سریال بر اساس رمان فانتزی به همین نام توسط Terry Pratchett و Neil Gaiman, همراه با استودیو. مجموعه شرح یک فرشته و یک شیطان با بازی مایکل شین (کارشناسی ارشد جنسیت) و دیوید تنانت (دکتر) بود که راحت زندگی بر روی زمین در حال تهدید قریب الوقوع در آخرالزمان. این جفت ارز باید تیم را برای جلوگیری از صعود از دجال و جنگ بین بهشت و جهنم.

نشان می دهد قابل توجه بازیگران پر کردن توسط Jon Hamm, Michael McKean, Miranda Richardson, Adria Arjona, Nick Offerman و جک وایت. مانند کتاب است که از آن الهام گرفته از سری بسته بندی شده با دمدمی هتاک طنز فیلتر است که هر دو تاریخ بشر کتاب مقدس و اساطیر از طریق آن هوشمندانه لنز.

آمازون

گراند تور

اگر شما دوست game, Top Gear و شما هرگز دیده می شود این تور بزرگ … اوه پسر. کامل خدمه — Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May, و تهیه کننده اجرایی اندی Wilman — مهاجرت به آمازون پس از Clarkson شد بوت از سی نشان می دهد زیر نامطلوب برخی از اتهامات و آن را احساس می کند مانند آنها هرگز به سمت چپ. گراند تور در واقع طول می کشد Top Gear به سطح دیگری با عجیب تر تولید ارزش و مضحک تر وسایل نقلیه از همیشه قبل از.

به عنوان با سلف خود بزرگ تور ماهرانه ترکیب مشروع خودرو روزنامه نگاری با کلی buffoonery به عنوان میزبان به طور منظم خوشدل potshots در یکی دیگر. نشان می دهد سفر در سراسر جهان برای چندین تخصص قسمت از جمله یکی مربوط به خیریه تلاش در موزامبیک و یکی در دبی شامل شن و ماسه کالسکه. نشان می دهد در واقع فقط Top Gear 2.0 — اما اگر شما مثل ماشین شما نیاز به سازمان دیده بان.

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

بر اساس این پادکست به همین نام ایجاد شده توسط Eli هوروویتس و میکا بلومبرگ ، بخانه روانی است هیجان انگیز در مورد یک سری برنامه دولت به نام بازگشت از یک مرکز است که به سربازان کمک می کند انتقال بازگشت به زندگی غیر نظامی. در فصل یک جولیا رابرتز ستاره به عنوان هایدی برگمن یک مسئول پرونده که در سمت چپ بازگشت به خانه به مراقبت از مادر در این شهر کوچک که در آن او بزرگ شده. زمانی که وزارت دفاع شروع به پرسیدن که چرا او را ترک هایدی شروع به تحقق بخشیدن به داستان او شده است در گفتن خودش کاملا متفاوت از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است. به عنوان بازگشت به خانه پرش بین جدول زمانی ما می بینیم که چقدر عمیق توطئه بین شرکت های خصوصی و دولتی شستشوی مغزی می رود. فصل دو است در ماه مه با بازیگران جدید در اطراف محور Janelle Monáe.

شکارچیان

Al Pacino شکار نازی ها ؟ چه به عشق؟! شکارچیان است که با الهام از زندگی واقعی گروه آمریکایی نازی شکارچیان که به دنبال پناهنده نازی ها بیش از چند دهه. داستان خود را در سال 1977 در شهر نیویورک به عنوان مایر Offerman (پاچین) ایجاد یک ragtag تیم طراحی از خط خارج شدن یک دم توطئه ای برای ایجاد یک چهارم رایش در ایالات متحده است. به عنوان تیم کشف صدها نفر از عالی رتبه مقامات نازی که جذب زندگی آمریکایی آنها را شدید گوری اقدامات برای خنثی کردن نازی ها’ جدید نسل کشی برنامه.

شکارچیان کشیده شده انتقاد برای آن گاهی اوقات تن-ناشنوا نوشتن و ارائه اطلاعات نادرست از برخی از جزئیات تاریخی اما اگر شما در برخی از campy اقدام شما می تواند انجام دهد ،

مرد در قلعه بالا

چه اتفاقی می افتاد اگر متحدین پیروز از جنگ جهانی دوم ؟ که سوال مطرح شده توسط مرد در قلعه بالادراماتیک بسیار تلطیف اقتباس از فیلیپ ک دیک 1962 رمان به همین نام است. در 1960s اولیه (novelly آن dystopian گذشته این زمان در اطراف), رایش سوم و ژاپن امپراتوری نگه تقسیم کنترل بیش از قاره ایالات متحده است.

هنگامی که یک خطرناک تبلیغات فیلم می سازد راه خود را به دست انقلابی گروه های مخفی جنگ آغاز می شود بیش از حقیقت از جنگ به عنوان یک پیری آدولف هیتلر آماده به واگذاری کنترل رایش و چند برجسته اعضای حزب با یکدیگر رقابت و شانس خود را در تاج و تخت. سرعت آهسته است اما این اقدام به خصوص از Rufus Sewell (ویکتوریا) به عنوان یخی Obergruppenführer جان اسمیت است که ارزش صبر و شکیبایی شما.

شگفت انگیزی خانم Maisel

در سال 1958 در شهر نیویورک یهودی دار پشه Maisel (راشل the nha party) متوجه می شود او یک تاجر که استندآپ کمدی در کنار — سرقت جوک از big-time طنز, Bob Newhart و بدتر داشتن امر است. برای مقابله با این تحول پشه شروع به گفتن جوک های خود را می یابد و او چیزی از یک استعداد برای آن است. در ورید از Unbreakable Kimmy Schmidt, شگفت انگیزی خانم Maisel یک کمدی است که اجازه نمی دهد خود را به وزن آن لحظه های جدی تر و در نتیجه شاد و سرگرم کننده تن است.

به طور مشابه سری سنجیده دسته مسائل مربوط به جنسيت و مذهب در یک دوره زمانی که مردم نمی کاملا به عنوان روشنفکر یا سیاسی درست به عنوان (اکثر مردم) هستند. The nha party شخصیت کار برجسته نقاشی یک تصویر از یک زن که با استفاده از درد او به تقویت عزم و اراده و تقویت او عمل می کنند.

Mozart in the Jungle

Gael García Bernal ستاره به عنوان غیر عادی, wunderkind رهبر ارکستر در یکی از آمازون اولین اصل ایجاد شده توسط رومان کاپولا جیسون شوارتزمن و Paul Weitz. Lola Kirke ستاره به عنوان یک فلوت زن و هادی را دست پرورده. آن را نه یک تحریک پرشور درام و نه یک خبر هیجان انگیز. به جای Mozart in the Jungle است که فقط سرگرم کننده و کم کلید نشان می دهد در مورد انسان بودن. وجود جاه طلبی, پیروزی, شکست, اتصال قطع و کشت و عادی همه چیز در جهان از نوازندگان فوق العاده. به علاوه, مالکوم مک داول و برنادت پیترز در آن هستند بنابراین شما می دانید آن را سرگرم کننده.

نیویورکر ارائه

شما نمی نیاز به یک اشتراک به نیویورکر — فقط تماشای این مجموعه سری در آمازون است. نیویورکر ارائه شده است عجیب و غریب مجموعه ای از مصاحبه ها, اخبار, تحقیقات و نمایشنامه کمدی کوتاه نگه دارید که کمی در ارتباط با یکدیگر هستند اما همه ارزد در راه خود را.

می خواهید به یادگیری در مورد اثرات آفت کش ها روی دوزیستان اکوسیستم? شما به جای حق آمد. هر قسمت میزبان به چندین بخش های مختلف آن متفاوت است به طور گسترده در لحن و موضوع. که گفت: شما هرگز احساس به عنوان اینکه شما در حال اتلاف وقت و یا چیزی غیر. و نگران نباشید: هیچ کاریکاتورهای سیاسی.

یکی می سی سی پی

یکی می سی سی پی ممکن است بسیاری سودا سریال کمدی تا کنون ساخته شده است. زمانی که L. A. میزبان رادیو Tig Bavaro (Tig Notaro) را برمی گرداند به او می سی سی پی زادگاه پس از مادر مسن گرفته شده است حمایت از زندگی او حرکت به عقب در با برادر, خواهر و ناپدری را امتحان کنید و مرتب کردن همه چیز است. آنچه در زیر یک تلخ و شیرین برخورد فرهنگ به عنوان مترقی بزرگ-شهر Tig در تلاش برای انطباق با سنت های کهنه در خلیج سنت Lucille.

Notaro فوق العاده است این نوع طنز که جوک می آیند به سادگی از طریق مشاهده است. با وجود آمازون لغو این مجموعه پس از دو فصل (ظاهرا به عنوان بخشی از حرکت به سوی “بزرگتر و گسترده تر مخاطبان سری”), منتقدان را نشانه رفته ستایش در یکی از می سی سی پی برای آن معتبر تن و نام تجاری منحصر به فرد از طنز. نیمه اتوبیوگرافیک نشان می دهد یکی از اصیل ترین, شما را پیدا کنید, به تصویر می کشد شخصیت های آن با هر دو کمدی و مراقبت است.

Patriot

ترکیبی از کمدی و درام, این سری از نویسنده و کارگردان و تهیه کننده اجرایی استیون کنراد شرح زیر است تمایلی جاسوسی که مجبور به یک موقعیت به عنوان یک سطح میانی کارمند در یک لوله کشی صنعتی, تولید کننده به جمع آوری اطلاعات در برنامه هسته ای ایران. به عنوان او کشیده می شود عمیق تر به ماموریت خطرناک او خود را میبیند در نظر گرفتن خطرات بیشتری برای محافظت از خود ،

Michael Dorman ستاره در این مجموعه به عنوان افسر اطلاعاتی جان Tavner با تری O’Quinn به تصویر کشیدن خود را محترم پدر و افسر ارشد. قابل توجه بازیگران پر کردن توسط Kurtwood Smith, Michael Chernus کاتلین Munroe Aliette Opheim, Chris Conrad and Debra Winger. در حالی که فصل اول دریافت به طور کلی بررسی مثبت و یک نامزدی به عنوان سال بهترین سریال کمدی از Critics Choice Television Awards رای دهندگان فصل دوم مطرح شده نوار درآمد تحسین گسترده پس از آن در نوامبر سال 2018 اولین.

سازمان دیده بان در حال حاضر

فیلیپ ک دیک Electric Dreams

گلچین sci-fi سری شبیه به Netflix بکشد آینه سیاه و سفیدبرای اولین بار در 10 قسمت فصل رویاهای الکتریک ارائه می دهد مجموعه ای از داستان های که فیلتر بشریت فن آوری آینده تیره و اغلب نگران کننده لنز. هر یک از این قسمت است که با الهام از آثار پرکار sci-fi نویسنده Philip K. Dick, که داستان قبلا به عنوان منبع مواد Blade Runner و گزارش اقلیتدر میان دیگر فیلم های تحسین شده.

اگر چه سری است نه به طور کامل اصلی Amazon Studios تولید آمازون نخست تصویری صاحب ایالات متحده آمریکا حقوق به سری است که جای تعجب شناخته شده بازیگران و چهره های آشنا در مقابل دوربین و به همان اندازه موثر تیم پشت آن است. برایان کرانستون (Breaking Bad) یکی از چندین بالا مشخصات اعضای بازیگران به نظر می رسد در قسمت همراه با چهره های پنهان بازیگر Janelle Monae, Terrence Howard, Steve Buscemi و Anna Paquin.

Red Oaks

Red Oaks شگفت آور سرگرم کننده نوای کلاسیک سال 1980 آمدن از سن کمدی نیست که تکیه تنبل تماس مجدد و یا صحنه شوخی به جای گشتن واقعا موثر بر داستان عشق از دست دادن و رشد. کالج, بچه دیوید مایرز (Craig Roberts) نشانه به کار در شمال ایالت نیویورک باشگاه های کشور در تابستان جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک مربی تنیس تحت جذاب نش (Ennis Esmer, همیشه صحنه سرقت).

دیوید نامناسبی می یابد خود را در حال سقوط برای دختر زیبا از باشگاه جمهور (Paul Reiser البته) در حالی که مرور پدر و مادر خود را’ کثیف و رابطه, و رابطه خود را. سری doles از شوق و شعف و سالم و در اندازه گیری برابر, بسیار, طنز, اقدام توسط هر دو شناخته شده کالاها (ریچارد نوع ’80s, آیکون Jennifer Grey به عنوان پدر و مادر) و الماس در خشن (Oliver Cooper). فصل اول بهترین است اما همه آن را به ارزش زمان خود.

Sneaky Pete

Sneaky Pete یکی از Amazon Studios’ کمتر شناخته شده productions اما سه فصل تا کنون منتشر کرده اند همه به دست آورده فوق العاده بررسی مثبت است. فرض کلاسیک هالیوود به عنوان هنرمند باهم ماریوس (Giovanni Ribisi) خارج از زندان و تصویب خود را در اواخر همبندان هویت برای فرار از وحشتناک گانگستر (Bryan Cranston).

قابل پیش بینی Marius می یابد خود را در بیش از سر خود را در تلاش برای حرکت زندگی است که پیت در پشت سمت چپ سال پیش از جمله یک مادر بزرگ خود راضی (مارگو مارتیندیل) و یک قلاب دار پدربزرگ (Peter Gerety). Ribisi نقش به طور معمول قطعات کوچکتر اما او ناخن سرب در اینجا و به طور کلی نشان می دهد طول می کشد سرگرم کننده تن بدون فرو بردن بیش از حد به “کمدی” قلمرو.

تیک

تیک خود را آغاز کرد (داستانی) وجود به عنوان یک نوع زبان-در-گونه ابرقهرمان و طلسم برای انگلستان زنجیره ای از کتاب های کمیک فروشگاه. آمازون را (سوم تیک TV series اما که شمارش?) به شرح زیر پست آرتور یک کارگر دفتر معمولی با کمی جاه طلبی و اهداف چند. ناگهان آرتور ملاقات کنه — شاید یک ابر قهرمان واقعی شاید ساخته و پرداخته تخیل خود را — که شروع به کشف قهرمان پنهان در درون آرتور.

نشان می دهد بسیار خنده دار طراحی شده تا حد زیادی توسط Peter Serafinowicz را احمق عملکرد به عنوان شخصیت.

شفاف

نه تنها شفاف باور نکردنی نشان می دهد اما آن را نیز شاید بهترین دوسر در تلویزیون تاریخچه (trans-پدر و مادر … دریافت آن؟). در یک به طور گسترده ای تحسین شده به نوبه خود (او برنده 13 جایزه خاموش 22 نامزد تا کنون), Jeffrey Tambor (Arrested Development) به تصویر می کشد مورتون Pfefferman بازنشسته استاد دانشگاه که مردد به زندگی او در حقیقت به عنوان یک تراجنسیتی زن — Maura — نتیجه مجبور Maura خانواده برای انطباق با پدر خود را به تازگی نشان داد هویت.

این سری است که صادقانه و احساسی نگاهی به مشکلاتی که طاعون نما مردم به عنوان آنها در تلاش برای توجیه هویت خود را به هر دو دوستان نزدیک و غریبه کامل است. خالق Jill Soloway یافت الهام بخش برای شفاف پس از پدر خود بیرون آمد و به عنوان نما, اعطای وام, نمایش احساس اصالت شما نمی تواند کمک کند اما به درک. فقط پس از تمدید برای فصل پنجم سری کاهش یافت و به برزخ با توجه به متعدد آزار و اذیت جنسی اتهامات وضع شده علیه Tambor بود که پس از اخراج از نشان می دهد. چهار فصل در دسترس هستند در آمازون همراه با نشان می دهد از ویژگی های طول موسیقی finale.

ها

در نه چندان دور آینده انسان نزدیک مرگ باید گزینه ای را برای آپلود آگاهی خود را به لوکس واقعیت مجازی afterlives. وقتی که ناتان (Robbie Amell) است که در یک تصادف او می توانید انتخاب کنید برای انجام یک عملیات مخاطره آمیز و خطر واقعی مرگ یا رفتن به Lakeview دیجیتال زندگی پس از مرگ به جای. او را انتخاب دومی که در آن او در دیدار نورا (اندی Allo) او هنوز زنده است, نماینده خدمات مشتری. به عنوان ناتان می شود سازگار به یک شخصی, قابل تنظیم, زندگی پس از مرگ (پر شده با تبلیغات و در برنامه خریدهای), نورا هدایت شخصی و مالی مبارزات او در دنیای واقعی. مرزهای تاری به عنوان دو شخصیت ایجاد یک رابطه است که دهانه هواپیما.

موضوعات مرتبط: Netflix | Hulu | آمازون نخست | بیشتر جریان خدمات

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>