در سراسر جهان کامپیوتر محموله بزرگ شد با توجه به کار از خانه ترتیبات

لوئیس آلوارز از طریق گتی ایماژ صنعت کامپیوتر در پشت صحنه در سه ماهه دوم سال 2020 و پس از آن ض

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399
Close up of female hand using laptop on office table. Cropped shot of businesswoman working on laptop.
لوئیس آلوارز از طریق گتی ایماژ

صنعت کامپیوتر در پشت صحنه در سه ماهه دوم سال 2020 و پس از آن ضعیف ترین سه ماهه در سال عمدتا به علت پناهگاه در محل سفارشات باعث coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به هر دو گارتنر و IDC کامپیوتر, محموله های بزرگ سال بیش از سال در سه ماهه دوم — سابق می گوید محموله بالغ بر 64.8 میلیون واحد (2.8 درصد افزایش از Q2 2019) در حالی که IDC می گوید جهانی محموله های رسیده 72.3 میلیون واحد است که 11.2 درصد بالاتر نسبت به همان آخرین دوره سال است.

هر دو سازمان نسبت به رشد تولید کامپیوتر ramping تا پس از زنجیره تامین شد مختل شود در سه ماهه اول و افزایش تقاضا در حال حاضر است که بیشتر مردم نیاز به کامپیوتر برای کار یا تحصیل از خانه. "پس از PC عرضه زنجیره ای بود به شدت مختل در اوایل سال 2020 با توجه به COVID-19 گیر برخی از رشد این سه ماهه بود و با توجه به توزیع کنندگان و خرده فروشی کانال های تهیه منابع خود را به نزدیک به سطح عادی و طبیعی" مدیر تحقیقات گارتنر Mikako Kitagawa گفت.

موبایل کامپیوتر و یا لپ تاپ بخش را به خوبی انجام داد به ویژه با توجه به مردم را از راه دور آموزش و کار نیاز دارد. با این حال هر دو سازمان در حال شک و تردید است که تقاضا ادامه خواهد داد فراتر از سال 2020 است. Kitagawa می گوید سربازان ارتش در تقاضا است "کوتاه مدت... با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر." تحقیقات IDC معاون رئیس جمهور Linn هوانگ با صدور بیانیه ای مشابه:

"با موجودی هنوز دستور داد این حسن نیت را ادامه خواهد داد به ماه جولای است. اما به عنوان ما عمیق تر به یک رکود اقتصادی جهانی به حسن نیت و احساسات را به طور فزاینده ای ترش است."

هر دو سازمان نیز اشاره کرد که کامپیوتر های سنتی محموله های بیش از حد انتظارات در آمریکا و در اروپا و خاورمیانه و آفریقا (EMEA) منطقه است. HP و Lenovo در صدر فهرست PC فروشندگان در سراسر جهان با دل در سوم برای هر دو IDC و Gartner.

در این مقاله: IDC گارتنر pc محموله covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب