یک " سونیک خارپشت فیلم عاقبت در راه

پس از اولین تریلر پارامونت live-action سونیک خارپشت تلنگر کاهش یافته است, بیننده, واکنش خیلی منفی است که آ

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399

پس از اولین تریلر پارامونت live-action سونیک خارپشت تلنگر کاهش یافته است, بیننده, واکنش خیلی منفی است که آن را با تاخیر به تغییر شخصیت اصلی CG نگاه کنید. اما این عرضه در #1 در دفتر جعبه را در ماه فوریه و در نهایت کشیده شده در بیش از 300 میلیون دلار قبل از آن خانه آزادی در اوایل این ماه پس از دوره سگا و پارامونت در حال کار بر روی یک دنباله.

انواع شکست اخبار از پیگیری گزارش که همان تیم است که در محل پشت صحنه با جاش میلر و پت کیسی دوباره نوشتن فیلمنامه و جف فاولر بازگشت به عنوان مدیر. فاولر توییتی مقاله با یک پیام ساده: "دور دو با آبی!!"

اولین فیلم که نیک تابستان به نام "نه خاص و نه سینمایی قطار خراب" صاحب عنوان شماره یک باز برای یک بازی ویدئویی فیلم با 58 میلیون دلار آن در اولین تعطیلات آخر هفته. هر زمان که تئاتر باز دوباره تولید در حال بدیهی است که امید حملات رعد و برق دو بار که آنها لازم نیست که دوباره انجام تمام CG این زمان.

در این مقاله: بازی ویدئویی فیلم live-action سونیک خارپشت برترین تصاویر جف فاولر سگا, اخبار, سرگرمی, بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب