نگاهی به دو مدیر عامل: طوفان سندی کمک کرد ما آماده برای بیماری همه گیر کوروناویروس

این COVID-19 coronavirus همه گیر سمت چپ بسیاری از شرکت ها تکاپوی زمانی که پناهگاه در محل سفارشات آمد از مقامات دولتی. اما Strauss Zelnick مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive Software, برنامه ریزی شده برای آن روز نزدیک به هشت سال است.

گتی ایماژ

آماده سازی آغاز شد و پس از سال 2012 را طوفان شنی. طوفان آمار شرکت سخت و Zelnick که به گفته مدیر عامل شرکت کمتر از دو سال به سرعت دستور داد تا تیم خود را به تدبیر و برنامه ریزی برای آینده ممکن است شرایطی که کار از کار ممکن نخواهد بود.

اتفاقا Take-Two در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک کار از خانه آزمون بعد از آن فاجعه طرح بازیابی در مارس 12 هنگامی که coronavirus شد یک نگرانی در ایالات متحده آمریکا است که آزمون به پایان رسید تا در خدمت به عنوان بیشتر از یک ضربه کردن نقطه از یک آزمون و انتقال Zelnick گفت: روندهای دیجیتال بوده است “بدون درز”.

“هر شرکت عمومی مناسب هر سازمان نیاز به یک طرح بازیابی فاجعه” او می گوید. “هنگامی که طوفان شنی آمار ما تا به حال یک زمان واقعا سخت در نیویورک است. آن را نسبتا در اوایل روز برای [فعلی ما تیم مدیریت]. ما هنوز ایجاد زیرساخت های ما و ما از دست ما ایمیل سرور برای حدود 2.5 روز. می گویند بسیار کم است که با تمرکز بر ذهن ما. و همیشه از آن ما شده است متمرکز شده بازیابی.”

Kerbal Space Program
برنامه فضایی کربال

است که می گویند تغییر نشده تا به حال تاثیر بر شرکت است. نگاهی به دو تاخیر در راه اندازی برنامه فضایی کربال 2 تا از سقوط, اما آن است که نسبتا نور تخته سنگ از انتشار برنامه ریزی شده برای سال آینده به توسعه دهندگان زمان به هر زمین که آنها از دست دادن با توجه به شرایط فعلی. Zelnick همچنین اشاره کرد که همه گیر است و نه به تاخیر افتاد هر بازی برنامه ریزی شده را نشان می دهد.

در حالی که نگاهی به دو “نمی توانست بیشتر آماده” برای محیط فعلی Zelnick به او می گوید به نظر می رسد به جلو به بازگشت به کار. بهره وری در واقع رز در ابتدا در میان کارکنان شرکت او می گوید: اما کار از خانه کاهش را در همکاری. و فعالیت های خاصی مانند ضبط حرکت نمی تواند انجام شود در محیط فعلی است.

“دیگر آن می رود بیشتر به چالش کشیدن آن می شود, البته,” او می گوید. “من یک اعتقاد است که جهان در حال رفتن به تبدیل شدن به یک کار از خانه و محیط زیست است. … من امیدوار هستم که با اقدامات احتیاطی مناسب ما نمی خواهد که یکی دیگر از خاموش کردن. ما انتظار نداریم که به یکی دیگر از خاموش کردن. اما اگر ما فراموش می کنیم که برای مقابله با آن است.”

اهمیت رو به رشد e-sports و NBA 2K

این بیماری همه گیر است و قطعا خوب بوده Take-Two مالی. این شرکت در سه ماهه چهارم نتایج مالی به طور قابل توجهی بهتر از انتظار می رود به لطف Grand Theft Auto Online Red Dead Redemption 2, و NBA 2K.

آن را تقریبا غیر ممکن است برای شکستن چقدر از مالی که ثروت باد آورده شد و با توجه به مردم گیر بودن در خانه, اما Zelnick اشاره می کند که NBA 2K دیدم 18 درصد افزایش مشتری-هزینه های اخیر سه ماهه صورت گرفت که از ژانویه تا مارس این سال است. Take-Two در واقع انتظار می رود این تعداد به کاهش است.

Red Dead Redemption Review
Red Dead Redemption 2

که قابل توجه برای بسیاری از دلایل اما این مهم به Take-Two e-sports طرح است.

در حالی که ناشران دیگر در حال اعمال نفوذ برترین برندها و ایجاد مالکیت معنوی جدید با e-sports در ذهن مانند اکتیویژن Call of Duty لیگ و EA Apex افسانه, Zelnick فکر می کند واقعی برک آوت موفقیت در این بازار محدود خواهد شد.

“وجود خواهد داشت و تنها تعداد انگشت شماری از ورزش است که با توجه به مخاطبان گسترده ای” او می گوید. “ما امیدواریم که بسکتبال خواهد بود یکی از آنها است. ما فکر می کنیم که یک ورزش است که مردم عشق می تواند دائمی e-sport در حالی که فردی بازی را سخت تر از زمان ایجاد دائم مخاطبان است. و به همین دلیل ما در حال سرمایه گذاری در پشت NBA 2K لیگ اما آن باقی مانده است دیده می شود. آن روزها هنوز زود منجر به فصل سوم.”

E-ورزشی نیست و تمرکز اصلی برای Zelnick در حال حاضر آن را به عنوان ماده کمک کننده به-دو خط پایین. این شرکت دارای امید بالا برای NBA 2K لیگ ، و Zelnick نظریه در مورد e-sports نسخه از محبوب ترین ها در دنیای واقعی, ورزش, ارتباط با مخاطبان قطعا به دست آورد برخی از اعتبار در ماه های اخیر به عنوان طرفداران نسکار تماشا رانندگان رقابت در iRacing شبیه سازی تنظیمات e-sports مشاهده سوابق Fox Sports 1.

“من می دانم NBA 2K لیگ خواهد انجام دهد و من می دانم آن را به زمان” او می گوید. “خواهیم دید که اگر این بار باید سودمند نفوذ است. که بزرگ خواهد بود اما ما قطعا نمی خواهد که این آرزو بر هر کسی.”

در حالی که Zelnick می گوید او انتظار PS5 و Xbox سری X به آزادی به عنوان برنامه ریزی شده در این سال Take-Two که در آن اعلام درآمد که سرعت کنسول انتقال غیر قابل پیش بینی است در بهترین زمان است. اضافه کردن در هرج و مرج آورده COVID-19 و نقشه راه می شود حتی کمتر روشن است.

که می تواند کار را به دو مزیت. سیستم های جدید در حال حاضر رو به یک چالش برای دیدار با تقاضا است. در صورتی که می رود کمی کندتر از حد انتظار ناشر می تواند رول کردن آن تخته سنگ از بازی فقط به عنوان سیستم شروع به آمار جرم بحرانی است.

“ما به وضوح برنامه ریزی شده تا سال 2021 با یک چشم به سمت جدید کنسول” Zelnick گفت. “آنچه که ما نمی توانست شناخته شده وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر. که قرار می دهد بدیهی است که عدم اطمینان در اطراف اندازی جدید کنسول ها. بنابراین آن را احتمالا نه بد بودن در یک موقعیت داشتن یک نور برنامه انتشار این سال است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>