iOS 14 می آموزد خود را شارژ عادات خود را گسترش AirPods' عمر

اپل اضافه شده ویژگی های جدید (از طریق MacRumors) در iOS 14 است که آهسته چگونه به سرعت خود را AirPods' باتری'

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399

اپل اضافه شده ویژگی های جدید (از طریق MacRumors) در iOS 14 است که آهسته چگونه به سرعت خود را AirPods' باتری' سن.

به نام بهینه سازی شارژ باتری آن را به یاد زمانی که شما پلاگین در داخل و خارج خود را AirPods و توقف شارژ به طور خودکار زمانی که شما AirPods رسیدن به 80 درصد است. هنگامی که آن را نزدیک به زمان شما به طور معمول جدا از آنها را در iOS سر گرفته خواهد شد شارژ را به آنها را تا 100٪. این اطمینان را به شما AirPods نمی نشستن در یک شارژ کامل بیش از یک مدت زمان طولانی است که شناخته شده است به مخل به الکترونیک سلامت باتری.

برای مثال اگر شما خود را AirPods یک شبه iOS توقف شارژ به عنوان به زودی به عنوان earbuds در 80% و شروع دوباره حدود یک ساعت قبل از شما از خواب بیدار. هنگامی که شما نصب iOS 14 برای اولین بار, بهینه سازی شارژ باتری برای AirPods طور پیش فرض فعال است و اپل به شما اطلاع با یک اعلان هنگامی که آن را فعال می شود.

باتری های لیتیوم یون که در داخل بسیاری از ابزارهای شما را استخدام هر روز مانند تلفن و AirPods لباس در طول زمان است. در نهایت تاثیر می گذارد که دستگاه شما طول عمر و چه مدت آن طول می کشد. یکی از روش های اثبات شده برای گسترش یک باتری زندگی است که به طور مداوم نگه داشتن در 100 درصد شارژ.

چند تولید کنندگان از این رو باید اضافه شده یکی از ویژگی های مشابه به نرم افزار خود را. اپل خود را در حال حاضر نورد بهینه سازی شارژ باتری تنظیم برای مکینتاش در macOS کاتالینا 10.15.5 و اپل از طریق iOS 13. این ویژگی بسیار مفید خواهد بود برای AirPods از باتری خود را بدنام برای پوشیدن سرعت و همچنین ممکن است برای نصب یک جایگزین با توجه به چسب و با هم طراحی شده است.

اپل آخرین به روز رسانی در iOS 14 است که در اوایل دسترسی در لحظه و انتظار می رود به عموم رول برای سازگار اپل مدتی این سقوط. علاوه بر بهینه سازی شارژ باتری برای AirPods iOS 14 به ارمغان می آورد تازه چند ویژگی که بسیاری از کاربران درخواست شده است برای سنین. این شامل توانایی برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی یک کشو به پهلو خود حداقل دسترسی اغلب برنامه های دسترسی به گزینه ای که به شما امکان انجام عملیات بهره برداری از آی فون خود را و یک سیری صفحه ای که نمی کشد تا گوشی خود را از کل فضای صفحه نمایش.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن