Suikoden جانشین معنوی 'Eiyuden کرونیکل' بازدید crowdfunding هدف

خرگوش & Bear صرف ساعت پس از آن شروع به جمع آوری پول برای Eiyuden کرونیکل در Kickstarter ت

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Eiyuden Chronicle
خرگوش & Bear

صرف ساعت پس از آن شروع به جمع آوری پول برای Eiyuden کرونیکل در Kickstarter توسعه دهنده خرگوش & خرس با موفقیت تامین مالی پروژه. این بازی جانشین معنوی به ژاپنی ها نقش بازی بازی (JRPG) سری Suikoden. برخی از طراحان که در کار حق رای دادن از جمله Suikoden و Suikoden II کارگردان و نویسنده Yoshitaka Murayama تاسیس استودیو که کار بر روی عنوان جدید. Suikoden طرفداران شده اند در انتظار سال برای JRPG کلاسیک سری را باز گشت. سری ناشر Konami نشده منتشر شده جدید mainline عنوان در حق رای دادن از سال 2006 را Suikoden V.

Eiyuden کرونیکل است که در حال حاضر در مسیر عبور از $1 میلیون بودجه نقطه عطف. باید آن را انجام خرگوش & خرس نیز انتشار این عنوان بر روی کنسول های مانند ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 و نسل بعدی هستند. با توجه به این که مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در ماه آگوست 28th, آن را بسیار به احتمال زیاد بازی خواهد راه خود را به کنسول.

Murayama و شرکت های تن به تن Eiyuden کرونیکل به عنوان یک جشن کلاسیک JRPGs. مانند 2018 را Ocatopath مسافراین بازی خواهد شد از ویژگی های دقیق جن در برابر شخصیت های سه بعدی در پس زمینه. آن را نیز شامل کلاسیک نوبه خود مبتنی بر مبارزه و "گربه تا آنجا که چشم می توانید ببینید."

بالا پرواز پروژه های مانند Eiyuden وقایع استفاده می شود به طور مکرر چشم در Kickstarter اما کمتر استودیو تبدیل شده به crowdfunding در سال های اخیر است. بخشی از آن این است که اهداف کشش را از ویژگی های خزش غیر قابل اجتناب. افتضاحات مانند پروژه ققنوس هم قرار داده برخی از مردم از سرمایه گذاری در بازی است که ممکن است هرگز تحقق. هنوز تا کنون اغلب پروژه های مانند Eiyuden کرونیکل و 3 Homeworld خواهد آمد همراه جمع آوری مقدار زیادی از پول را در یک مقدار کوتاه از زمان.

در این مقاله: kickstarter, بازی های ویدئویی, av, jrpg خرگوش & خرس suikoden, eiyuden کرونیکل, crowdfunding, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب