که خواهد شد راه اندازی یک COVID-19 برنامه برای کشورهایی که نمی خود را

ایگور Golovniov/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images کشورهای متعدد را COVID-19 علامت و ب

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399
KIEV, UKRAINE - 2020/03/16: In this photo illustration the World Health Organization logo is seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Igor Golovniov/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
ایگور Golovniov/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

کشورهای متعدد را COVID-19 علامت و برنامه های ردیابی اما سازمان بهداشت جهانی می خواهد برای پر کردن این شکاف برای کشورهایی که بیش از حد کشیده به توسعه نرم افزار خود را. که ماریانو برناردو گفت: رادیو فردا در مصاحبه ای که ساز و برگ برنامه ریزی برای انتشار یک نشانه ارزیابی برنامه در سراسر جهان در مراحل بعدی ممکن است. هر دولت می تواند با انتشار یک نسخه سفارشی از برنامه ماریانو گفت: اما نسخه سهام کمک خواهد کرد که کشورهایی که "هیچ چیز را ندارد."

این سازمان نیز به دنبال اضافه کردن تماس ردیابی و صحبت به اپل و گوگل در مورد استفاده مشترک خود را ردیابی تکنولوژی حقوقی و مسائل مربوط به حریم خصوصی را متوقف کرده اند که از رقص روی ماریانو گفت. اپل و گوگل هر دو وعده داده شده یک سیستم غیر متمرکز نگه می دارد که داده های ناشناس bu هنوز هم وجود دارد نگرانی شرکت ها ممکن است سوء استفاده از اطلاعات به نوبه خود سود بعد.

حتی اساسی علامت نرم افزار می تواند به اثبات حیاتی است. در سطح جهان در دسترس است که برنامه می تواند بهتر و اطلاع رسانی به مردم که ممکن است نمی دانم چه به انتظار از coronavirus و سریع تر مردم به تست. مخاطب گسترده ردیابی در ضمن ممکن است حیاتی برای بازگرداندن جامعه بعد از مستندات — از آن می تواند با دقت بیشتری پیگیری گسترش ویروس و کمک به محدود کردن دامنه بیشتر تعطیلی.

در این مقاله: که Covid-19, کروناویروس, سلامت, پزشکی, نرم افزار, نرم افزار تماس, ردیابی, اندروید, iOS, آی فون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب