فضای اردوگاه به کمک شما نیاز دارد


Illustration for article titled Space Camp Needs Your Help

تصویر: فضای کمپ (دیگر)

اگر شما مشتاق فضانورد بیش از حد جوان به حتی یک ماشین رانندگی برای گذشته 38 سال در فضای اردوگاه شده است راه سرگرم کننده و آموزشی شروع به آموزش خود را. اما به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و کمبود شدید از حضور, آخرین باقی مانده در فضای اردوگاه در حالت بحران مالیو it’s رسیدن به مردم برای کمک به شناور باقی می ماند.

تبلیغات

رو با شاتل فضایی برنامه فضایی اردوگاه تجربه فوق العاده محبوب در ’80s, حتی الهام بخش یک فیلم سینمایی با همین نام در سال 1986 که در آن اردوگاه شرکت کنندگان به طور تصادفی لعنتی به مدار. (نه بر اساس حوادث واقعی.) اصلی اردوگاه باز در سال 1982 در هانتسویل آلاباما ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال و پس از دو اردوگاه های دیگر در تیتوسویل فلوریدا که باز در سال 1988 و در مانتین ویو کالیفرنیا که باز در سال 1996. دو اردوگاه های بیشتری بودند و هر دو مجبور به بستن در سال 2002 به دلیل مشکلات مالی اما اصلی soldiered ،

تبلیغات

اما هانتسویل فضای اردوگاه است و در عین حال یکی دیگر از قربانی در یک لیست طولانی از کسب و کار تحت تاثیر Covid-19 گیر داشتن تا به حال به آن weeklong برنامه تا مارس سال 2021 و در نتیجه در اردوگاه درد و رنج دو سوم از دست دادن درآمد سالانه خود را در سال 2020 است. ایالات متحده آمریکا در فضا و موشک مرکز موزه که در آن اردوگاه واقع شده است نیز روبرو مشابه چالش های مالی و برای اجتناب از نیاز به تعطیل به طور کامل در ماه اکتبر مقامات ایجاد کرده اند که “صرفه جویی در فضا اردوگاه” GoFundMe کمپین که به دنبال افزایش 1.5 میلیون دلار.

در کمی بیش از 21 ساعت به اردوگاه GoFundMe موفق به جمع آوری بیش از $314,000 و به نظر می رسد در مسیر به جمع آوری پول آن نیاز به حداقل نگه داشتن چراغ تا 2021 هنگامی که آن را می توانید خوش آمدید مهمان دوباره. با این اردوگاه را از بین فارغ التحصیلان نقطه از متنوع, پس زمینه از جمله چندین دانش آموختگان ایم که در واقع در رفته به بازدید از فضای امیدوارم آنها قادر خواهید بود برای متقاعد کردن دیگر علاقه مندان به فضا با جیب عمیق برای کمک و حفظ فضای اردوگاه تجربه رفتن هنگامی که این بیماری همه گیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im