مارشال Emberton است این شرکت کوچکترین بلندگوی بلوتوث هنوز

شخصی صوتی بازوی مارشال, یک شرکت شناخته شده برای آن, انگلیسی-ساخته شده آمپر گیتار جدید ultra-portable Bluetoo

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399

شخصی صوتی بازوی مارشال, یک شرکت شناخته شده برای آن, انگلیسی-ساخته شده آمپر گیتار جدید ultra-portable Bluetooth speaker: 149 دلار Emberton.

Marshall Emberton Bluetooth Speaker
مارشال

این بلندگو کوچک به نظر می رسد مانند آن را در نظر گرفته شده به یک گیتار الکتریک همراه با تشکر آمپر-با الهام از طراحی نشانه که typifies کل خط مارشال. اما جاه طلبی های خود را در حال متواضع تر است. به عنوان یک IPX7-دارای دستگاه با یک ادعا 20 ساعت عمر باتری این Emberton است که واقعا فقط یک فوق العاده شیک جایگزین برای بلندگوهای بلوتوث مانند JBL Flip 5, Sony SRS-XB23و نهایی گوش Megaboom 3.

حتی اگر Emberton ثابت می شود بهتر در انفجار tunes که این دیگر سخنرانان آن درجه یک به نظر می رسد می تواند به کسب درآمد از آن محل بر مردم آرزو لیست — قابل حمل و مقاوم در برابر بلندگوهای بلوتوث نگاه کنید بیشتر شبیه به مد ساحل اسباب بازی از کیفیت محصولات صوتی.

کسانی که به نظر می رسد ممکن است بیشتر از پوست عمیق است. مارشال ادعا Emberton ارائه یک صدای بسیار بلندتر و بزرگتر از اندازه آن و بهتر از اکثر سخنرانان در کلاس خود است.

کلید این به رخ کشیدن چیزی است که این شرکت تماس واقعی استریو که در آن می گوید: چند جهته صدا تجربه به دست آمده توسط "جدا کردن فضایی محتوای استریو ضبط شده است."

ما هنوز نمی تواند می گویند که چگونه موفق Emberton است در صوتی, اما ما تا به حال مخلوط تجارب با شرکت سخنرانان دیگر. آن $399 Tufton سخنران ثابت می شود بسیار عالی مجری برای احزاب اما آن آکس هوشمند بلندگو بود قطعا underwhelming از نظر کیفیت صدا.

این Emberton نمی توانیم نا امید در صدا: هیچ اضافی زنگ ها و سوت در تمام این قابل حمل. شما نمی توانید از آن استفاده کنید به عنوان یک بلندگو آن را نمی خواهد اجازه دهید شما را شارژ دیگر دستگاه ها از باتری آن وجود دارد هیچ کمکی ورودی برای منابع غیر بلوتوث و تا کنون مارشال نشده نشان داده شده است که شما می توانید با استفاده از Emberton به عنوان یک جفت استریو و یا به عنوان بخشی از یک چند بلندگو سیستم از ویژگی های است که تبدیل شدن به استاندارد در مشابه قیمت بلندگو.

چه چیزی شما را دریافت دو ساعت باتری است که می تواند سریع شارژ از طریق USB-C (20 دقیقه را ترجمه به پنج ساعت از زمان پخش) و یکی از هوشمندانه-دکمه کنترل است که اجازه می دهد تا شما را به بازی/توقف جست و خیز آهنگ, تنظیم حجم و قدرت واحد بالا و پایین. نیز وجود دارد یک چراغ باتری سنج به شما اجازه می دانم چه مقدار سوخت باقی مانده در مخزن.

اگر دوست دارید Emberton قول از صدای عالی و خوب به نظر می رسد بسیار قابل حمل و مقاوم در برابر آب بسته از آن بازدید فروشگاه ژوئیه 1 به صورت 149 دلار یا کمتر است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب