آژانس های فضایی' داشبورد آنلاین را نشان می دهد مستند اثرات بر روی زمین

آنلاین جدید داشبورد نشان می دهد در چشمگیر جزئیات این نوع از تغییرات در حال وقوع در زمین به عنوان یک نتیجه از

توسط DOSTEMANSALAM در 6 تیر 1399

آنلاین جدید داشبورد نشان می دهد در چشمگیر جزئیات این نوع از تغییرات در حال وقوع در زمین به عنوان یک نتیجه از مستندات باعث coronavirus بیماری همه گیر.

زمین رعایت داشبورد پرده برداری کرد روز پنج شنبه در نتیجه یک تلاش مشترک توسط سه نفر از عمده جهان آژانس های فضایی, یعنی, NASA, ESA (اروپا) و JAXA (ژاپن).

داده های این ابزار آنلاین می آید از 17 از سازمان های ماهواره با فعالیت های انسانی را تحت تاثیر قرار به حدی توسط coronavirus مربوط به مستندات است که این اثر را می توان از فضا دیده می شود.

برای مثال به طور منظم به روز رسانی داشبورد داده ها نشان می دهد که چگونه کیفیت هوا و آب وضوح باید هر دو بهبود یافته در ماه های اخیر در بخش با توجه به کاهش جهانی حمل و نقل است که همچنین نشان داده شده در داشبورد است.

شما می توانید مرتب کردن داده ها توسط کشور یا توسط شاخص نوع مانند حمل و نقل فعالیت nightlight سطح تراکم جمعیت و کیفیت هوا. شاخص های بیشتر خواهد شد در طول زمان اضافه شده.

هنگامی که شما انتخاب کنید یک شاخص مکان با اطلاعات موجود نشان می دهد به عنوان نقاط بر روی نقشه. این امتیاز نشان می دهد در هر دو سبز و آبی و قرمز و یا خاکستری با توجه به اینکه اطلاعات بهتر است از همان عنوان یا بدتر از متوسط پایه و یا هنوز در حال پردازش و آپلود.

این ویدیو را در زیر به صورت مختصر توضیح در مورد چگونه برای دریافت بیشتر از داشبورد.

داشبورد آنلاین ثابت کرده اند که محبوب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با بسیاری از مردم تبدیل به آنها را برای کسب اطلاعات دقیق در مورد وضعیت ویروس و چگونه آن را تحت تاثیر قرار جوامع خود.

داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که به روز رسانی به طور منظم برای نشان دادن تعداد تایید شده و مشکوک coronavirus موارد و همچنین تعداد مرگ و میر و کسانی که بهبود در کشورهای سراسر جهان است. یکی دیگر شکسته شدن داده ها توسط آمریکا و شهرستان به پیشنهاد فوق العاده دقیق اطلاعات برای هر کسی که به دنبال به روز رسانی منظم برای مکان های خاص.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب