مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید حمله سایبری علیه روسیه عضو شورای نظارت مدت در طول سال 2018 midterms

MLADEN آنتونوف/خبرگزاری گتی ایماژ ما به طور معمول پنهان در مورد آن حملات سایبری علیه روسیه, ا

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399
A Russian flag flies next to the US embassy building in Moscow on October 22, 2018. - US national security advisor John Bolton is in Moscow holding meetings with senior Russian officials following Washington's weekend announcement of withdrawal from the Cold War-era Intermediate-Range Nuclear Forces Treaty, known as the INF. (Photo by Mladen ANTONOV / AFP) (Photo credit should read MLADEN ANTONOV/AFP/Getty Images)
MLADEN آنتونوف/خبرگزاری گتی ایماژ

ما به طور معمول پنهان در مورد آن حملات سایبری علیه روسیه, اما آن را فقط به اذعان یکی از آنها است. رئیس جمهور تهمت به تایید واشنگتن پست در مصاحبه ای که او مجاز از یک حمله در برابر اینترنت تحقیقات آژانس (ترول تیم کلید به تداخل با انتخابات آمریکا پس از سال 2016) آغاز شده است که در روز تا سال 2018 با ما انتخابات میان دوره ای و چند روز به طول انجامید. مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص می شود این حرکت به عنوان موثر است. "نگاه ما متوقف شد [روسیه]," او گفت: پست.

او همچنین به اشتباه ادعا کرد که رئیس جمهور سابق اوباما گفت: "هیچ چیز" در مورد دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات. اوباما علنا انتقاد روسیه در اکتبر 2016 برای هدف قرار دادن دموکرات ها و تحریم های تحمیل شده در ماه دسامبر. گزارش ها همچنین از ظاهر اوباما راه اندازی یک راز سایبر عملیات در ماه اوت آن سال پس از یادگیری از تلاش های روسیه را به هک سیستم انتخابات آمریکا.

2018 حمله آمریکا به روسیه بود و این گزارش به معنای اخلال در تلاش های شک و تردید در مشروعیت midterm نتایج دیدم که دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان.

تایید یک تغییر لحن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او قبلا ادعا کرد که روسیه متوقف شده بود در برابر حملات سایبری آمریکا و حمایت کرده است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تکذیب دخالت در انتخابات 2016 با وجود شواهد. در اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستقیم تایید حداقل یک روسیه دخالت تلاش.

این مشخص نیست که چگونه روسیه پاسخ خواهد داد به ناروا گفته است اگر چه تاریخ نشان می دهد بعید است به اذعان ایرا فعالیت است. به عنوان آن می ایستد, سازمان های اطلاعاتی آمریکا و غول اینترنت منتقل کرده اند بسیاری از آنها با توجه به پتانسیل روسیه اقدامات در طول سال 2020 انتخابات — آن دسته از مقامات و شرکت ها می خواهند بدانند که اگر تهمت بیانیه منجر به مشابه كردم.

در این مقاله: مغلوب ساختن پیشی جستن جمهور تهمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, روسیه, حمله سایبری, جنگ سایبری, اینترنت, cyber command, اینترنت, تحقیق, آژانس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب