ال جی جدید درست بی سیم از earbuds خود-پاکسازی هنگامی که شما مسئول آنها است. واقعا....

ال جی رسما وارد true بی سیم از earbuds فضا با اعلام آن تن رایگان HBS-FN4 و HBS-FN6 earbuds. تفاوت بین این دو

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399

ال جی رسما وارد true بی سیم از earbuds فضا با اعلام آن تن رایگان HBS-FN4 و HBS-FN6 earbuds. تفاوت بین این دو این است که HBS-FN6 در نظر گرفته شده است "بالاتر پایان" گزینه تشکر برای گنجاندن خود تمیز کردن صورت.

خود تمیز کردن قابلیت تبدیل شدن به یک جزء اصلی از LG earbuds که ما ذکر پوشش خود تن+ رایگان earbuds که به مقصد به طور خاص برای بازار کره. در علاوه بر این به که خود قابلیت تمیز کردن آنها به رخ کشیدن صوتی حمایت النهار و آشنا طراحی در دو رنگ سیاه و سفید گزینه های.

خود تمیز کردن ویژگی

همانطور که گفته شد بالاتر پایان HBS-FN6 باید خود تمیز کردن ویژگی های که فعال زمانی که جوانه های قرار داده شده در شارژ مورد. ال جی مورد حذف 99.9 درصد از باکتری ها را با استفاده از نور ماوراء بنفش بر سیلیکون گوش ژل راهنمایی و درونی مش.

هر چند آن را به نام "خود تمیز کردن" قابلیت این را نمی خواهد حذف خاک و آوار و یا جرم گوش.

Meridian Audio

نصف النهار است و به زبان انگلیسی تولید کننده بالا وفاداری A/V اجزای تاسیس در سال 1977. شد, LG official audio شریک در سال 2018 است. ال جی می گوید نصف النهار را تکنولوژی پردازش دیجیتال سیگنال خواهد شد اضافه کردن یک بعد اضافی به صدا در آن جدید earbuds امیدوار کننده واقعی صدا با تاکید بر حذف صدای خواننده.

هر دو HBS-FN6 و HBS-FN4 خواهد شد از ویژگی های سفارشی EQ تنظیمات صدا طراحی و توسعه توسط النهار با چهار ایستگاه از پیش تنظیم است که ال جی می گوید متناسب برای تجربه گوش دادن خود را. طبیعی به صورت "معتبر و متعادل" صدا همهجانبه برای گسترش حس فضا تقویت باس برای قوی تر bass و Treble Boost برای وضوح بهتر در خواننده.

از earbuds ارائه نمی دهد فعال لغو سر و صدا اما ال جی وعده eartips را متناسب با صورت چسبیده و مهر و موم محکم ارائه یک سطح از انزوا سر و صدا است که بلوک های بیشتر خارجی برای تلفن های موبایل. از earbuds همچنین ویژگی های یک محیط حالت صدا که به شما اجازه بیرونی برای تلفن های موبایل از طریق آمده است.

عمر باتری گرد و غبار/حفاظت از آب و صدای دستیاران

LG Tone رایگان هدفون دارای شش ساعت از زمان گوش دادن و پنج ساعت بحث در هر بار. آنها می توانند دریافت اضافی 18 ساعت از باتری مورد (یا سه پر هزینه). چسبیده جوانه در مورد پنج دقیقه ارائه خواهد شد یک ساعت اضافی در زمان اجرا است.

تن آزاد باید یک IPX4 ضد آب, امتیاز, است که محافظت در برابر پاشیدن آب از هر جهت و باید از earbuds امن در باران و از عرق. هر دو مدل از earbuds سازگار با گوگل دستیار یا سیری. جوانه قابلیت لمس دستورات ساخته شده را به هر که اجازه می دهد تا برای بازی مکث و پرش دستورات و همچنین کنترل حجم صدا.

LG Tone رایگان earbuds سازگار با هر دو اندروید و iOS قابلیت بلوتوث 5.0 و پشتیبانی SBC و AAC کدک های صوتی.

به عنوان شما می توانید ببینید, LG earbuds استفاده از گردن بلند طراحی نکردم اپل AirPods. بدون گنجاندن لغو سر و صدا فعال این جوانه به نظر می رسد و نه معمولی. آن باقی مانده است دیده می شود چه مقدار از آنها هزینه (به عنوان قیمت گذاری نشده بود منتشر شد) و چه صوتی خود را با کیفیت پشته.

LG خواهد شد کشتی تن رایگان earbuds در بازارهای اروپا و آمریکا شروع ماه آینده با در دسترس در مناطق دیگر به دنبال.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب