اسکاگن Falster 3 X توسط Kygo نقد و بررسی: اسکاندیناوی خفا

skagen falster 3 x by kygo review face

اسکاگن Falster 3 X توسط Kygo نقد و بررسی: اسکاندیناوی خفا

“این اسکاگن Falster 3 X توسط Kygo می افزاید: براق یواشکی نگاه به یکی از بهترین WearOS ساعت های هوشمند شما می توانید خرید”

  • یواشکی, سرد, طراحی مینیمال
  • X توسط Kygo نام تجاری است ظریف اما موثر
  • می سازد و دریافت تماس
  • تمام روز باتری و شارژ سریع
  • WearOS می تواند خسته کننده
MSRP $295.00

همکاری مشترک در جهان به تماشای. مد مارک های, هنرمندان, و حتی مسابقه تیم ها به طور منظم تیم را برای ایجاد یک منحصر به فرد, گاه شمار.

اسکاگن دانمارک با نام تجاری بهترین و شناخته شده برای آن مینیمالیستی ساعت و لوازم جانبی شیک رفته در کمی متفاوت جهت با آن special-edition Falster 3 ساعت هوشمند با همکاری با نروژی DJ و تهیه کننده Kygo.

Kygo اولین کبوتر به تکنولوژی با طیف وسیعی از هدفون و بلندگو است. اما این همکاری با اسکاگن است و نه ویژه با توجه به مشترک اسکاندیناوی پس زمینه. من شده است با پوشیدن Falster 3 X توسط Kygo برای یک هفته و من خبر خوبی برای گزارش. این است که در میان بهترین WearOS ساعت های هوشمند در دسترس در حال حاضر.

طراحی

چه تفاوتی بین این پخش و عادی Falster 3 smartwatch? X Kygo مدل مات سیاه و سفید با بند سیلیکون سیاه و سفید به صورت فوق العاده یواشکی نگاه کنید. تنها انحراف از آن تم stark سفید حافظ برجسته با کلمات “X توسط Kygo.” وجود دارد ظریف X برجسته در بالای بند به عنوان به خوبی.

اندی Boxall/Digital Trends

به طور طبیعی شما نیز منحصر به فرد Kygo X اسکاگن سازمان دیده بان صورت است که شما آن را حدس زده و سیاه و سفید. به طور پیش فرض محیط همیشه در صفحه نمایش نشان نمی دهد زمان — شما به جای پیدا کردن یک X بزرگ بر روی صفحه نمایش. این به من کمک می کند تصور کنید که من یک عضو از X-Menاما کمک نمی کند به من بگویید در یک نگاه.

خوشبختانه همه عادی Falster 3 چهره دیده بان گنجانده شده است. قابل تنظیم و در عین حال مینیمالیستی دیجیتال 3 (در بالا دیده می شود) به نظر می رسد فوق العاده در حالی که دانمارک ستاره چهره می افزاید: برخی از مقدار رنگ مورد نیاز به سازمان دیده بان.

که همه برای تفاوت. حتی جعبه آن می آید همان است که هر Falster 3 ساعت. بدنه ساخته شده از فولاد ضد زنگ اقدامات 42mm در سراسر و 11mm عمیق و 1.3 اینچ صفحه نمایش OLED است. این 22mm بند متصل به آن با استفاده از دو باریک لوله ای شکل جای دارد و سه دکمه در کنار این مورد. وسط یک چرخش تاج در حالی که دو نفر دیگر می تواند برنامه ریزی برای فعال کردن ویژگی های خود را انتخاب کنید.

Skagen Falster 3 X by Kygo strap
اندی Boxall/Digital Trends

چرا که آن را تقریبا به طور کامل سیاه و Falster 3 X توسط Kygo می رود با همه چیز و به نظر می رسد suave و پیچیده اما می تواند عدم کمی از هویت. به طور منظم Falster 3 است که بسیار رنگارنگ تر است.

سیاه سیلیکون بند راحت است و دارای یک خواب بافت در زیر به آن را متوقف کند از گرفتن عرق. آن را مدتها بازوی خود را, توقف پخش از لغزش در اطراف مچ دست خود را و در عین حال آن را نمی کند جمع آوری توده های گرد و غبار و پرز. قلاب است اسکاگن نام مهر به آن اضافه کردن به بسیاری از جزئیات است که سازمان دیده بان نگاه خوب است.

اندی Boxall/Digital Trends

تاج می چرخد برای کمک به حرکت سیستم عامل. که من پیدا کردم آن را بسیار کوچک و نسبتا سفت به نوبه خود به خصوص در مقایسه با Moto 360 من عینک هفته قبل از Falster 3 اما به اندازه معنا آن را مناسب برای تمام انگشتان دست.

دکمه های با کیفیت کلیک کنید و البته مینیمالیستی در طراحی. به طور پیش فرض دکمه بالا باز می شود یک لیست ذخیره شده خود را سازمان دیده بان چهره و دکمه پایین می رود به گوگل مناسب است. حفاری به شخصی منو و شما می توانید آنها را دوباره تعریف کنید و به شهوت و میل خود را.

اندی Boxall/Digital Trends

وجود ندارد دلیلی برای کسی که نیست یک فن از Kygo برای خرید این ویژه-نسخه Falster 3 بر روی مدل های معمولی, اما اگر شما, شما نا امید نمی شود با آن است. این Falster 3 یکی از بهترین و به دنبال WearOS smartwatches من دیده ام. یواشکی وصله پینه کردن حفظ همه چیز که عالی بود در مورد مدل های معمولی اما می افزاید: یک گزینه جدید را با توجه به سبک خود را.

عملکرد و نرم افزار

اسکاگن با استفاده از Qualcomm Snapdragon پوشیدن 3100 سیستم روی تراشه (SoC) زوج با 1GB رم برای Falster 3 X توسط Kygo و آن را در میان قدرتمند ترین WearOS ساعت های هوشمند در دسترس است. گوگل WearOS نصب شده است با نسخه 2.17 پردازنده. آن را برای اولین بار منتشر شد و در مارس معنی است که تقریبا به روز است. آن را شامل “شستن دست” تایمر.

WearOS است بسیار بدخیم. آن را نگه می دارد به عقب بسیاری در غیر این صورت جامد هوشمند atches. اما چگونه کاستی های آن را تحت تاثیر قرار شما به صورت روزانه ؟ در اینجا یک مثال است که درایو من دیوانه.

Skagen Falster 3 X by Kygo
اندی Boxall/Digital Trends

زمانی که اطلاعیه های در حال تحویل به Falster 3 شما می توانید یک هشدار لرزش و صفحه نمایش از خواب بیدار و به شما نشان دهد چه چیزی جدید. برای من تماشای معمولا نشان نمی دهد جدیدترین اطلاع رسانی و به جای آن نشان می دهد یک هشدار از طریق (معمولا از Gmail) بارها و بارها. برای دیدن یکی از جدید من باید به صورت دستی حرکت به بالای لیست معنای آن را از دست می دهد “در یک نگاه” سودمندی یک ساعت هوشمند باید تحویل. و یا آن را فقط هشدار من به اطلاعیه ها بیش از یک بار به عنوان اگر آن را سرزنش من برای برخورد با آنها. این اتفاق می افتد تقریبا بدون در نظر گرفتن تلفن به آن متصل شده و به صورت منظم.

Skagen Falster 3 X by Kygo showing notifications
اندی Boxall/Digital Trends

اسکاگن نیست نصب هر گونه منحصر به فرد نرم افزار در سازمان دیده بان و گوگل نمی, نصب پیام های آن برنامه یا نقشه به طور پیش فرض, بنابراین شما نیاز به انجام این کار دستی. وجود دارد طیف وسیعی از برنامه های ساخته شده برای WearOS موجود از جمله Spotify, تلگراف, Cardiogram, مسنجر و بیشتر.

برنامه های متفاوت در سودمندی و کارایی. نقشه های گوگل مفید است اما می تواند به آرامی اجرا بسته به قدرت سیگنال GPS. گوگل دستیار در دسترس است و پس از این تماشای یک سخنران پاسخ شنیده می شود به عنوان به خوبی به عنوان خوانده شده بر روی صفحه نمایش.

Skagen Falster 3 X by Kygo apps list
اندی Boxall/Digital Trends

سخنران پیوست توسط یک میکروفون دادن این توانایی به ایجاد و دریافت تماس با استفاده از بلوتوث به جای یک ساخته شده است در اتصال 4G LTE. این یک مثال دیگر که در آن WearOS می تواند گیج. قبل از نصب نرم افزار تلفن نمی خواهد کار بر روی ساعت من و من را وادار به دانلود گوگل گوشی از برنامه از Play Store که کار بدون حادثه است.

شما می خواهید به استفاده از تلفن یکی از ویژگی های ؟ این خوب است برای تماس سریع اما شما نمی خواهید به یک مکالمه طولانی. به غیر از کلی طاقی از صحبت کردن به خود پخش صوتی متلاطم است اگر یکی از طرفین مذاکرات بیش از دیگر. این فوق العاده است برای دیدن این ویژگی در همه در یک WearOS ساعت هوشمند به عنوان بسیاری از مدل ها را شامل نمی شود آن را.

سلامت ردیابی

Google Fit است که استاندارد تمرین پلت فرم در Falster 3. این ساعت دارای یک ضربان قلب سنسور در پشت, به علاوه آن را مقاوم در برابر آب تا 30 متر ساخت آن را مناسب برای پوشیدن در هنگام شنا کردن. ضربان قلب سنسور تولید شده مشابه خوانش به من Apple Watch, اما وجود دارد بسیاری از تغییرات با نتایج اغلب متفاوت تا 10 ضربان در هر دقیقه در هر دقیقه است.

به عبارت دیگر, آن ممکن است یک جایگزین به یک گروه اختصاص داده های ضربان قلب با سنسور برای کسانی که جدی در مورد تناسب اندام خود را.

Skagen Falster 3 X by Kygo Google Fit screen
اندی Boxall/Digital Trends

شروع یک تمرین آسان است, با گوگل فیت برنامه ریزی شده دسترسی به دکمه پایین تر در سازمان دیده بان و GPS برای کمک به پیگیری اجرا می شود. داده های جمع آوری شده است و همگام سازی با گوگل فیت برنامه بر روی گوشی خود را که به تازگی به حال یک طراحی مجدد. بصری آن بهبود یافته است اما پیدا کردن داده های تاریخی پیچیده تر است.

اندی Boxall/Digital Trends

مناسب باقی مانده است آسان به استفاده از سیستم و آن را به خوبی کار بر روی WearOS. مانند ضربان قلب و سنسور آن را برآورده نمی کند, هاردکور, معتادان به تناسب اندام. وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های موجود برای WearOS از فروشگاه Google Play از جمله Endomundo, Strava, Runtastic و Map My Run.

این Falster 3 یا در آن Kygo یا فرم استاندارد نیست تمرکز بر تناسب اندام پس از, طبیعت گاه به گاه از Google Fit به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به بسیاری از افراد با توجه به آن.

باتری

اسکاگن نیست لیست اندازه Falster 3 باتری اما ادعا می کنند آن را حداقل 24 ساعت قبل از نیاز به شارژ مجدد. Qualcomm Snapdragon 3100 شامل چندین باتری-صرفه جویی در حالت های است که کمک به ایجاد حتی دیگر استفاده از زمان ممکن است.

من تجربه یک روز عادی شروع در ساعت 8 صبح و پایان دادن به در نیمه شب شامل یک پایه تمرین ردیابی و مداوم ضربان قلب نظارت فعال است. عمر باتری باقی مانده بعد از این نمی خواهد به اندازه کافی به آخرین طولانی برای دومین روز حتی اگر دیده بان خاموش یک شبه.

اندی Boxall/Digital Trends

کوچک مغناطیسی شارژ ستون همان است که یکی از شما را با تمام فسیلی طراحی شده smartwatches. قرار دادن باتری در شارژ در 14 ٪ در پایان یک روز معمولی در آن زمان 55 دقیقه برای رسیدن به 100 ٪ است. از صفر به 100% در زمان 65 دقیقه است. شارژ سریع کمک می کند تا برای یک روز باتری.

Skagen Falster 3 X by Kygo on wrist side
اندی Boxall/Digital Trends

ساعت هوشمند عمر باتری را تا حد زیادی متفاوت است بسته به نوع استفاده. برقراری تماس تلفنی و یا استفاده از GPS و باتری خواهد شد بسیار سخت تر اگر چه حتی پس از آن Falster 3 هنوز هم باید گذشته شما بیشتر از روز است.

باتری حالت کمک خواهد کرد که در اینجا. روزانه در حالت استاندارد با تمام امکانات فعال در حالی که تمدید حالت تعطیل برخی از ویژگی های مانند همیشه در صفحه نمایش های صوتی و Wi-Fi. زمان تنها حالت سوئیچ ها همه چیز را به جز زمان. اینها به سرعت فعال با استفاده از WearOS pull-down سریع-دسترسی به تنظیمات.

قیمت, گارانتی, و در دسترس بودن

این اسکاگن Falster 3 X توسط Kygo هزینه $295 یا 279 پوند انگلیس همان عادی Falster 3. آن را در دسترس به طور مستقیم از طریق اسکاگن فروشگاه آنلاین و همراه با دو سال گارانتی.

ما را

زحمت شیک و فردی بیشتر از این نیز فسیلی Gen 5 اسکاگن Falster 3 X توسط Kygo نرم و صاف کردن مجری ساخت آن را یکی از بهترین WearOS ساعت های هوشمند شما می توانید خرید امروز.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

این اسکاگن Falster 3 X توسط Kygo یک خرید بزرگ است. اگر شما متعهد به WearOS smartwatch سپس فراموش نگاهی به $299 فسیلی نسل 5 که بسیار شبیه گذشته از طراحی و $299 Moto 360 که دوباره به شما می دهد یکی دیگر از طراحی های جایگزین. خارج از WearOS ما نیز توصیه می کنیم Samsung Galaxy تماشای فعال 2 با برتر نرم افزار تناسب اندام و ردیابی است.

اگر شما صاحب یک آی فون, توصیه ما به شما خرید $399 اپل دیده بان سری 5. WearOS خواهد شد اتصال به iOS اما شما از دست دادن از ویژگی های متعددی از جمله iMessage اطلاعیه ها و نرم افزار یکپارچه سازی. بهتر است به صرف کمی بیشتر در مورد سازمان دیده بان اپل. نه تنها این نرم افزار بهترین نرم افزار پوشیدنی پلت فرم وجود دارد اما طراحی و مواد عالی هستند بیش از حد.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

این Falster 3 X توسط Kygo مقاوم در برابر آب تا 30 متر اما نه به خصوص ناهموار است. آن را در حال اجرا آخرین نسخه از WearOS که نشانه خوبی است برای دریافت به روز رسانی های آینده. گوگل نرم افزار جدید نیست همیشه شامل ویژگی های جدید اما ارائه می کنند رفع اشکال و بهبود های دیگر به طوری که آنها مهم است. این ساعت هوشمند نیازی نیست که یک قرارداد برای استفاده از ویژگی های تلفن.

شما فقط باید به فکر می کنم در مورد عمر باتری و فناوری هنگام خرید Falster 3. باتری را محدود زندگی, اما آن را هنوز هم به احتمال زیاد به گذشته یک زن و شوهر از سال و در داخل است که از آخرین فن آوری برای ساعت های هوشمند. این Falster 3 یک ساعت هوشمند شما می توانید با اطمینان خرید و انتظار می رود آن را به دو سال گذشته و فراتر از آن.

باید به شما خرید ؟

بله قطعا. این Falster 3 آیا آن را X توسط Kygo edition یا نه یکی از بهترین و بهترین نمایشی smartwatches با WearOS که امروز در دسترس است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>