بهترین MMORPGs

از روز جهانی وارکرفت توسعه دهندگان شده اند در جستجوی مداوم برای یافتن بهترین راه برای کسب درآمد از انبوه چند

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399

از روز جهانی وارکرفت توسعه دهندگان شده اند در جستجوی مداوم برای یافتن بهترین راه برای کسب درآمد از انبوه چند نفره آنلاین نقش بازی بازی (MMORPG) است. برخی از بازی ها مانند Final Fantasy XIV Online, استیک با محاکمه و درست اشتراک ماهانه در حالی که دیگران مانند این کتیبه ها بزرگتر آنلاین, شارژ یک نرخ ثابتی را برای هر توسعه. اکثر اکنون آزاد هستند هر چند کسب درآمد از طریق خرید در بازی و محتوای بسته.

در این راهنمای ما در حال رفتن به شکستن بهترین MMORPGs رایگان بازی با توجه به بازی هایی که رایگان-به-بازی به جای پرداخت به برنده. اگر چه همه ما میدارد قابلیت microtransactions در یک فرم و یا دیگری آن را اجتناب ناپذیر زمانی که صحبت MMORPGs — شما هنوز هم می توانید دانلود و بازی یک تکه از هر بازی بدون صرف هر گونه پول.

مطالعه بیشتر

تمرد 2050

شما باید برای دادن اعتبار به Trion Worlds برای تعهد خود را به تمرد جهان. اصلی MMO — عرضه بر روی Xbox 360, PlayStation 3 و PC — راه اندازی در کنار یک همراه و همدم نشان می دهد در SyFy. آن را تا به حال برخی از ایده های بزرگ از جمله استفاده از سنتی تیراندازی سوم شخص و پویا رئیس برخوردهای که بعدها پیدا کردن یک خانه در سرنوشت. نشان می دهد پس از آن لغو می شود و بیشتر بازیکنان در نقل مکان کرد به بازی بازی بر روی نسل بعدی سیستم های.

وارد سرپیچی 2050. به جای قراضه کاری که انجام شده بود در بازی اصلی Trion جهان reimagined آن را به عنوان یک نوع از نیمه عاقبت نیم مجددا تجربه نگهداری می شوند که هسته سرپیچی ساخته شده از زمین تا به صورت رایگان-به-بازی بازی. بازی اصلی شروع به عنوان یک حق بیمه عنوان و در تعادل و راه اندازی سیستمهای 2050, شخصیت, نقل و انتقالات برش را ندارد. اما برخی از جنبه های اصلی خود بازی حساب هنوز هم اعمال می شود زمانی که شما شروع به تمرد 2050 بر روی Xbox One, PlayStation 4, و یا کامپیوتر. تمرد 2050 نیز همچنان به روز می شود با رویدادهای فصلی و چالش ها برای تشویق منظم بازی از جمله اضافی دشمنان و آیتم های.

Guild Wars 2

با 90 در تقویم و 90% امتیاز در پردیس گیم — دوم تنها به هابیت و سه نفر از آن بسط — Guild Wars 2 یکی از مهمترین و تحسین انبوه چند نفره بازی ها در تمام زمان. هر چند آن را هرگز سرنگون بلیزارد بازی جالوت در شرایط مطلق محبوبیت Guild Wars 2 می کند بسیاری از چیزهایی که بهتر از جهان وارکرفت و بدون شارژ ماهیانه.

Guild Wars' مایع سیستم مبارزه بسیار عالی فراهم می کند به همتای سفت و سخت مبتنی بر نقش رزمی که کولاک آغاز شد و با سری دیابلو و بر ساخته شده با بازی World of Warcraft. هر چند آن را فاقد این نوع از عمق و دشواری که نیروهای بازیکنان به کار با هم خواستار حمله به محیط سیستم در Guild Wars 2 را تشویق می کند تا بازیکنان به تیم با این حال آنها را مشاهده کنید مناسب — تلاش برای شخم زدن از طریق برخی از سخت PvE مطالب در انجمن صنفی جنگ لزوما نیاز به یک گروه اختصاص داده های مخزن و شفا دهنده, به عنوان مثال.

در بازی gem فروشگاه همچنین اجازه می دهد تا توسعه دهنده ArenaNet به ادامه بهره مندی از بازی و ایجاد محتوای جدید در حالی که به طور همزمان اجازه می دهد برای بازیکنان جدید به پرش در بدون هیچ هزینه. ویژه رویدادهای فصلی و دیگر محتوای به روز رسانی اضافه شده محتوای اضافی نیز مانند جدید مانت, داستان حوادث, چالش ها و سلاح های چندین سال پس از بازی در اصل راه اندازی شد.

شکاف

Trion Worlds' ریفت به نظر می رسد و مانند یک کربن-کپی از بازی World of Warcraft در هسته خود اما چه کسی می گوید شما را مجبور به دوباره اختراع چرخ به ایران بزرگ? این بازی یکی از با ثبات ترین و گسترده MMOs زمانی که آن را راه اندازی در سال 2011 ترکیدن با توجه به محیط به خوبی طراحی مدل های شخصیت و گیم پلی حذف شده از برخی از بهترین جنبه از عناوین مشابه. هر چند در اوایل بازی از quests و افسانه هاو روایات قومی هستند drearily خشک, بازی جالب تر می شود که داستان ریزید و شما شروع به بستن پراکنده بعدی شکاف که از بند باز کردن یک تب و تاب از موجودات شیطانی به بازی وسیع از مناظر.

شکاف's بهترین ویژگی انعطاف پذیر است و همهجانبه کلاس سیستم. بازیکنان شروع با انتخاب یکی از دو جناح مخالف — یا نگهبان یا مبارز — و به دنبال آن یکی از شش نژادها و استاندارد مثالی چنین به عنوان یک mage, rogue, روحانی یا جنگجو. علاوه بر این بازیکنان را در سه روح در یک زمان که تابع مثل زیر و توسعه شخصیت خود را با استفاده از یک درخت مهارت استادانه درست شده. این سطح از سفارشی سازی می افزاید: به بازی های استراتژی می کند و به همراه co-op زندان ها که بسیار پویا تر و جذاب است. منحنی یادگیری شیب دار است حتی پس از سطح 50 اما اصالت وجود دارد.

شکاف رفت, رایگان-به-بازی در سال 2013, اما پرداخت انبساط با عنوان Starfall نبوت متعاقبا منتشر شده در سال 2016 شامل محتوای اضافی که کاربران قادر نخواهد بود برای دیدن. اما پس از آن بود تغییر نام داد نبوت Ahnket و رایگان یک بار دیگر. پس از آن بازی ادامه داده است برای دریافت به روز رسانی اضافی از جمله ویژه پاییز-بسته مضمون و نبرد می گذرد.

جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی

هر بازی ساخته شده را به جهان جنگ ستارگان عظیم تعهد با توجه به لژیون از جانبازان و جان سخت متعصب است که دارای وابستگی به مواد. خوشبختانه بایوور جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی است که هر دو به راحتی در دسترس و فورا قابل تشخیص است. نوشتن و ابراز کامل گفت و گو عالی هستند تقویت شده توسط کلاس خاص روایت و ثروت از متنی backstory است که هر فن از حق رای دادن را تحسین خواهد کرد. تصاویری هنوز هم نگه دارید تا نسبتا خوب و کاربران به راحتی می توانید سفارشی کردن تنظیمات گرافیکی متناسب با طیف گسترده ای از بازی های چندمنظوره. مکانیک گیم پلی ریشه در زمان واقعی hotkey مبتنی بر مبارزه و ارائه اضافی تنوع در فرم از روی ریل مبارزه با فضا و PvP warzones.

اگر آن را آنلاین SWTOR لذت بخش است, از خود تجربه می کنند. بازیکنان را انتخاب کنید از یکی از دو جناح یا جمهوری و یا امپراتوری را انتخاب کنید از یکی از چهار شخصیت متمایز کلاس های خاص به هر طرف از زور است. اگر شما انتخاب می کنید جمهوری شما دسترسی به قاچاقچی سپاهی شوالیه جدی و جدی کنسولی در حالی که امپراتوری فراهم می کند گزینه به یک شکارچی فضل Sith جنگجو امپریالیستی و Sith Inquisitor. داستان رانده flashpoints, SWTOR's معادل co-op در زیرزمین ارائه برخی از پرارزش ترین و به چالش کشیدن گیم پلی در کل جنگ ستارگان, جهان, پرتاب بازیکنان در دست خوش پیشامد میشه کشتی های جنگی جمهوری و دور امپریالیستی زندان های آنها به عنوان نبرد در کنار دیگران برای تکمیل اهداف تعیین شده در ازای غارت ارزشمند.

هر چند SWTOR شده است برای بیش از پنج سال BioWare نگه می دارد و تان شدیدا کردن مطالب جدید و منتشر شوالیه های ابدی تاج و توسعه در اواخر سال 2016. گسترش به نام حمله شد و سپس منتشر شده در سال 2019 که اضافه شده یک داستان جدید قرار می دهد که کهکشانی جمهوری در درگیری با Sith امپراتوری و همچنین به عنوان جهان از Onderon ویژه Flashpoint فعالیت و بهره برداری برای تکمیل با دوستان.

ما به عنوان خوانده شده کامل جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی نقد و بررسی

ترا

ترا دارای یکی از پویا ترین و خشنود سیستم مبارزه در ایران تاریخچه. مانند ترا's همتایان بازی ارائه می دهد مجموعه ای متنوع از شخصیت و کلاس — از-تربیت امانی به شایستگی Popori — است که هر کدام به همراه یک مجموعه ای آشنا از کلاس های موجود برای تمام نژادها. محیط خیره کننده هستند و روشن با مناظر سرسبز و وسیع دشت و مدل های شخصیت ها شادی به نگاه بدون توجه به آنچه دستگاه شما تنظیمات گرافیکی تماس بگیرید.

در حالی که کلی: برو-و-تهیه و گیم پلی در ساعات اولیه ترا استاندارد کرایه فوق مکانیک مبارزه با احساس بسیار متفاوت نسبت به موضع هنوز هم در جنگی که مشخصه اکثر MMORPGs. این بازی نیاز به بازیکن برای شرکت در انواع ناوگان پا مانور که آنها را گول زدن و واکسن در مخالفان. در نتیجه احساس می کند بیشتر شبیه به یک بازی سوم شخص اکشن بازی از یک کلید فوری-سنگین WoW-style امر است. شکار و از بین بردن "مادر هیولا" در کنار یک گروه از بازیکنان دیگر است که هیجان انگیز به عنوان گروه dungeons اما حوادث و ماموریت همه آزادانه متصل شده توسط یک قوس داستان که به سختی واجد شرایط به عنوان دنیوی است. اما اجزای اضافی مانند در بازی انتخابات و open-world PvP اضافه کردن به اندازه کافی استعداد فردی به TERA جهان خود را.

عظیم 2014 به روز رسانی و افزایش سطح درپوش از 60 به 65 و به اضافه چند منطقه جدید برای همه آزاد است. دو طبقه قابل پخش نیز اضافه شد در حالی که کوچکتر به روز رسانی همچنان به رول کردن به طور منظم از جمله زندان ها جدید battlegrounds و مهارت برای هر یک از بازی را 11 کلاس. سطح کلاه بود و بیشتر افزایش یافته و به 70 در سال 2019 و یک بروز رسانی به نام "آشکار" وارد در اکتبر 2019. این آخرین به روز رسانی اضافه شده جدید-داستان رانده سیاه چال به نام قرمز پناه اضافی نگهبان لژیون ماموریت های صنفی-مقابل-تیم مبارزه با یک بازنگری شده زمین میدان نبرد و مدیران.

ترا در حال حاضر در دسترس بر روی PC, PS4 و ایکس باکس یکی از.

ارباب حلقه ها آنلاین

مانند SWTORجهان اطراف است که از J. R. R. Tolkien را در میانه زمین بوده است و بسیار مستحکم در فرهنگ عامه به لطف پیتر جکسون از ویژگی های طول فیلم. خوشبختانه ارباب حلقه ها آنلاین شامل یک ثروت از محتوا از تالکین کار چیزهای که جکسون فیلم هرگز لمس و آن کارتونی تصاویری با رنگ های غنی محیط های میانه زمین. مکان شما بازدید عنوان متنوع و التقاطی به عنوان آنها در کتاب های مختلفی اعم از برف دربسته در محیط قله تپه و ایجاد ابزار اجازه می دهد بازیکن برای مقابله با این داستان به عنوان یک هابیت, انسان های کوتوله یا جن. کلاس ها به همان اندازه متنوع اعم از سارق و شکارچی به افسانه هاو روایات قومی-حافظ و نگهبان, اما این انتخاب خاص خود را به مسابقه.

با چند بسط کردن درب این بازی دستخوش تغییرات قابل توجهی از زمان انتشار اولیه آن در سال 2007 و در عین حال هسته مکانیک و گیم پلی باقی می ماند تقریبا یکسان است. اخیر گسترش Minas Morgulفقط وارد در اواخر سال 2019 و می افزاید: یک مسابقه جدید — چاق و چله-تبر دورف — دو مناطق جدید جدید, حمله, سطح, افزایش کلاه سیاه کتاب موردور جدید تهیه منافع و ماجراهای جدید به فشار lore رو به جلو است.

داستان است که هنوز هم حماسه رانندگی بازیکنان را از طریق آشنا فضاهای پر شده با تشخیص چهره از هر دو کتاب و سینما و به طور کلی روایت می دهد در غیر این صورت مطلوب ماموریت های قابل توجهی متنی وزن است. شخصیت پیشرفت و مبارزه با PvP محدود هستند اما عناصر اضافی مانند اعمال و هیولا بازی — که اساسا اجازه می دهد تا شما را به بازی در نقش یکی از سائورون عوامل — اضافه کردن عمق بیشتری به بازی به ظاهر ساده روش. LOTRO است که اغلب دوبله هابیت ripoff و شاید از آن است که در بسیاری از, اما آن را سخت استدلال را زمانی که خیلی از دومی ایران به احتمال زیاد با الهام همهجانبه جهان از سابق است.

Neverwinter

توسعه دهنده Cryptic Studios ترکیب سادگی و مبارزه با تمرکز گیم پلی دیابلو با سنتی تنظیم فانتزی برای ایجاد Neverwinterبر اساس افسانه هاو روایات قومی از Dungeons & Dragons جهان. سیستم مبارزه با بهره گیری از یک نسخه کامپیوتری از D&D 4th Edition توسط نورد خیالی تاس تعيين بازدید نتواند و آسیب برخورد. این بازی در ابتدا در سال 2013 منتشر شده برای کامپیوتر بلکه در دسترس بر روی Xbox One و PS4 با امکانات قوی PvE و PvP تجربه است. هر چند Neverwinter فرض خطی رویکرد مایع Darksiders-esque مبارزه با احساس تازه — به خصوص برای Xbox One و PS4 که بازی را گریزی به تعامل اجتماعی و سنتی عناصر RPG کمتر احساس سرکوبگر.

هر چند بازی عملکرد می تواند مخزن اگر شما در منطقه در سطح بالا در یک کنسول یا یک low-end PC این بازی ویژگی های بسیار عالی طلسم اثرات و طراحی صدا, دو دستکمگرفتهشده جنبه های بازی های فانتزی است که می تواند شکست خود را غوطه ور شدن در تجربه. هر چند برخی از بازی های سیستم مانند آن عدم وجود کانال های ارتباطی و یک تلویزیون گران قیمت در فروشگاه بازی به نظر می رسد ضعیف اجرا شده است. حتی با کسانی که گناهان هر چند Neverwinter یک بازی به سرعت گام است که فراهم می کند احساس های مختلف نسبت به بسیاری از MMOs در لیست ما است.

سیاه چال و اژدها آنلاین

برای بسیاری از ما سیاه چال و اژدها همواره تبلتب بازی ما را نگه داشته و به خودمان را در ترس از طرد (بدون شرم وجود دارد). اما با وجود DDO's راه اندازی گلایه و ناقص آغاز خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ شهر Stormreach شده است هرگز خیلی جذاب است. آزادانه در D&D 3.5 قوانین, DDO بازی با سفارشی سازی گسترده به طور مستقیم ساخته شده است به چارچوب. این برنامه شامل چند کلاس از هر عنوان دیگر در لیست ما شخصیت ایجاد ابزار اجازه می دهد تا بازیکن را به آزمایش با پویا multiclass سیستم در آن شخصیت خود را به زحمت می تواند ترکیب جنبه از مجموعه مهارت. اگر چه آخرین به روز رسانی هنوز هم به شدت به تهیه کردن به گروه موارد و بازی تاکید ریشه در گره کار تیمی و انفرادی گزینه در حال تبدیل شدن بسیار قوی به خصوص اگر شما می توانید استطاعت را انتخاب کنید تا یک NPC "مزدور" و یا دو به بازگشت شما ،

بیایید صادق باشیم هر چند: DDOکه راه اندازی در سال 2006 را نگه ندارد تا زمانی که نسبت به جدیدتر و بارها به روز رسانی عناوین به خصوص از نظر بصری وفاداری. در حالی که آن را یک چشم درد بازی نمی کند و بسته را چند ضلعی عمق و پر جنب و جوش و جزئیات جدیدتر MMOs مانند ترا. بازی در پشت, تصاویری, اما فریبنده سوخت داستان محور حملات و سیاه چال چرخش در اطراف never-ending دفاع از Stormreach.

Aion آنلاین

با عنوان شهر قهرمانان و اولین جنگ های صنفی زیر کمربند خود توسعه دهنده های کره ای خواندن سریع پستهای انجمن می داند که راه خود را در اطراف یک موبایل. Aion است یک محکم جلا تلاش ریشه در یک پست-تحولات ناگهانی و عمده جهانی شده است که از هم پاشیده توسط دو نژاد متخاصم. بازیکنان آغاز انتخاب هاردی Asmodians یا تابشی Elyos — هر کدام با شش متمایز کلاس که در حال تقسیم به دو هنگامی که شما در رسیدن به سطح 10 — و سپس محوری به محیط های خیره کننده از Atreia. که: برو و شش تهیه سیستم های خطی اغلب نیاز شما را به عمل خرد کردن یا اسیاب بین lulls و جذب بازیکنان دیگر برای بیشتر جمعیت مناطق.

Aion's تماس واقعی نهفته است در توانایی خود را به تعادل هر دو PvE و PvP قطعات. مبارزه سریع و پاسخگو متکی زنجیره حملات و مقدار عادلانه از button mashing و شامل مکانیک پرواز که واقعا منحصر به فرد به این ژانر است.

اگر چه بسیاری از مناطق تعیین شده به عنوان مناطق پرواز ممنوع بازیکنان هنوز هم می تواند سر خوردن در این مناطق از هر گونه افزایش پرش کردن نقطه است. Aion است یک فورا لذت بخش و زیبا عنوان از گرفتن بروید حتی اگر آن را به شما در حالی که برای کسب بال خود را و اضافی رویدادهای فصلی و داستان باید به شما یک دلیل برای بازگشت حتی در بین بزرگتر به روز رسانی محتوا. حتی اگر شما فقط می خواهید به هنر و صنعت خود را دنده و یا جمع آوری حیوانات خانگی شما در پیدا کردن چیزی بزرگ به تصویب زمان در Aion آنلاین.

DC جهان آنلاین

DC جهان آنلاین کاهش اشتراک در مدت کوتاهی پس از راه اندازی در سال 2011 اما این بازی هنوز هم ارائه می دهد که بسیار عمل سنگین MMO سرگرم کننده در حال حاضر به عنوان آن بود زمانی که آن را یک "حق بیمه" بازی. بر اساس داستانی قهرمانان و خائنانی در DC جهان, بازیکنان شروع یا ایجاد یک شخصیت از ابتدا و یا یکی از معروف با الهام از شخصیت های DC مانند سوپرمن بتمن و مانند آن. بقیه بازی آشکار در RPG مانند مد با کلیشه ای kill-جمع آوری ماموریت های پراکنده در سراسر شهر و شهرستان Gotham و بلند آوازه شو که شکستن استاندارد MMO خرد کردن.

به خوبی طراحی شده شهرستانها NPCs و عناصر دیگر نیز حمام افتاب گرفتن در این نوع طنز-esque های ظریف شما می خواهم انتظار از چنین عنوان و اگر چه تصاویری هستند ابدا عکس واقعی آنها جاست تلطیف. مبارزه سریع ء و پاسخگو هم این که آیا شما در حال درگیر شدن در بازی را گرم PvP مسابقات و یا شرکت در پایان بازی حمله.

طولانی مدت بازیکنان می توانند انتظار یک جریان ثابت از کافی روزانه از quests اضافی و endgame محتوای هنگامی که شما فروغ از طریق بازی و ضربه زدن به سطح درپوش. در حالی که این بازی است که بدون آن گسل — صدای-اقدام است که انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته در زمان — هیچ ظریف MMORPG برای طرفداران کتاب های کمیک و کسانی که به دنبال یک جایگزین جامد به فانتزی-blazoned آر پی جی مانند ارباب حلقه ها آنلاین و ترا.

چه تر است, در حال حاضر زمان مناسب برای شیرجه رفتن به DC جهان آنلاینبه عنوان یک open-world رئیس اضافه شده در اکتبر 2019 به شما اجازه می دهد در صورت خاموش در برابر یک فلز Man-Bat. پاداش شما برای تکمیل ماموریت ارائه تن از راه های مختلف برای سفارشی کردن قهرمان خود را بنابراین شما همیشه می توانید به ایستادگی کردن از جمعیت.

DC جهان آنلاین است که در حال حاضر در دسترس در PlayStation 4, Xbox One, نینتندو سوئیچ و کامپیوتر.

دانستنی 3

آن را سخت به استدلال می کنند یک بازی نیست یکی از بهترین در نوع خود هنگامی که آن را دارای بیش از 200 میلیون حساب. Jagex را Runescape — در حال حاضر در آن سوم تجسم — دستخوش یک سری از طراحی و گیم پلی تعمیرات اساسی پس از آن در سال 2001 اولین garnering افتخار از محبوب ترین MMORPG رایگان در وجود با توجه به کتاب رکوردهای جهانی گینس.

آخرین نسخه از مرورگر مبتنی بر موبایل نمی انحراف خیلی از قبلی renditions از این بازی است. در مجموعه جنگ زده فانتزی عرصه Gielinor, دانستنی ساده و آشنا را در موبایل. : برو و مبارزه با ساده هستند و اغلب طنز آمیز به طور معمول نیاز شما را بر دشمن مرگ و جمع آوری آن غارت. خوشبختانه مطلوب تکرار افست پایان بازی محتوا و عنوان مقدار مطلق از عمق. مقدار آن محتوا باقی می ماند پنهان در پشت یک اشتراک پرداخت می شود اما حتی رایگان مطالب جذاب و سرگرم کننده است.

SkyForge

Skyforge is a self-توصیف "AAA, fantasy, sci-fi MMORPG." آن خندق بالا تنظیم فانتزی ترین MMOs به نفع جهان مکانیکی Aelion که در آن شما با استفاده از یک شمشیر و سپر در کنار ماشین های سنگین اسلحه. سبک هنر و گرافیک حیرت انگیز به صورت رایگان-به-بازی بازی و واقعا ارائه AAA وعده. بازی نمی کند به همان اندازه و متاسفانه با بسیاری از سنگ زنی و نزدیک به بی پایان paywalls.

که همتراز برای دوره رایگان MMORPGs ، Skyforge متنوع است به اندازه کافی به عمل خرد کردن یا اسیاب سرگرم کننده و microtransactions اگر چه در حال حاضر نمی فاحش. اگر شما دانلود این بازی بر روی Steam شما حتی دریافت رایگان خوش آمدید بسته است. این شامل یک دائم کلاس باز به عنوان به خوبی به عنوان برخی از حق بیمه حساب بنابراین شما می توانید احساس برای چگونه Skyforge کار می کند زمانی که شما در حال پرداخت. این بازی است که در حال حاضر در دسترس برای کامپیوتر, پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین

ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین شده است در اطراف برای بیش از یک دهه و هنوز رفتن قوی. بیش از 10 سال گذشته توسعه دهنده Cryptic Studios به طور مستمر به روز رسانی بازی با محتوای جدید. در حال حاضر وجود دارد بیش از 160 قسمت های بازی را از طریق این برنامه شامل چندین داستان کمان. ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین باید بازی برای هر فن از سری. اما آن را نیز یک راه عالی برای رسیدن به ستاره بازحمت حرکت کردن اگر شما بوده ام به خواب زیر یک سنگ از سال 1966.

خوشبختانه ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین نیست یک مورد از یک subpar توسعه دهنده به ثمر رساندن یک معامله در پیشتازان فضا مجوز. با بیش از 100 مکان منحصر به فرد به ستاره بازحمت حرکت کردن و صدای بازیگران از تلویزیون نشان می دهد, ستاره بازحمت حرکت کردن آنلاین است که خدمات فن در آن بهترین. بازی نمی جست و خیز مکانیک RPG یا. شما کاپیتان یک کشتی شما طراحی شده یا به عنوان یکی از گونه های از نشان می دهد و یا یکی از شما را تشکیل می دهند خود را. شما می توانید با دانلود این بازی به صورت رایگان بر روی کامپیوتر, پلی استیشن 4 یا ایکس باکس یکی از.

Eve آنلاین

Eve آنلاین نیست RPG, اگر, هر چند این سهام بسیاری از DNA با دیگر بازی ها در این لیست است. این بیشتر از یک بازی گودال ماسهبازی فقط یک آشغال با مکانیک RPG. شما خلبان یک کشتی از طریق فضا است. در سفر خود را, شما می توانید انتخاب کنید برای کمک و یا اخلال در بازی اقتصاد در شرکت عظیم در بازی جنگ و یا به سادگی کشف جهان. Eve آنلاین است که هر آنچه شما می خواهید به آن باشد و با بیش از 15 سال رایگان بسط وجود دارد مقدار زیادی به انجام.

"عظیم" آغاز می کند به توصیف جهان بازی یا. Eve آنلاین حدود 8,000 دیدار پذیر سیستم های ستاره ای که هر یک از آنها باید چهار تا هشت سیاره در داخل. با بسیاری از بازیکنان و خیلی اتاق حوا آنلاین کامل زمین بازی برای گیم پلی منحصر به فرد ، به جای درخواست شما را به چوب به اسکریپت حوا آنلاین اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد داستان خود را ارگانیک. بدون شک یکی از قابل توجه ترین بازی ها تا کنون منتشر حوا آنلاین باید بازی رایگان یا نه. شما می توانید دانلود آن را در حال حاضر در بخار.

Path of Exile

مسیر تبعید یکی از آن نادر رایگان-به-بازی بازی های که تا به حال موفقیت تجاری در حالی که رضایت بخش هسته اصلی جامعه است. این یک action RPG در سبک دیابلو 3, هر چند برخی از بازیکنان می گویند آن است و حتی عمق بیشتر. با هفت سال از حمایت فعال زیر کمربند خود, ما می توانید ببینید که چرا. سفارشی سازی شخصیت است که تقریبا بی حد و حصر وجود دارد مقدار زیادی از ماموریت برای مقابله با انفرادی و یا با دوستان و رقابتی صحنه شلوغ است.

رایگان-به-بازی بازی مدل در مرکز مسیر تبعید اما در راه است که همیشه احترام به بازیکن. بخار صفحه می گوید آن را به وضوح: "شما نمی توانید به دست آوردن گیم پلی استفاده با صرف پول واقعی در مسیر تبعید." سخت کار کردن است که هنوز و هنوز هم وجود دارد microtransactions اما شما واقعا می تواند در بازی صدها ساعت از راه تبعید را بدون صرف یک سکه. به علاوه آن را در دسترس بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از, بنابراین شما نمی نیاز به یک کامپیوتر برای بازی.

راز جهان افسانه

یکی از narratively مبتنی اکنون در خارج وجود دارد Funcom را راز جهان افسانه است تا سال 2017 به روز رسانی از راز جهانی از بازگشت در سال 2012. شما نمی خواهد نیاز به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف فانتزی جدید جهان را به پرش به این یکی به عنوان بسیاری از مکان های خود را بر روی دنیای واقعی مکان هایی مانند لندن, نیویورک و سئول. اشخاص خارق العاده الهام گرفته از آثار نویسندگانی مانند H. P. Lovecraft آشکار کرده اند در سراسر جهان و آن را تا به شما برای دفاع از مدرن روز جهان در برابر این تخیلی شر.

راز جهان Legends یک بازی برای کسانی که به دنبال شعبه از بزرگ, فانتزی, تنظیمات بیشتر MMOs. آن سوم شخص چشم انداز نیست, رفتن به لرزش تا به طور کلی گیم پلی بازی بیش از حد, اما وابستگی آن به سلاح مهارت بیش از کلاس و درست باعث می شود آن را ساده به پرش در و لذت ببرید. سنگین battleaxes و wands راه را برای تپانچه و تفنگ و شمشیر و خوب قدیمی از مد افتاده مشت. و به جای تهیه مجموعه ای از زره پوش شما می توانید ضرب و شتم نیروهای شر در روزمره خود را مد سریع به جای.

شوم هیولا و آشنا به مناطق فشار راز جهان افسانه های دور از سنتی ایران استعارههای. به جای آن از یک تیره و عنوان با تاکید بر وحشت. بده بیشتر شبیه پازل ها و معماهای به طوری که آن را در اصل حمل با یک بازی مرورگر وب برای کمک به بازیکنان در یک ترشی.

ArcheAge / ArcheAge Unchained

مدیریت مردمی در بیش از Trion Worlds, که همچنین انتشار دو عنوان دیگر در این لیست; شکاف و تمرد ArchAage یک MMO کره ای برای اولین بار منتشر شده در سال 2013 با انتشار غربی در حال وقوع سال بعد. آن را به دست آورد مشابه با توجه به دومی بازی مانند کویر سیاه آنلاین و تیغه و روح آن "نسل بعدی" MMO تصاویری و هیجان انگیز وعده از چیزهایی مانند املاک و مستغلات و بازارهای پیچیده و به شدت درگیر بازیکن گر چه هنر. پس از آزادی آن را مورد انتقاد قرار برای برخی از خودنمایی پرداخت به برنده جنبه های است که در نهایت تحت تاثیر بازیکن منحصر به فرد بازار گیم پلی آن در ابتدا منادی.

از آن پس ArchAage ادامه داد: در حالی که تلاش برای رفع اشتباهات گذشته خود را. بسیاری از مواد بازاریابی خود باید آن اشاره شده راکی شروع به عنوان یک راه برای فریب سوخته بازیکنان در رفتن تا آنجا که به انتشار یک نسخه جداگانه از بازی ArcheAge Unchainedبرای اسکراب فروشگاه نقدی گلایه دور در حالی که نگه داشتن نسخه اصلی بازی دست نخورده است.

در حال حاضر بازیکنان کشیده شده به ArcheAge's تلاش برای ایجاد رونق در-بازی تمدن مسکن, مالیات, تجارت, راه, عمیق گشتن و حتی یک سیستم عدالت کیفری باید دو راه برای انجام این کار: اصلی ArcheAge کامل با سوال نقدی فروشگاه ها و تک-خرید ArcheAge Unchained با هیچ چیز اما پرداخت برای مواد آرایشی. مبارزه با نیروی دریایی شنا و هواپیمای بی موتوری پرواز را این بالا فانتزی MMORPG ایستادگی کردن برای این روز است. و حتی آن را دریافت بزرگی گرافیکی تعمیرات اساسی در سال 2019 آن را به نگاه مانند یک امروزی تر بازی.

SoulWorker

با توجه به وضعیت بازار موبایل در اواسط 2000s این یک معجزه فقط چه مدت آن را گرفته به ویژگی های یک انیمیشن الهام گرفته از MMO در لیست. آن را نمی خواهد اما SoulWorker اول ما است. شما ممکن است شنیدن این که بومی سازی در دسترس از طریق بخار نمی باشد به عنوان خوب به عنوان سفارشی, سرور, شما می توانید پیدا کردن وجود دارد اما برگزاری یک "عمدتا مثبت" در رتبه بخار چشمگیر است به اندازه کافی برای نشان می دهد آن را به 1% ساخت مسائل کوچکتر به بزرگتر می پردازد.

SoulWorker 3D MMO برای عمل سنگین مخاطبان است. آن را یک بازی hack n slash در قلب, بنابراین اگر شما لذت بردن از بازی های مثل Bayonetta یا Devil May Cryاین یکی را برای شما است. به عنوان مورد با فقط در مورد هر انیمه-با الهام از بازی های خارج وجود دارد – به خصوص ایران – انتظار می رود فروشگاه نقدی به ارائه فقط در مورد هر ساز و برگ شما می توانید تصور کنید برای کمک به شما زندگی می کنند از کسانی سر می پروراند.

که می شود گفت, این, آخرالزمانی, ماوراء الطبیعه, علمی تخیلی تنظیم نمی برآوردن کسانی که به دنبال خود Isekai ثابت خارج از مورد علاقه خود را هفتگی انیمیشن. این یک تیره بازی با تلخ داستان پس از همین حالا در انتظار روشن و رنگارنگ شهر بازار و سرسبز تپه.

SoulWorker در دسترس است از طریق بخار.

Albion آنلاین

مشخصات فنی حدود 5 سال در حال حاضر انگلیس حاضر شد و یک پرت به عنوان به زودی به عنوان آن اعلام شد. شما پرداخت می شود برای دسترسی سریع با سامانه رویدادهای گسسته امیدوار کننده یک F2P گزینه برای انتشار است. این اوراق اصلی آن F2P برنامه های قبل از راه اندازی اما عقب نشینی دوباره در مارس 2019 باز کردن بازی به غیر توده پرداخت.

انگلیس حاضر است دور و نزدیک به دانستنی 3 از شکاف در بخش گرافیک, بنابراین آن را نمی خواهد ابتدا که واقع بینانه RPG خارش برای برخی از بازیکنان. هدایت سابق کلاسیک مدل آن را می بیند بازگشت, هاردکور, MMO عناصر بنابراین انتظار می رود به نزول دندان های خود را به عمل خرد کردن یا اسیاب. به عنوان یک گودال ماسهبازی MMO آن به خود می بالد در پایدار بودن آن بازیکنان است. تقریبا در هر مورد و ساختمان شما در سراسر دستکاری شده توسط یک بازیکن, بنابراین اگر شما در حال دور زحمتکش در مزارع و یا جمع آوری مواد برای زره شما با استفاده از این می پوشد از یک بازیکن دیگر به مبارزه بر سر قلمرو در جهان-پوشا GvG مبارزه با.

با هیچ سیستم کلاس و مقدار زیادی از راه هایی برای حک کردن مسیر خود Albion آنلاین ممکن است یک زمان نزول, اما آن را به عنوان درست یک MMORPG به عنوان شما می توانید در حال حاضر. و با یک مشتری تلفن همراه در آثار آن را واقعا می تواند تبدیل به خانه دوم. تنها مسئله این است که آن را اجرا می کند در یک ایالات متحده مبتنی بر سرور تا زمان تاخیر می تواند (و را) تحت تاثیر قرار PvP عملکرد از راه دور بازیکنان.

Albion آنلاین در دسترس است از طریق بخار.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب