دانشمندان ساخته شده یک لیست از هر جای بیگانگان می تواند پنهان

هنری تصویر از یک تپ اختر که تصور می شد شبیه به یک فانوس دریایی در هنگام کشف در 1960s. Gif: ناسا/Gizmodoیک تیم

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
هنری تصویر از یک تپ اختر که تصور می شد شبیه به یک فانوس دریایی در هنگام کشف در 1960s.
Gif: ناسا/Gizmodo

یک تیم در جستجوی نشانه هایی از هوش فرازمینی است قرار دادن با هم یک Exotica فروشگاهکه لیست هر نوع شناخته شده از جسم آسمانی صرف نظر از این که آیا ما آن را درک کنند یا نه.

تبلیغات

این Exotica فروشگاه شده بود توسط محققان از دستیابی به موفقیت در گوش دادن به یک دهه برنامه به دنبال یافتن نشانه هایی از حیات هوشمند در جهان است. آن ممنوعه شامل "یکی از همه چیز" در نجوم است. فوق العاده, فروشگاه, لیست بیش از 700 متمایز اهداف اعم از سیارک ها و دنباله دارها و سیارات از طریق به تپ اخترها کهکشان ها سحابی ها و خوشه های ستاره. نقطه ای از این فروشگاه است که به "گسترش تنوع از اهداف مورد بررسی در جستجو برای هوش فرازمینی (SETI)" با توجه به این تیم کاغذاما به اختصار می تواند اهرمی برای مقاصد دیگر.

"در آینده آن را نیز ممکن است به نفع دانشجویان و یا اعضای عمومی که در حال تلاش برای دریافت یک-تصویر کلی از نجوم و یا در حال تلاش برای تصمیم گیری چه برای مطالعه" برایان Lacki دستیابی به موفقیت در گوش دادن محقق از گروه ستاره شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده اول این مقاله نوشت: در یک ایمیل به Gizmodo. "برخی از اشیاء در لیست بودند چیزهایی که من نمی یاد در مورد تا زمانی که مدرسه گراد و یا بعد و یا حتی تا زمانی که ما تدوین کاتالوگ."

تبلیغات

Lacki امیدوار است این فروشگاه را به شما الهام بخش دانشمندان به کشف برخی از بیشتر باطنی یا مرموز جنبه های نجوم, اما آن هدف اصلی این است برای کمک به SETI محققان و astrobiologists.

های مختلف طبقه بندی طرح های اقدام شده است اما هیچ چیز در این مقیاس است. در مجموع Lacki و همکارانش شناسایی 737 مجزا فصل برخی به خوبی درک و دیگران در نیاز ناامید از علمی توجه است. در حالی که این فروشگاه گردآوری و به عنوان تعدادی از اهداف بزرگ شد و رشد Lacki نگران شد با بالن شماره به سادگی برای اهداف عملی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

"خوشبختانه این تیم شده است حمایت از این پروژه حتی به این عدد بزرگ شده," او گفت:. "چه اتفاق می افتد این است که شما به عنوان خوانده شده بیشتر و بیشتر از ادبیات و شما اطلاعات بیشتر در مورد تمام این چیزهایی که شما پیدا کردن بیشتر و بیشتر است که خارج از غرفه را فقط به اندازه کافی. بنابراین در زمان وجود دارد احساس " فقط یکی بیشتر.'"

Lacki تشبیه روند به زیست شناسی است که در آن "شما باید چند بزرگ گروه, اما شما می توانید نگه دارید گرفتن دقیق تر تا زمانی که شما میلیون ها گونه است." نگاهی به سیارات برای مثال کدام متعددی وجود دارد که انواع شناخته شده از جمله ثانیهot Jupiters mini-Neptunes super-خاکی و فرعی-کوتوله های قهوه ای, فقط به نام چند.

تبلیغات

شگفتی جدید فروشگاه همچنین شامل برخی از فن آوری اشیاء در فضا که همه متعلق به ما است. این شامل ویجر پروب جدید فضاپیمای افق های آب و ماهواره و حتی یک خودرو در قالب Elon Musk قرمز Tesla Roadster. نیمه باعث می شود شما تعجب می کنم در مورد تمام چیزهای عجیب و غریب بیگانگان ممکن است پرتاب به فضا که برخی از آنها حتی ممکن است آن را به این فروشگاه برخی از روز.

تبلیغات

این Exotica فروشگاه بیشتر نشانگر مداوم تغییر به دور از سنتی SETI استراتژی است که در آن دانشمندان جستجو برای "آشنا" بیگانه امضا (مانند رادیو تولید گازهای گلخانه ای), و تغییر جهت Dysonian SETIکه در آن دانشمندان به دنبال فرازمینی technosignaturesاست که نشانه ای از فن آوری های بیگانه: sتوف مانند Dyson پوسته (یک ستاره احاطه شده توسط پانل های خورشیدی) فاضلاب های صنعتی غول پیکر فضایی زیستگاه چراغ و چیزهایی که ما حتی نمی توانید تصور کنید.

رانندگی انگیزه برای Lacki زمانی که تدوین این فروشگاه ایده بود که برخی از بیگانه هوش ممکن است فوق العاده متفاوت از ما و در نتیجه ما به دنبال آنها را در مکان اشتباه است.

تبلیغات

"برای چند دهه بوده است تعجب اگر آنها در واقع ماشین آلات یا با استفاده از آب و یا مبتنی بر سیلیکون یا پلاسما یا ستاره نوترونی مهم است ؟ البته که یک مضمون مشترک در داستان های علمی تخیلی است اما کسانی که ایده های اخير کمی به SETI به عنوان به خوبی. این هیجان انگیز است که ما می توانید شروع به شروع به پاسخ دادن به این سوال گفت:" Lacki. "این ممکن است و حتی ممکن است که چیزهایی وجود دارد خارج وجود دارد که در آن مبهم و اگر آنها 'هوشمند' اما که در برخی از راه فقط به عنوان جالب است."

این فروشگاه باید به کمک در این راستا به عنوان آن می تواند پرچم اهداف بالقوه مورد علاقه در میان Dysonian فکر بیگانه و شکارچیان. بیشتر چه, خلاصه ای همچنین می تواند انجام مخالف عملکرد ارائه یک توضیح برای چیزی است که به نظر می رسد به طور مصنوعی.

تبلیغات

Lacki و همکاران خود را چاک دار فصل اشیاء را به چهار دسته عمده: نمونه های اولیه ترین, ناهنجاری و کنترل (در واقع خسته کننده نقاط مرجع نمی رود به عملکرد و نتایج مثبت).

نمونه های اولیه هستند و مسائل ما فوق العاده آشنا مانند سیارات و کهکشان ها خوشه های ستاره نوترونی ستاره سیاه چاله ها و غیره. تحت هر یک از آیتم های فردی اختصاص داده بود یک نمونه مثال برای مرجع است. Superlatives به عنوان یک نوع از کتاب رکوردهای جهانی گینسارائه یک لیست از اشیاء با افراطی ترین ویژگی های چنین به عنوان بزرگترین سیاره, پرطرفدارترین ستاره یا سریعترین چرخش تپ اختر. ناهنجاری دقیقا به عنوان آنها صدا: اشیاء ما کاملا نمی دانند—چیزهایی مانند ستاره متغیر (به عنوان مثال Boyajian ستاره), محو, ستاره, سریع, رادیو انفجارو دیگر غیر قابل توضیح پدیده.

تبلیغات

در میان ناهنجاری های مختلف ذکر شده Lacki گفت: NGC 247 است در میان علاقه خود را. این شی است که نسبتا در نزدیکی کهکشان مارپیچی است که به نظر می رسد به یک سوراخ در یک طرف آن دیسک با کمتر ستاره از حد نرمال است. در حال حاضر یک ایده مطرح در SETI است که برخی از پیشرفته بیگانگان می هاپ از ستاره به ستاره در کهکشان میزبان خود و آنها ایجاد Dyson حوزه در اطراف هر ستاره به برداشت انرژی زیادی که ممکن است.

"که یک غول پوسته یا ازدحام که به طور کامل در اطراف یک سان که خواهد آن را پنهان از نظر ما. بنابراین اگر ما گرفتار یک کهکشان میدوی را از طریق این روند و یا اگر آنها را متوقف قبل از عایقی کل کهکشان یکی انتظار برای پیدا کردن یک کهکشان با یک سوراخ در آن" Lacki گفت: Gizmodo. "که احتمالا آنچه در جریان است با NGC 247—ما انتظار داریم که نور خورشید به گرما Dyson (persian) تا زمانی که آن می درخشد در نور مادون قرمز و ما نمی بینیم که از "سوراخ" تا آنجا که من می دانم."

تبلیغات

هنوز, آن را قطعا عجیب و غریب و Lacki می گوید کار کوچک واقع شده است انجام می شود به طور کامل به توضیح این سوراخ عجیب و غریب.

با استفاده از این کاتالوگ SETI دانشمندان و astrobiologists در نهایت یک راهنمای مرجع دستی برای عبور-بررسی یافته های خود را و امیدوارم الهام بخش جدید راه پژوهش است. شاید به زودی ما در نهایت یاد بگیرند که اگر کسی در خارج وجود دارد.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب