رییس جمهوری برزیل متهم است که از تعصب ایدئولوژیک " و تهدید خروج

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تهدید به خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز جمعه.عکس: Andressa Anholete

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
Brazilian President Jair Bolsonaro threatened to withdraw from the World Health Organization (WHO) on Friday.
رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تهدید به خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز جمعه.
عکس: Andressa Anholete (گتی ایماژ)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا نیست تنها رهبر جهان ناراضی با سازمان بهداشت جهانی (WHO) و که مایل به برداشتن گام های جدی در پاسخ. در روز جمعه برزیل far-حق رئیس جمهور Jair Bolsonaro متهم کرد که از "تعصب ایدئولوژیک" و تهدید به خروج از سازمان است.

تبلیغات

Bolsonaro ساخته شده نظرات پس از این که دولت هشدار داد در آمریکای لاتین در مورد خطر از بلند کردن مستندات before کاهش گسترش این رمان coronavirus با توجه به انتخاب. Bolsonaro یک طرفدار از بلند کردن اجسام دولت انزوا سفارشات و می گوید: هزینه های اقتصادی سنگین تر بودن بهداشت عمومی از خطرات.

تبلیغات

"من به شما گفتن در حال حاضر ایالات متحده در سمت چپ که, و ما در حال مطالعه است که در آینده" Bolsonaro گفت: هر الجزیره. "هر کسی که کار می کند و بدون تعصب ایدئولوژیک و یا ما را ترک بیش از حد."

این اولین بار نیست Bolsonaro صدا مثل صدای شیپور در طول coronavirus بیماری همه گیر. او همچنین عنوان شدت همه گیر انتقاد متحده' اقامت در خانه و اقدامات ترویج اثبات نشده coronavirus درمان مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای بیماران مبتلا به covid-19, این بیماری ناشی از ویروس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که خروج آمریکا از این که در مارس اعلام کرد که چین را "کنترل" بر سازمان است. رئیس جمهور آمریکا را متهم به آژانس سازمان ملل متحد برای کمک به چین پوشش تا زمان شروع این بیماری همه گیر.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که در مورد تلاش برای شل اجتماعی فاصله سفارشات در برزیل با وجود افزایش نرخ مرگ و, تشخیص, که سخنگوی مارگارت هریس ابراز نگرانی از این وضعیت در امریکا لاتین.

"این بیماری همه گیر شیوع این بیماری در آمریکای لاتین است که عمیقا عمیقا در مورد او گفت:" در یک کنفرانس خبری افزود که در میان شش معیار کلیدی برای کاهش قرنطينه "یکی از آنها است که در حالت ایده آل خود را انتقال کاهش است."

تبلیغات

برزیل یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط pandemic. از آخر این هفته آن است دوم-بیشترین تعداد تایید coronavirما موارد در جهان با 672,846 و سوم بیشترین تعداد مرگ و میر 35,930 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد با 1.9 میلیون دلار و بالاترین تعداد مرگ و میر 110,141 در سراسر جهان.

با اینحال تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر در برزیل ممکن است بسیار روشن در آینده نزدیک اگر چه آن را باید به ذکر است که برگه نیست دقیق دقیقا قبل از. در روزهای اخیر Bolsonaro گزارش دستور دولت برای توقف انتشار مجموع تعداد موارد و مرگ و میر و پاک رسمی دولت coronavirus سایت پاک است. در حال حاضر از وب سایت دولت تنها نشان می دهد جدید روزانه تایید موارد بازیافت موارد و مرگ و میر.

تبلیغات

برزیل دیگر مقامات را متهم به حرکت بودن یکuthoritarian و غیر اخلاقی نگهبان گزارش شده است.

تبلیغات

"اقتدارگرا, حساس, غیر انسانی و غیر اخلاقی اقدام به ایجاد کشته شدگان توسط Covid-19 نامرئی موفق نخواهد شد. ما و جامعه خواهد نکنید که آنها نه فاجعه ای که رخ ملت" گفت: Alberto Beltrame رئیس جمهور این کشور را به شورای ملی از دولت سلامت دبیران.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن