بارگذاری گزارش بدست Postmates برای $2.65 میلیارد

کریس دلمس via Getty Images Uber به دست آورد تا آنلاین خدمات تحویل مواد غذایی Postmates برای $

توسط DOSTEMANSALAM در 16 تیر 1399
This illustration photo taken on June 30, 2020 shows the logo of delivery app Postmates on a smartphone screen in Los Angeles. - Uber is in talks to buy food delivery app Postmates in a multibillion dollar deal, US media reported. (Photo by Chris DELMAS / AFP) (Photo by CHRIS DELMAS/AFP via Getty Images)
کریس دلمس via Getty Images

Uber به دست آورد تا آنلاین خدمات تحویل مواد غذایی Postmates برای $2.65 میلیارد دلار در بورس, به گزارش نیویورک تایمز و بلومبرگ. این معامله این است که انتظار می رود برای کمک به بارگذاری بهتر رقابت در برابر مواد غذایی و تحویل لوله DoorDash خواهد شد و یک جایزه تسلی پس از آن شکست خورده برای به دست آوردن GrubHub. معامله اولین گزارش در اواخر ماه ژوئن می تواند به خصوص با ارزش برای بارگذاری در لس آنجلس آمریکا و غرب که در آن PostMates قوی است. نه شرکت تایید کرده است, گزارش, اما انتظار می رود برای انجام این کار بعد از امروز.

بارگذاری می خورد و Postmates خواهد بود به رهبری بارگذاری می خورد رئیس Pierre-Dimitri گور-Coty, بلومبرگ's منابع گفت. اما Postmates مدیر عامل شرکت باستیان لمان را گزارش مانده به اجرا Postmates به عنوان یک سرویس جداگانه.

Postmates پیشگام تحویل غذا در سال 2011 است اما دور چهارم در بازار ایالات متحده به DoorDash, GrubHub و بارگذاری خود را می خورد و خدمات است. با هم حال بارگذاری می خورد و Postmates خواهد بود دوم در بازار پس از DoorDash که هنوز هم دارای یک بزرگ منجر شود.

هر دو Uber و Postmates نقدی منفی عملیات بارگذاری به تنهایی از دست داده $2.9 میلیارد دلار در Q1 سال 2020 به دلیل COVID-19 بحران است. تحویل مواد غذایی شرکت های که تکیه بر غیر تمام وقت "فرفره کارگران" هستند سخت به بگویید که جدا از دیدگاه مصرف کننده دیگر از قیمت گذاری. به عنوان مثل ماهی های بزرگتر در حال بلع کوچکتر به منظور کنترل هزینه ها و قیمت گذاری به پتانسیل ضرر و رستوران ها و کاربران و به ویژه کارگران است.

"به عنوان بخشی-زمان پیک که با این نسخهها کار برای هر دو [Postmates و بارگذاری می خورد] این خبر بد است" نوشته روزنامه نگار و فرفره کارگر Wilfred چان در توییتر. "در حالی که هر دو در حال سرسخت و ضد کارگر شرکت کمتر و بازیکنان بزرگتر یعنی حتی کمتر کارگر اهرم در برابر پلت فرم گذاران. با رو به کاهش گزینه های ما بهره برداری می شود و حتی بیشتر به شدت."

در این مقاله: uber postmates, کسب, مواد غذایی, تحویل, کسب و کار, doordash, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب