Roku تخفیف جریان آن دستگاه های پیش از روز پدر

Roku Ultra

Roku

Roku امیدوار است که شما خرید یک رسانه جریان دستگاه برای روز پدر, و آن را در حال اجرا فروش بر روی بازیکنان خود را برای مطابقت با. خرده فروشان مانند آمازون و Best Buy به فروش Roku صف رسمی خود را به طور قابل توجهی زیر قیمت, و آن را ممکن است وسوسه انگیز اگر پدرانه رقم در زندگی خود می تواند پایه یک اتاق نشیمن ارتقا دهید.

Roku فوق العاده

شدیدترین تخفیف برای Roku گل سرسبد media hub فوق (تصویر بالا). شما می توانید آن را در آمازون برای $80 به جای عادی 100 دلار در حالی که بهترین خرید است که حمل آن را برای همان قیمت. درخواست تجدید نظر به عنوان شما ممکن است تصور کنید که آن به ظاهر همه چیز. در بالای 4K و, HDR, پخش شما یک صدای از راه دور با کلید های میانبر سریع کانال راه اندازی اترنت, شبکه, USB (برای محلی پخش) و کارت حافظه microSD (برای کانال توسعه).

خرید Roku فوق العاده در آمازون – $80

خرید Roku فوق العاده در بهترین خرید – $80

Roku برتر

Roku Premiere

Roku

نیز وجود دارد یک معامله خوب بود اگر شما فقط به دنبال کمی بیشتر از ملزومات است. آمازون فروش Roku برتر برای متوسط $29 (همچنین در بهترین خرید) به جای آن از حد معمول $39. شما نمی توانید پیچیده از راه دور و یا گسترش, اما آن را هنوز هم جریان 4K و HDR در یک, کوچک, no-frills بسته است.

خرید Roku برتر در آمازون – $29

خرید Roku برتر در بهترین خرید – $29

Roku Streaming Stick+

Roku Streaming Stick+

Roku

به دنبال یک stealthier و به طور بالقوه بیشتر عملی گزینه است ؟ آمازون فروش آنلاين چوب+ برای $39 (همچنین در بهترین خرید) از معمول $50. شما 4K HDR و صدا از راه دور, اما واقعی برجسته آن هستند دانگل فاکتور شکل و یک محدوده زمانی. این بازیکن اگر شما هم می خواهید مرتب راه اندازی و یا می خواهید برای ارتقاء یک تلویزیون دور از روتر وای فای.

خرید Roku Streaming Stick+ در آمازون – $39

خرید Roku Streaming Stick+ در بهترین خرید – $39

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: ROKU, roku, برتر, roku streaming stick Roku فوق العاده, av, جریان, آیفون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de