مشاوره برای بازمانده مستند از یک زن که دو سال را صرف در یک بسته شیشه ساختار

تصویر: نئونگیاه شناس لیندا لی بود و در میان هشت متخصصان که صرف دو سال در موثر قرنطینه به عنوان بخشی از بدنام B

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Advice for Surviving Lockdown, From a Woman Who Spent Two Years in a Closed Glass Structure
تصویر: نئون

گیاه شناس لیندا لی بود و در میان هشت متخصصان که صرف دو سال در موثر قرنطینه به عنوان بخشی از بدنام Biosphere 2 آزمایش اولیه '90s در. به شدت به کرات آزمایش به دنبال چه زندگی می تواند رشد در یک سیستم بسته است. به اصطلاح "bisopherians" تا به حال دسترسی به چندین biomes درون آلاینده سه-plus هکتار ساختار اگر فردی تعارض و روچ آلودگی محيط زيست را کمتر از شاعرانه. زمانی که در خارج از اشیاء معرفی شدند پس از آزمایش جریان بود و اکسیژن بود به پمپ ساختار رسانه ها اعلام Biosphere 2 شکست.

تبلیغات

و در عین حال نزدیک به 30 سال بعد لی rhapsodizes تجربه خود را. او این کار را در مت گرگ مستند جدید در مورد Biosphere 2, سفینه فضایی زمینو او هفته گذشته به ایزابل از طریق تلفن. لی زندگی در ایالت آریزونا در حدود 10 مایل دورتر از زیست کره 2 است که در حال حاضر متعلق به دانشگاه آریزونا. کار امروز شامل باغ جامعه و امنیت غذایی مسائل و او می گوید که زندگی اش تغییر زیادی نکرده در مستند "دیگر جای تعجب است که مردم زمانی که من دیدن آنها را با یک ماسک بر روی."

لی گفت: من در مورد تجربه خود را در داخل Biosphere 2, افکار خود را در Wolf مستند و شباهت ها و تفاوت در تجربه خود را پس از آن و مستندات در سراسر جهان در حال حاضر در جریان است. یک ویرایش و فشرده متن مکالمه ما زیر است.

تبلیغات


ایزابل: ذخیره گاه زیست کره 2 آزمایش آغاز شده و تقریبا 30 سال پیش و شما هنوز هم صحبت در مورد آن. دو سال است که شما صرف در آن وجود دارد به عنوان به یاد ماندنی برای زندگی خود را به عنوان خود را ادامه داد و بحث از آن را نشان می دهد?

لیندا لی: بله. این بود که فقط دو سال برای من. آن شش سال کار با تعداد زیادی از متخصصان در تا بدانند چگونه برای قرار دادن یک جهان با هم. که شش سال بود به همان اندازه به عنوان هیجان انگیز و هیجان به زندگی در داخل برای دو سال آن را باور یا نه. من نیز مشغول به کار بر روی زیست کره بعد از دو سال. من یک پایان نامه در اطراف برخی از کارهایی که ما در حال انجام در داخل ذخیره گاه زیست کره. بنابراین برای من, آن بوده است که 15 یا 20 سال کار است که یک چهارم از زندگی من کشش آن است. من تعجب نیست که من هنوز صحبت کردن در مورد آن به دلیل آن بوده است که بخش قابل توجهی از زندگی من است.

چه چیزی شما را از فکر می کنم این مستند ؟

من عاشق این فیلم مستند است. من فک کاهش یافته است زمانی که من به تماشای آن اولین بار در ساندنس. آغاز بخش است که می گیرد در '60 و '70s نبودم درگیر با, بنابراین من آموخته زیادی در مورد سابقه و آن همه ساخته شده یک کل بسیاری از حس. او به تصویر کشیده شده بسیاری از ایده های زیست کره واقعا خوب است.

تبلیغات

آیا شما احساس می کنید توجیه توسط مستند ؟

هنوز هم وجود دارد افرادی که منفی در مورد [آزمایش] و این درست است. وجود دارد هر چیزی eارته که همه با آن موافقند ؟ ذخیره گاه زیست کره است و فقط یک چیز دیگر. این مهم است که مردم در هر دو طرف اما مهم این است که آنها به یکدیگر صحبت کنید. من فکر می کنم که چه مت [گرگ] و [تولید کننده استیسی Reiss] این بود که به نوعی نشان داد که گفت و گو از افرادی که واقعا دیدن آن را برای آنچه در آن بود و افرادی که ایده پیشرفته از آن به عنوان یک پروژه علمی.

تبلیغات

هنگامی که شما در آن وجود دارد, آیا شما باید دسترسی به پوشش رسانه ای شود ؟ شما آگاه باشید از آنچه که مردم می گویند در مورد این آزمایش ؟

تبلیغات

بله ما بودند. وجود دارد بسیاری از مردم در خارج بودند که کمک به مدیریت زیست کره [و آنها] خواهد آمد تا با مقالات روزنامه و خواندن آنها را به ما نشان می دهد و یا آنها را به ما و یا با ما تماس بگیرید و می گویند "وجود دارد خبر بد تر از رسانه ها." شما می دانید که ما فقط تا به حال به نگه در نگه داشتن بر روی. به ما گفته شد توسط یکی از تبلیغات ما مشاوران که "شما باید وزن خود را بررسی مطبوعات, به جای خواندن آنها چون حتی منفی می شود مردم فکر کردن در مورد آن است."

زمانی که این فیلم با هم قرار داده بود هر معنا است که این کشور می تواند در مستند. من می دانم که خود را روز به روز تغییر زیادی نکرده اما آیا شما هر گونه حس deja vu?

تبلیغات

شما می دانید آن چیزی که جالب توجه است. مردم فکر می کنم آن را مشابه و با وجود شباهت در آن ما نمی تواند ترک Biosphere اما شما در حال صحبت کردن در مورد یک زن و شوهر از هکتار از, بسیار, زیبا, سیستم های زیست محیطی در داخل است که ما مسئول و می تواند کار با. من می شنوم بسیاری از مردم گفت که آنها حوصله ماندن در خانه اما در داخل ذخیره گاه زیست کره بود هرگز خسته کننده است. ما نیست که در رسانه های اجتماعی و تعامل است که ما در حال حاضر. وجود دارد مقدار بسیار کمی از قبل از ایمیل چیزهای اتفاق می افتد و همه چیز به نام تابلوهای اعلانات. اما مردم خواهد آمد تا به شیشه و ما را لمس دست را از طریق شیشه ای. من حدس می زنم در یک معنا نیست که قادر به ارتباط با مردم و یا در آغوش گرفتن آنها همان بود. اما واقعا اگر شما نگاهی به تصاویر زیست کره, آن را بسیار بزرگ چیزی است که به نظر می رسد در سراسر بسیار بالا علفزار. این یک چیز متفاوت است.

تبلیغات

از سوی دیگر از دست رفته برخی از چیزهایی خاص فرهنگی چیزهایی بود که بخش مهمی از تجربه ما. من مانند رفتن به کافه با دوستان است بنابراین آنچه که ما در داخل از Biosphere 2 بود ما خود ما ایجاد کافه. شما ممکن است از دست رفتن به یک تولید تئاتر است. خوب ما در تئاتر با مردم در, الکترونیکی, کافه در سانتا مونیکا به عقب و جلو. همه ما تا به حال این فن آوری به نام تلفن تصویری که شلیک یک تصویر واحد در سراسر تلفن با استفاده از فکس فن آوری است. ما می خواهم به ارسال یک تصویر از ما پخش موسیقی در داخل ذخیره گاه زیست کره به نوازندگان در سانتا مونیکا و آنها را همان پشت به ما. این نوع شبیه به آنچه که مردم انجام می دهند در حال حاضر زمانی که آنها بازی موسیقی برای هر یک از دیگر, اما آن را بسیار کندتر است.

آیا شما تا به حال تجربه cabin fever یا تاسف برای ثبت نام به دور قفل شده برای دو سال ؟

تبلیغات

من تا به حال هرگز cabin fever. من فقط عاشق که جهان بسیار است. یکی از چیزهایی که واقعا cabin fever—شاید آن را کمی است—این است که من مانند پیاده روی و شما واقعا نمی تواند افزایش دور در یک جهت و در داخل ذخیره گاه زیست کره. شما می توانید در اطراف در محافل اما در مورد آن بود. من هرگز احساس من تا به حال یک مشکل با خود بردهاند. من هرگز احساس محدود. این یک فضای بزرگ. در واقع آن را به یک فضای بزرگتر از اکثر مردم را اشغال روز-به-روز.

آیا تجربه تغییر شما ؟

آره بودن داخل Biosphere تغییر من در یک زن و شوهر از راه. یکی است وجود دارد برخی از بار خشن وجود دارد به دلایل مختلف. اگر من به عقب نگاه ببینید من خودم در خیلی منفی نور است. من به بسیار تند و زننده در زمان و من نمی خواهم آن شخص است. با نگاهی به گذشته, من می توانید ببینید که آن شخص شد و چالش هایی که من در شخصیت خود من. آن را به مراتب بیشتر آشکار با هفت نفر دیگر. یکی دیگر از چیزی است که ارتباطی و اهمیت قادر به برقراری ارتباط با مردم کار شما را با مردم شما را دوست دارم و مردم شما احاطه شده است. ما موفق در انجام آن بسیار خوب حتی اگر ما نگه داشته و کار با هم تا پایان دو سال ارتباط ما بسیار خوب است. ساخته شده است که یک تغییر بزرگ است. من فکر می کنم راه من در زندگی سیستم های در حال حاضر است که واقعا متفاوت است. زمانی که من در نگاه یک درخت من فکر نمی کنم "درخت"—من فکر می کنم اکسیژن است. من فکر می کنم از دی اکسید کربن. وجود دارد و در صورت لمس تغییر در تفکر که چگونه عملکرد گیاهان در زندگی است.

تبلیغات

من آن را از دست. من از دست این زندگی که به طور کامل مسئول کل محیط زیست و دانستن اینکه چه چیزی اتفاق می افتد. دانستن است که اگر من حفاری یک سیب زمینی شیرین که من قصد دارم برای به دست آوردن یک پف از دی اکسید کربن در جو است. چه معنا است ؟ به این معنی یک کل بسیاری از چیزهای دیگر می رویم به اتفاق می افتد. من از دست این راه از فکر کردن زیادی. من از دست این زندگی.

Illustration for article titled Advice for Surviving Lockdown, From a Woman Who Spent Two Years in a Closed Glass Structure
تصویر: نئون

تبلیغات

گفت: شما تجربه خود را بطور قابل توجهی متفاوت از آنچه که مردم در حال تجربه در حال حاضر اما با این وجود پس از طریق خود خودخواسته مستند آیا شما هر گونه راهنمایی برای کسانی که می خواهند از طریق آن در حال حاضر ؟

یکی از چیزهایی است که می تواند کمک به نگه داشتن یک مجله. نگه داشتن نوشتن آنچه شما احساس و چه چیزی اتفاق می افتد. مردم این شهر در آپارتمان احتمالا کمتر در تماس با افراد دیگر به طوری که آنها در حال از دست رفته قادر بودن به مردم بگویید که چه می گذرد در سر خود را و آنچه در جریان است در زندگی خود را. سند چه چیزی اتفاق می افتد. که کمک می کند تا بسیاری. انجام بسیاری از توسعه با دیگر مردم نه فقط گوش دادن به موسیقی اما توسعه فعال: صحبت کردن به عقب و جلو. آن دو واقعا چیز مهم است. همچنین ورزش. من فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد افرادی که در حال گرفتن مقدار ورزش در حال حاضر. شما فقط می توانید راه رفتن در محل مارس در محل اجرا در محل. این نوع از چیزهایی که شما را حفظ خواهد کرد در مثبت طرز فکر. ما می دانیم که ورزش کردن باعث می شود یک تفاوت بزرگ در افسردگی ممکن است و غیره.

تبلیغات

این فیلم واقعا به رمان یا تماس جنسی تا کنون رخ داده در ذخیره گاه زیست کره.

خوب [نیست] برای من اما من واقعا نمی تواند صحبت برای هر کس دیگری. وجود دارد دو در داخل Biosphere اما آنچه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته ،

تبلیغات

آیا شما در حفظ و در تماس با آنها ؟

ما تا به حال یک مراسم در ماه نوامبر گذشته حق در اینجا در اوراکل, آریزونا. من تا به حال صحبت با برخی از دیگر biospherians پس ما واقعا از سال 1993. وجود دارد برخی از واقعا خوب احساسات بین ما هنگامی که ما را ترک. اما این همه ذوب دور و آن را فقط بسیار فوق العاده برای دیدن همه است. من یک کمی از تماس با فقط در مورد هر کسی. و من احترام زیادی برای آنچه که همه انجام می دهند در جهان در حال حاضر و برای آنچه که ما را پس از آن.

تبلیغات

هنگامی که شما نگاه کردن به آن چه شما فکر می کنم بزرگترین درس برای استخراج از آزمایش ؟

بدون توجه به آنچه ما فکر می کنیم اتفاق می افتد در محیط زیست ما را در تعداد معینی از گیاهان و حیوانات و غیره—شما نمی خواهید برای پایان دادن به آنچه شما فکر می کنم شما در حال رفتن برای پایان دادن به. هنگامی که ما انجام ترمیم اکوسیستم حتی اگر ما با قرار دادن گیاهان یکسان در, ما در حال رفتن برای پایان دادن به آنچه ما می خواهیم. در خود من درست است که سیستم های زیست ما آموخته است که سیستم را تبدیل به سیستم حتی اگر شما آنها را با هم قطعه قطعه اما آن را به یک شگفتی به عنوان به آنچه که سیستم در پایان.

تبلیغات

در مورد باورها در تغییر آب و هوا به نظر می رسید مانند در اوایل '90s ما flubbed یک فرصت واقعا مرتب کردن آینده ما است. من تعجب می کنم اگر شما به توافق برسند.

یک دلیل وجود دارد برای امید به عنوان جین گودال می گوید. ما باید آن را به طوری که امید است و نه فقط یک حفره یا سوراخ برای عمل است. "امید" است گفت: "من امیدوارم که شخص دیگری آن را ندارد." اگر ما امید به آینده ما باید چیزی در مورد آن چرا که آن را به اتفاق می افتد بدون ما. منظورم این جهان اتفاق می افتد بدون ما, اما آن را نمی ممکن است این نوع از جهان ما می خواهیم به زندگی می کنند. این است آنچه که من می گفت در مورد سیستم های سازماندهی. امیدوارم که شما می توانید همه شما می خواهید, اما مگر اینکه شما عمل می کنند به این امید است که به ما بسیار دور است.

تبلیغات


سفینه فضایی زمین بازدید drive-ins را انتخاب کنید پاپ آپ سیتی-فرار بینی (با خیال راحت در دسترس قرنطینه ساکنان شهرستان)" و رسانه های دیجیتال امروز ممکن است 8.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب