چگونه مک خود را شبیه به ویندوز 10

ویندوز و مک بسیار سیستم عامل های مختلف. اگر شما به تازگی تغییر به یک مک و در حال از دست رفته برخی از ویژگی ه

توسط DOSTEMANSALAM در 22 اردیبهشت 1399

ویندوز و مک بسیار سیستم عامل های مختلف. اگر شما به تازگی تغییر به یک مک و در حال از دست رفته برخی از ویژگی های کلیدی و آشنا جنبه های ویندوز 10 وجود دارد راه هایی برای بستن شکاف.

برخی از راه حل های ما گرد در این مقاله شبیه ویندوز 10 رفتار از نزدیک در حالی که دیگران اضافه کردن ویندوز در حالی که حفظ قابلیت های مک اپل عطر و طعم. در هر صورت همه آنها کمک به مک خود را نگاه و احساس بیشتر شبیه به ویندوز است.

شروع

منوی استارت یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین ویژگی های متمایز از ویندوز, پس از آن خواهد بود طبیعی به دست حضور خود را اگر شما فقط روشن به مک. اپل سیستم عامل با استفاده از انواع روش ها برای راه اندازی برنامه از گفتوگو را در شبکه ای از آیکون های نرم افزار به جستجو در کانون توجه. اگر شما با استفاده از MacOS اما ترجیح می دهم منوی Start ویندوز سعی کنید به درستی به نام شروع بر روی مک خود را.

مک این برنامه می افزاید: یک لیست کشویی به نوار منو مک. آن را می توانید لیست برنامه های نصب شده درست مثل ویندوز معادل آن و همچنین فایل ها و پوشه ها و و حتی آدرس ها. همه آنها طبقه بندی بر اساس نوع و شما می توانید اضافه کردن برچسب ها و رنگ ها به کمک مرتب سازی بر اساس آیتم های خود را. اگر شما از دست منوی Start ویندوز این برنامه برای شما می باشد.

uBar

در درگیری بین مک حوض و ویندوز 10 را در نوار وظیفه من همیشه ترجیح دومی. در حالی که MacOS ادغام آیکون برنامه خود را و باز کردن پنجره ها به یک حوض دکمه ویندوز آنها را متمایز ساخت برنامه مدیریت یک کمی آسان تر است. اگر شما احساس می کنید به همان شیوه به uBar بروید.

آن را به ارمغان می آورد سطح جدیدی از سفارشی سازی به حوض. شما می توانید نگه داشتن چیزهای ساده و اضافه کردن قابلیت های اپل به طور پیش فرض حوض و یا جایگزین کردن آن به طور کامل با ویندوز-سبک taskbar کامل با میله نمایش خود را در حال حاضر باز کردن ویندوز. آن را حتی می افزاید: پنجره پیش نمایش زمانی که شما شناور بیش از باز کردن برنامه فقط در ویندوز.

ActiveDock

اگر uBar کاملا سبک خود را ActiveDock است یک جایگزین خوب است. این را نگه می دارد بارانداز اما می افزاید: یک تن از سفارشی بنابراین شما می توانید آن را در راه است که مناسب شما. این محدوده از ترفند های بصری به گسترده تعمیرات اساسی چگونه بارانداز کار می کند, پس از آن باید در مفید آمده است بدون توجه به آنچه شما باید در ذهن داشته باشند.

اگر شما هنوز ویندوز 10 را نگاه کنید دو تا از ActiveDock ترین ویژگی های مفید به شما اجازه می دهد اضافه کردن یک منوی شروع برای حوض و همچنین به عنوان پیش نمایش از برنامه های باز. این اضافه کردن برخی از ویندوز های مفید, قابلیت, در حالی که حفظ کلاسیک مک سبک بصری ساخت ActiveDock یک سازش خوب بین دو سیستم.

BetterSnapTool

یکی از مورد علاقه من ویندوز ویژگی های آن است ساخته شده در پنجره خوراکی. فقط کشیدن یک پنجره برای هر لبه صفحه نمایش و آن را به طور خودکار ضربه محکم و ناگهانی به سمت و پر کردن فضای درآمده است. MacOS نیست واقعا باید معادل — مشاهده تقسیم می شود نیمه راه وجود دارد, اما نه به عنوان خوب به عنوان به آنچه در ویندوز است. BetterSnapTool می توانید پر کنید که از درجه اعتبار ساقط است.

مانند ویندوز خوراکی ویژگی BetterSnapTool فوق العاده ساده برای استفاده است. آنچه باعث می شود آن را از هم جدا ایستاده است ثروت از گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد. شما می توانید کلید های میانبر صفحه کلید, تغییر, چگونه, ویندوز, تغییر اندازه و حتی تغییر چه هر پنجره چراغ دکمه انجام دهید زمانی که شما راست کلیک کنید و یا میانه روی آنها کلیک کنید. که همه برای صرف $3 باعث می شود آن را یک معامله بزرگ.

جادوگر

وقتی که من اولین بار از ویندوز به MacOS چیزی که به من در زمان طولانی برای رسیدن به برنامه سوئیچینگ. در ویندوز Alt+Tab چرخه بین پنجره های باز از برنامه های خود را. در MacOS های مشابه قرار داده شده Command+Tab چرخه بین برنامه های باز; اگر شما می خواهید به سوئیچ بین پنجره های باز شما نیاز به استفاده از دستور+` که messes خود را با حافظه عضلانی.

جادوگر قرار می دهد همه چیز درست است. این برنامه نه تنها بازگرداندن ویندوز روش از برنامه سوئیچینگ اما به شما می دهد یک تن از گزینه های اضافی را به بهترین جزئیات. شما می توانید با استفاده از کلید های میانبر سفارشی به سوئیچ بین برنامه های ویندوز و زبانه تغییر طرح از برنامه تلفن بر روی صفحه نمایش خود تغییر برنامه با استفاده از یک نور افکن سبک جستجو یا نوار منو را فشار دهید و خیلی بیشتر.

XtraFinder

ویندوز 10 را در فایل اکسپلورر و MacOS' یاب نسبتا مشابه اما وجود دارد برخی از تفاوت های کوچک است که واقعا می تواند سفر شما را تا. مثلا هیچ برش گزینه هنگامی که شما راست کلیک بر روی یک فایل در یاب — اگر شما می خواهید به حرکت می کند یک فایل شما باید به آن را کپی کنید سپس دکمه Command+Option+V به جای عادی Command+V. فشار دادن بازگشت در ویندوز باز می شود فایل انتخاب شده; در MacOS آن به شما امکان تغییر نام فایل.

به چیزهایی مانند که پشت به پنجره راه کار استفاده از XtraFinder. این تغییرات برش و باز کردن فایل های ویندوز سبک و می افزاید: یک تن از دیگر مفید یاب ترفند از نامحدود کلیپ بورد سفارشی و برچسب زدن به دو پنل نمایش و منوی اضافی دستورات. این یک ترکیب بزرگ از مایکروسافت و اپل در جهان است.

نکته: مرتب کردن پوشه ها در بالا در یاب

هنگامی که شما مرتب کردن فایل ها در ویندوز فایل اکسپلورر پوشه های شناور به بالای شمع. در MacOS آنها مخلوط با فایل های. اما شما لازم نیست برای دانلود یک نرم افزار اگر شما ترجیح می دهند راه ویندوز می کند چیزهای — شما canjust به سرعت تغییر تنظیمات.

کلیک یاب > تنظیمات در مک خود را در نوار منو و سپس با کلیک بر روی پیشرفته تب. تحت نگه داشتن پوشه ها در بالاتیک چک باکس به نام "در ویندوز وقتی که مرتب سازی بر اساس نام." اگر شما می خواهید پوشه بر روی دسکتاپ شما به طور خودکار می آیند بالا فایل های بیش از حد تیک بر روی دسکتاپ را علامتگذاری کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب