خوانندگان و همکاران و کارکنان: ما عذرخواهی و تعهد به تغییر

از طرف رهبری از روند دیجیتال رسانه های گروهی

به خوانندگان ما به شرکای ما و از همه مهمتر برای هر یک از روشن و مهم فعلی و سابق اعضای تیم ما: با عرض پوزش.

با اعتباری با توجه به شجاع صدای کارکنان در گذشته و حال ما باید با افزایش آگاهی از محل کار تجربه ما BIPOC, زنان, تجاوز و دیگر اقلیت های کارکنان. ما عمیقا و واقعا متاسفم برای علنا حمایت فراگیر تغییر زمانی که ما تا به حال انجام نشده است و تقریبا به اندازه کافی برای پرورش آن را در داخل دیوار ما; برای نور و عدم صداهای منتقد از جمله زنان و مردم رنگ در میان کارکنان ما برای تداوم “bro فرهنگ”; برای ایجاد یک به اندازه کافی امن و قابل اعتماد در فضا برای کارکنان به موضوع مهم شکایات مورد نیاز را برای ما به حرکت رو به جلو به صورت جداگانه و در مجموع برای ایجاد فرهنگ ما افتخار است. ما اذعان دارند که عذرخواهی ما امروز خیلی دیر شده و می کند درست نیست این اشتباهات. ما درک می کنیم که تنها با اقدام ما رفتن به جلو می تواند ما را در بازسازی اعتماد که از دست داده شده است.

ما به خصوص پشیمان که دیر اذعان این ترک ها در بنیاد مخدوش کار بسیار اختصاصی اعضای تیم ما. ما نیز پشیمان است که ما از دست داده ایم صداهای مهم در میان صفوف ما از آنجا که این فرهنگ از جمله زنان و مردم رنگ بودند که نه به احساس گنجانده شده و یا شنیده در روندهای دیجیتال.

به عنوان بخشی از یک مسیر طولانی رو به جلو در جهت ایجاد یک بهتر و عادلانه تر و منصفانه دیجیتال, روند, ما متعهد به این هفت طرح:

  1. تعهد به بازنمودی تنوع در نیروی کار ما

ما معتقدیم بازنمودی تنوع در کارکنان ما این است که برترین به ایجاد یک فرهنگ ایمنی و شمول است. ما متعهد به تنوع متمرکز نیروی انسانی برنامه ریزی به منظور ایجاد یک نیروی کار است که جمعیتی انعکاسی از جامعه ما در بزرگ از جمله ارشد و رهبری. این طرح به صورت عمومی به اشتراک گذاشته و با تمام کارکنان ژوئن 19 سال 2020 است.

  1. به طور مستمر اطمینان از منصفانه و عادلانه پرداخت

ما متعهد به ممیزی و صحیح برای پرداخت اختلاف به اطمینان حاصل شود که BIPOC زنان و دیگر اقلیت های جبران منصفانه و عادلانه با نظارت از 3rd حزب. یک گزارش کامل به اشتراک گذاشته خواهد علنا و با تمام کارکنان ژوئن 19 سال 2020 است.

  1. اولویت بندی پوشش و داستان تاثیر BIPOC زنان و دیگر اقلیت ها

ما مخاطبان گسترده ای فراهم می کند که روندهای دیجیتال با فرصت و تعهد به تقویت و کمتر صدای. ما متعهد به سیاست اولویت بندی برای فن آوری مربوط به داستان های مربوط به BIPOC, زنان, تجاوز و دیگر اقلیت ها. این شروع می شود در حال حاضر و ما رسمی سیاست را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته و با تمام کارکنان ژوئن 19 سال 2020 است.

  1. تحمل صفر برای نژادپرستی و تبعیض جنسیتی یا تبعیض بر اساس اقلیت وضعیت ارعاب و قلدری و تلافی

هر گزارش اعمال نژادپرستی و تبعیض جنسیتی یا تبعیض بر اساس تجاوز و یا دیگر اقلیت وضعیت و همچنین ارعاب و قلدری و تلافی نمی خواهد انتخاب نشده است. ما متعهد به فوری اسناد و مدارک و تحقیقات با نظارت و راهنمایی در اقدام اصلاحی از خنثی 3rd حزب. ما سیاست را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته و با تمام کارکنان ژوئن 19 سال 2020 است.

  1. اجباری و مستمر تنوع ورود و حساسیت آموزش در تمام سطوح سازمان

ما متعهد به ارائه و نیاز مداوم تنوع ورود و حساسیت آموزش برای تمام کارکنان در تمام سطوح سازمان. هر مسخره و یا امتناع از شرکت در این دوره های آموزشی را تحمل نمی کند و در نتیجه اقدام اصلاحی. اولیه برنامه آموزش به اشتراک گذاشته خواهد علنا و با تمام کارمندان تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 به منظور ارائه به مدیریت و کارکنان زمان به دامپزشک ارائه دهندگان.

  1.     شفافیت

ما متعهد به های پیشرفت به سوی ایجاد یک نمایشگاه متنوع و فراگیر نسخه دیجیتال روند به کارکنان و عموم مردم در خبرنامه هفتگی ما و انتشار فصلنامه از اندازه گیری شاخص های عملکرد است که ارائه وضوح و شفافیت. اولین خبرنامه شامل پیشرفت به روز رسانی صادر خواهد شد ژوئن 16 سال 2020 است. فصلنامه پیشرفت به روز رسانی آغاز خواهد شد ژوئن 19 سال 2020 است.

  1. تعهد به اقليت ها در هیئت مدیره

ما متعهد به شناسایی و علاوه بر این به هیئت مدیره ارائه می دهد که نمایندگی برای BIPOC زنان و دیگر اقلیت ها. ما را به انتظار یک اطلاعیه در این ظرف نود روز.

این طرح اولین گام در پیگیری مداوم تنوع سهام و ورود. مهم تر از ما عذرخواهی یک تعهد برای دستیابی به این اهداف و در ادامه بحث های سختی به حرکت در فرهنگ ما رو به جلو است. ما متعهد به آینده بر اساس درس گرفتن از گذشته به عنوان ما را در روندهای دیجیتال محل ما همه افتخار می کنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>