Twitch بازیابی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب پس از دو هفته تعلیق

استخر via Getty Images توییتر برداشته شده آن توقیف موقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب. آن

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399
WEST POINT, NY - JUNE 13: U.S. President Donald Trump speaks to West Point graduating cadets during commencement ceremonies at Plain Parade Field at the United States Military Academy on June 13, 2020 in West Point, New York. U.S. President Donald Trump addressed the graduating class of 1,107 cadets during a socially-distanced ceremony held amid the COVID-19 pandemic. (Photo by John Minchillo-Pool/Getty Images)
استخر via Getty Images

توییتر برداشته شده آن توقیف موقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب. آن را به حالت تعلیق درآورد رئیس جمهور دو هفته پیش برای "نفرت انگیز رفتار" مربوط به بحث نظرات در مورد مهاجران مکزیکی که او ساخته شده در دو جریان است.

خدمات ذکر شده نقل قول از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در اواخر ماه ژوئن به عنوان یکی از دلایل خود را برای تعلیق. "هی, 1:00 صبح و بسیار دشوار من استفاده از کلمه در مناسبت hombre بسیار دشوار hombre است به شکستن پنجره از یک زن جوان که شوهرش را به عنوان یک سفر به فروشنده و یا هر آنچه که او ممکن است انجام," او گفت:.

Twitch نیز در زمان موضوع را با یک برنامه تکراری پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن 2015 سخنرانی که در آن او اعلام کرد او در حال اجرا برای رئيس جمهور. در آن زمان او با اشاره به مهاجران مکزیکی به عنوان "تجاوزگران."

روشن نیست که چرا کشش مشخص شد که دو هفته تعلیق مناسب خواهد بود در این مورد. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر بیشتر در مورد این مسئله اشاره Engadget به بیانیه کشش به دو هفته پیش:

"نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی. در راستای سیاست های رئیس جمهور تهمت کانال صادر شده است تعلیق موقت از Twitch برای نظرات در جریان و محتوای متخلف حذف شده است."

در این مقاله: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, حرکت یا کشش ناگهانی donaldtrump سیاست تهمت تهمت دولت trumpadministration, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب