Infinity Ward را ممنوع حتی بیشتر از Call of Duty: Modern جنگ Warzone متقلب

Infinity Ward است که مجموعه ای به نوسان banhammer در Call of Duty: Modern Warfare و Warzone متقلب با توسعه ت

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

Infinity Ward است که مجموعه ای به نوسان banhammer در Call of Duty: Modern Warfare و Warzone متقلب با توسعه تکرار چه اقداماتی ممکن است بازیکنان لگد.

فریب شایع شده است در جنگ های مدرن's رقابتی حالت چند نفره و رایگان برای دانلود battle royale حالت Warzoneبه خصوص در کامپیوتر. Infinity Ward بوده و در تلاش برای مبارزه علیه متقلب اما بازیکنان همچنان به صدای شکایت خود را در برابر ناعادلانه عمل.

به نظر می رسد که Infinity Ward در حال آماده سازی برای موج دیگری از bannings با هشدار در چه توسعه معتقد به تقلب.

"خیانت تحمل نخواهد شد. بیشتر banwaves می آیند" Infinity Ward گفت. توسعه همچنین بازیکنان هشدار داد که ممکن است آگاه باشید که استفاده از خدمات خاص است که در حال حاضر تقلب در نظر گرفته شده که ممکن است در حساب های خود را گرفته پایین.

در آوریل Infinity Ward گفت که آن را ممنوع کرده بود 70,000 بازیکنان در سراسر جهان با توجه به فریب داد اما ظاهرا به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت مهم است. Warzone کنسول بازیکنان شروع به خاموش کردن crossplay قابلیت فدا کردن شانس خود را برای مسابقات را پر کنید تا سریعتر به منظور جلوگیری از PC متقلب.

Infinity Ward ممکن است مشکل را با تعیین حساب های که نیاز به ممنوع شود. در اوایل این ماه برخی مشروع بازیکنان یافت که حساب خود را به طور دائم ممنوع فقط برای دیدن آنها را مجددا پس از چند روز.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر Infinity Ward خواهد انجام کاری متفاوت در آینده banwaves مقابل متقلب و اگر از آن خواهد شد بیشتر موثر در حفظ ناعادلانه عمل از بازی ندای وظیفه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب