Logitech دایره مشاهده قیچی آندروید پشتیبانی به تمرکز بر روی HomeKit و حریم خصوصی

لاجیتک است گفت: adios به آندروید خود را با آخرین smart security دوربین دایره که امروز اعلام شد ارائه پشتیبان

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399

لاجیتک است گفت: adios به آندروید خود را با آخرین smart security دوربین دایره که امروز اعلام شد ارائه پشتیبانی منحصر به فرد برای اپل HomeKit. که یک استارک تغییر مسیر از شرکت قبلی دوربین. این تصمیم قطعا تساوی ما کنجکاوی بیشتر از آن زمانی که دوربین را نیز به میزان قابل توجهی قبل به عنوان به خوبی.

در حال حاضر به منظور استفاده از Logitech دایره نظر شما نیاز به استفاده از یک مک یا iOS دستگاه. خواهد شد وجود ندارد آندروید پشتیبانی با این مدل که ممکن است باید با دوربین ویژگی های حفظ حریم خصوصی. شما دریافت نمونه اطلاعیه برای حرکت جریان ویدئو در زمان واقعی و کلیپ ها را می توان ذخیره شده در iCloud — فقط تا زمانی که شما یک برنامه با ذخیره سازی به اندازه کافی.

رفته است و طراحی مدولار رویکرد از دایره 2 به جای یک پایه تر طراحی شده است. مشخصات-عاقلانه آن را تقریبا در همان قایق به عنوان بسیاری از همسالان خود شامل ضبط 1080p با آن 180 درجه میدان دید, شب, چشم انداز ذخیره سازی ابر و صوتی دو طرفه. آنچه قابل توجه وجود ندارد اما عدم پشتیبانی از 5GHz Wi-Fi — پس از آن تنها 2.4 GHz بر خلاف سلف خود.

یکی دیگر از جنبه است که دایره نمایش طراحی شده است به طور ثابت در حالی که دایره 2 اهرمی مجموعه ای از لوازم جانبی است که اجازه آن را به چوب به ویندوز رسانه های دیوار و حتی تبدیل به باتری. دایره مشاهده نمی ارائه هر یک از آن پس آن را به معنای نشستن بر روی سطوح صاف و یا به دیوار نصب شده. خوشبختانه, آن را هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دوربین در فضای باز به دلیل IP64 ضد آب رتبه.

صحبت از حریم خصوصی دایره مشاهده آن طول می کشد به طور جدی تر از دیگران — و این است که همیشه چیز خوبی است! به طور خاص وجود دارد یک دکمه در پشت دوربین است که بلافاصله کاهش قدرت به دوربین و میکروفون شبیه به دیگر الکترونیکی حریم خصوصی کرکره در دوربین های دیگر مانند گوگل لانه طب داخلی. برای کسانی که پارانوئید که کسی ممکن است تماشای آن را یک راه برای اطمینان از خود را محافظت شده است. اگر این کافی نیست شما همچنین می توانید به صورت دستی شیب دوربین به صورت رو به پایین. در حالی که این ارائه می دهد صلح از ذهن آن را بهتر بوده است اگر آن را می تواند به صورت الکترونیکی انجام می شود دیدن که مردم فراموشکار به عنوان آنها در حال عجله به بیرون از خانه.

اگر شما یک کاربر اپل و شیفته آن لاجیتک دایره نمایش انتخاب نخست در 160 دلار. شما می توانید آن را در حال حاضر از طریق اپل و لاجیتک به طور مستقیم.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن