کوالکام جدیدترین بازی های موبایل تراشه بسته سریع تر گرافیک و جهانی 5G

جوآن کروس/NurPhoto via Getty Images کوالکام هدر رفتن نیست هر زمان پس تا سال گذشته Snapdragon

توسط DOSTEMANSALAM در 22 اردیبهشت 1399
The president of Qualcomm, Cristiano Amon, talking about Qualcomm snapdragon Elite Gaming, at Xiaomi launch, during the Mobile World Congress, on February 24, 2019 in Barcelona, Spain. (Photo by Joan Cros/NurPhoto via Getty Images)
جوآن کروس/NurPhoto via Getty Images

کوالکام هدر رفتن نیست هر زمان پس تا سال گذشته Snapdragon 765G تراشه بازی با یک مدل قوی تر. آن را آشکار Snapdragon 768G پیگیری است که به نظر می رسد برای رسیدگی به آنچه که بسیاری از علاقهمندان به بازی می خواهید بیشتر: raw عملکرد. 2.8 GHz Kryo 475 CPU برآورد شده است به اجرا در حدود 15 درصد سریع تر از فرکانس 2.4 GHz در 765G در حالی که Adreno 620 گرافیک وعده مشابه افزایش عملکرد (از جمله 120 هرتز پشتیبانی 1080p). این همچنین اولین گل میمون 700-سری تراشه برای حمایت از ارتقا درایور GPU به شما اجازه ریز لحن بصری عملکرد تقریبا مثل شما که با یک بازی PC.

سرعت شبکه و همچنین مسائل. این 768G بخشی از Qualcomm موج دوم 5G-قادر به سیستم-روی-یک-چیپ و این بدان معناست که جهانی 5G با هر دو میلیمتر موج و زیر فرکانس 6GHz برای "تمام مناطق کلیدی." شما می توانید انتظار سرعت تا 3.7 Gbps پایین دست و 1.6 Gbps بالادست هر چند که به احتمال زیاد به معنی گرفتن بسیار نزدیک به یک mmWave 5G سایت.

شما نمی خواهد که به صبر طولانی برای گوشی های جدید هر چند که آیا یا نه شما می توانید به راحتی خرید یک موضوع دیگری است. Redmi فقط-اعلام K30 5G مسابقه Edition اولین گوشی با استفاده از 768G اما وجود ندارد اخبار از گوشی هایی که احتمال بیشتری برای رسیدن به آمریکای شمالی فقط رتبهدهی نشده است. این می تواند باز کردن درب به بیشتر gaming-oriented گوشی که اصلا له کیف پول خود را بسیار بسیار به عنوان Snapdragon 865-بر اساس شاخص.

در این مقاله: Qualcomm, Snapdragon, snapdragon 768g, soc, پردازنده, CPU, تلفن همراه, گوشی های هوشمند آندروید, Redmi, Redmi K30 5G مسابقه Edition, 5G, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب