Cox ادعا می کند آن را کاهش می دهد بازی خود را تاخیر اگر شما سرفه کردن برخی از پول نقد

تصویر: سرپرستی (بلیزارد سرگرمی)Cox رسما نورد خود را "نخبگان پرنیان" اینترنت add-on خدمات در ایالات متحده چیزی

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399
Illustration for article titled Cox Claims It Can Reduce Your Gaming Lag If You Cough Up Some Cash
تصویر: سرپرستی (بلیزارد سرگرمی)

Cox رسما نورد خود را "نخبگان پرنیان" اینترنت add-on خدمات در ایالات متحده چیزی از آن شروع به تست در آوریل 2019 در شهر را انتخاب کنید. Elite Gamer یک پارسه شبکه خصوصی (GPN) است که کمک می کند تا کاهش تاخیر در حالی که بازی یک بازی آنلاین است. مشتریان جدید و موجود در هر نقطه در ایالات متحده در حال حاضر می توانید سعی کنید کاکس سرویس جدید برای اضافی $7 ماه اگر شما خود را با استفاده از مودم. اگر شما با استفاده از کاکس مودم به جای آن "پانوراما Wifi دروازه" وجود دارد هیچ هزینه اضافی برای نخبگان, پرنیان, اما شما خواهد پرداخت 11 دلار در ماه برای اجاره Cox همه-در-یک مودم و روتر.

تبلیغات

GPNs هدف gaming-خاص ترافیک اینترنت و تلاش به مسیر کسانی که بسته های داده را از طریق یک سریع تر "مسیر" برای کاهش تاخیر. اگر شما تا کنون ایفا کرده Apex افسانه ها یا هابیت و متوجه شده بود که یک تاخیر بین فشار دادن یک کلید و شخصیت خود را در واکنش بر روی صفحه نمایش است که به دلیل بازی های خود را در بسته های داده ای تا به حال یک راه طولانی به سفر از کامپیوتر خود و بازگشت دوباره به register عمل شما می خواهید به انجام.

وجود دارد مقدار زیادی از مستقل GPNs در خارج وجود دارد, مانند WTFastاما به نظر می رسد این است کاکس تلاش برای جذب مشتریان بیشتر با وعده تاخیر پایین تر. آن را به عنوان تبلیغ زمانی که آن را در مرحله تست Cox هنوز هم ادعا می کند آن GPN خدمات می تواند به کاهش تاخیر تا 32 درصد است. مشکل این است که بسته به اینکه چگونه دور شما زندگی می کنند از یک بازی در سرور یک GPN ممکن است قادر به انجام هر کاری برای کاهش تاخیر از آنجا که داده های خود را بسته در حال حاضر روت همراه کوتاهترین مسیر. GPNs تنها می تواند در ارائه بهتر اتصال به سرور اگر آن را بهتر از آنچه که ISP شما ارائه می دهد. و می رود که برای کاکس خود را "نخبگان پرنیان" بیش از حد. اگر شما زندگی می کنند در ارواین کالیفرنیا و می خواهید برای کاهش تاخیر در حالی که سرپرستیشما احتمالا نمی خواهد از هر نتیجه ای که چگونه نزدیک شما هستند به هر دو کاکس و بلیزارد سرور. اما اگر شما زندگی می کنند در Maricopa, آریزونا, شما ممکن است کمتر لگ.

تبلیغات

همچنین برخی از GPN خدمات ممکن است در تشخیص خود به خود پینگ به سرور های خود را به جای سرور بازی خود را. با کاکس در حال حاضر ارائه خود را GPN که مشخص نیست اگر این خواهد بود که در مورد آن است یا نه.

اما بر خلاف WTFast که تلاش خواهد کرد برای تغییر مسیر داده های انجمن مهم نیست که چه بازی آنلاین شما در حال تلاش برای بازی کاکس تنها پشتیبانی از بازی های خاص در حال حاضر. آن را پوشش می دهد بازی های محبوب مانند بازی Fortnite, سرپرستی, Valorant ، اما بازی های آنلاین دیگر مانند دریا دزد, قهرمانان از طوفانو Red Dead آنلاین در حال ترک کردن.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

علاوه بر این کاکس پرنیان نخبگان تبلیغی صفحه تنها اشاره PC gaming. هیچ نشانه ای وجود دارد اگر کنسول پارسه خواهد دسترسی به همان ادعا مزایای به عنوان کامپیوتر پارسه. Gizmodo رسیده به کاکس برای روشن شدن و سخنگو تایید کرد که نخبگان پرنیان برای PC بازی تنها. ببخشید کنسول پارسه.

نیز وجود دارد این پرسش که چگونه GPNs در بازی به طور کلی به بی طرفی خالص. کاکس گفت: Engadget که آن Elite Gamer خدمات نیست "نقض روح بی طرفی خالص" اما کاکس در حال شارژ است برخی از مشتریان بیشتر در هر ماه برای خدمات بهترحتی اگر آن را به یک مقدار کوچک است. مطمئن شوید که همان کسانی که مشتریان می تواند پرداخت مستقل خدمات مانند WTFast به جای (که هزینه کمی بیشتر) اما وضعیت کمی متفاوت چون WTFast نیست و بسته به هر یک ISP. Cox بیشتر روشن به کالا و گفت که به جای تعریف بسته های داده در داخل آن شبکه را تعریف می کند آنها را هنگامی که آنها را ترک شبکه است که چگونه WTFast و دیگر GPNs کار می کنند. اما اگر شما در حال پرداخت پول برای یک GPN در وهله اول آن را به احتمال زیاد دلیل این که شما زندگی می کنند به اندازه کافی دور به رنج می برند تاخیر و می خواهید به آن را کاهش دهد. و کسانی که می توانند هزینه های اضافی 7 دلار یا $12 دلار در ماه می توانید کاکس ادعا می کند به آزمون.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب