رئیس جمهور تهمت خندق به عنوان ماسک آمریکا مرگ و میر پیشی 150,000


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دست به قلم یکی از چند نفر ایستاده پشت سر او در یک رویداد در میدلند تگزاس در 29 جولای سال 2020 است.
Gif: کاخ سفید/YouTube

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به پوشیدن ماسک صورت در یک عکس-op برای صنعت نفت در تگزاس در روز چهارشنبه با وجود اینکه در مجاورت نزدیک به چند نفر در یک دولت که خزنده با coronavirus. تصمیم به رفتن maskless فرستاده قطعا ضد علم پیام در زمانی که ایالات متحده و میر ناشی از covid-19 رسما پیشی گرفته 150,000—بدترین مرگ و میر در جهان است. تگزاس به تنهایی دیدم بیش از 9000 موارد جدید و 313 جدید و میر دیروز.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب در نهایت به پوشیدن ماسک علنا در ماه ژوئیه پس از چند ماه از امتناع از انجام این کار, باعث, عجیب و غریب, چاپلوسی از رسانه های جریان اصلی که اصرار رئیس جمهور تبدیل شد بیش از یک برگ جدید. این کمی مانند تماشای یک پدر و مادر ستایش را اسان-آموزش کودک برای استفاده از توالت به درستی. اما اکثر آمریکایی ها درک مغلوب ساختن پیشی جستن “برگرد” بود و همه مزخرف.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به چشم پوشیدن یک ماسک ویژه سوزان با توجه به زمان و مکان این رویداد روز گذشته پس از یک مقام ارشد جمهوری خواه نماینده کابل, آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه. Gohmert برنامه ریزی شده بود برای حضور در این رویداد در تگزاس بود و حتی قرار است برای پرواز کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی, یک, با توجه به گزارش های متعدد.

تبلیغات

ایالت تگزاس دیده می شود افزایش coronavirus موارد در طی ماه گذشته بیش از ایالت نیویورک را در مجموع مورد تعداد. تگزاس در حال حاضر شناسایی بیش از 418,000 موارد این بیماری است. نیویورک سابق کانون این ویروس در ایالات متحده در حال حاضر نشسته در بیش از 413,000. حداقل 6,193 های مردمی در تگزاس از covid-19.

Illustration for article titled President Trump Ditches Mask as U.S. Death Toll Surpasses 150,000

عکس: اوان Vucci (AP)

دیروز حرکت نیز در نقض مستقیم از کاخ سفید را دستورالعمل خود در مورد زمانی که به پوشیدن صورت پوشش برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus در طول همه گیر اما این هرگز متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از. این رئیس جمهور است که اغلب در تقابل با کارشناسان از همه راه راه, به ویژه کسانی که در سلامت عمومی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شاید بهتر شناخته شده به عنوان رئیس جمهور طاعون که به یک خنک فرزندان عمه شماست (و تنها عضو خانواده شما در واقع می تواند تحمل کند و در روز شکرگزاری است که با نظارت بدترین بهداشت آمریکا بحران قرن 21 است. ایالات متحده شناسایی حداقل 4.4 میلیون نفر از covid-19 و بیش از 150,716 مرگ و میر ناشی از صبح روز پنجشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب.

تبلیغات

چند عکس از این رویداد نشان می دهد رئیس جمهور در عطسه فاصله از مردم در تگزاس بیشتر از آنها نیست با پوشیدن ماسک.

Illustration for article titled President Trump Ditches Mask as U.S. Death Toll Surpasses 150,000

عکس: اوان Vucci (AP)

تبلیغات

بر اساس عکس گرفته شده توسط آسوشیتد پرس آن را به نظر می رسد که برخی از مردم به طور کلی حضور در این رویداد بودند حداقل با پوشیدن ماسک.

Illustration for article titled President Trump Ditches Mask as U.S. Death Toll Surpasses 150,000

عکس: اوان Vucci (AP)

تبلیغات

دیروز آنلاین sleuths بودند انجام بهترین خود را به دنبال از طریق عکس از کابل برای دیدن اگر او می خواهم آمد در تماس با هر بالا و مشخصات اعضای تهمت رژیم در روز سه شنبه. Gohmert بود که در یک کنگره شنوایی با دادستان کل لایحه بار که رفتم فقط یک زن و شوهر از مراحل پیش رو با توجه به تصویری ارسال آنلاین.

تبلیغات

اگر شما به دنبال همراه در خانه وجود دارد از مردم در چهار رویداد که قطعا آمد ظرف شش پا از رئیس جمهور از جمله کودی Campbell, co-مدیر عامل شرکت عقاب دو انرژی و جان فروشندگان دیگر co-مدیر عامل شرکت عقاب دو انرژی است.

نیز وجود دارد که عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن با نفت execs انجام آتیپیک مطرح پاهای خود را. رئیس جمهور گاهی اوقات به طور خلاصه آیا این کبوتر پا برخواهد داشت به دلیلی نامعلوم است.

تبلیغات

Illustration for article titled President Trump Ditches Mask as U.S. Death Toll Surpasses 150,000

عکس: اوان Vucci (AP)

آنچه که در اینجا با مغلوب ساختن پیشی جستن ، ما نمی تواند به شما بگویم. اما آن را قطعا نگران کننده تر از ديدگاه بهداشت عمومی است که این روغن مدیران نیست حفظ فاصله اجتماعی. در واقع از ديدگاه بهداشت عمومی این غولهای صنعت نفت را در جهان به نفع اگر آنها فقط به تعطیل کردن شرکت های خود را به طور کامل. آن را حداقل آنها می توانند در یک جهان متصلب توسط تغییر آب و هوا و کشنده بیماری همه گیر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net