مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کمپین تبلیغات آنلاین اصرار حامیان به امضای 'درخواست' را ممنوع Infinite

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است چشم خود را بر Infinite.عکس: AFP (گتی ایماژ)همانطور که همه ما می دانیم رئیس جمه

توسط DOSTEMANSALAM در 29 تیر 1399
The Trump campaign has its eye on TikTok.
مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است چشم خود را بر Infinite.
عکس: AFP (گتی ایماژ)

همانطور که همه ما می دانیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی نیست برای فراموش کردن مردم یا چیزهایی که او معتقد است باید "ستم" او. بنابراین آن را می آید به عنوان جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی کرده است یک آنلاین مبارزات انتخاباتی آگهی اصرار هواداران خود را به نشانه "دادخواست" به ممنوعیت Infinite هفته پس از ظاهر شدن trolled توسط نوجوانان بر روی پلت فرم و طرفداران K-Pop.

تبلیغات

با توجه به بلومبرگاز مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال اجرا تبلیغات که شروع به ظاهر شدن در کاربران اس روز جمعه در Facebook و Instagram. برخی از تبلیغات گرفته شده در تصاویر توسط کسب و کار خودیادعا که Infinite است به اتهام جاسوسی بر روی کاربران است که یک ادعای بی اساس. آنها به طور خاص مرجع Infinite را از دسترسی به کاربر محتوای کلیپ بورد در دستگاه های iOS است که این شرکت وعده داده شده برای جلوگیری از انجام این کار در پایان ماه ژوئن.

تبلیغات

"Infinite شده است گرفتار قرمز دست با نظارت بر آنچه که بر روی تلفن خود را به کلیپ بورد. امضای طومار در حال حاضر به ممنوعیت Infinite" برخی از تبلیغات به عنوان خوانده شده.

به نمایشگاه بسیاری از شرکت های دیگر از جمله LinkedIn و قبودند نیز گرفتار جاسوسی بر روی کاربران پلانشت در iOS. Infinite را رد کرده است که این قابلیت با هدف تهاجمی و گفت که آن را طراحی شده برای شناسایی "تکراری spammy رفتار است."

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هدایت کاربران به ثبت نام در یک "طومار" بلومبرگ و نیویورک تایمز خبرنگار تیلور لورنز پیدا کرده اند که این در واقع یک بررسی. بررسی می پرسد کاربران برای خود نام و نام خانوادگی و کد پستی و ایمیل و شماره تلفن. لورنز می گوید که این اطلاعات جمع آوری شده برای اضافه کردن کاربر به مغلوب ساختن پیشی جستن در لیست پستی.

در هر عصر ایران تبلیغات پرداخت شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن را امریکا بزرگ دوباره کمیته و در درجه اول هدف قرار دادن کاربران بین 18 تا 64 سال سن داشتند. همانطور که از شنبه, بزرگترین درصد انداز شد که از کاربران در میدان نبرد متحده برای سال 2020 انتخابات از جمله تگزاس و فلوریدا.

تبلیغات

البته بحث از ممنوعیت Infinite نمی توان فوق العاده نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن عظیم خجالت در ماه ژوئن هنگامی که او با افتخار از انتظار تقریبا یک میلیون نفر برای اولین کمپین تجمع در ماه. این طرح که ظاهرا خنثی شده توسط Infinite و طرفداران K-Pop که در زمان اعتباری برای ثبت نام صدها نفر از هزاران نفر از بلیط های رایگان و سپس عدم نمایش ترک تهمت بسیار خالی آرنا.

تبلیغات

دولت ایالات متحده بوده است مشکوک چینی متعلق به شبکه های رسانه های اجتماعی برای سال ترس است که آن را می توان تحت فشار به ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین. این اتهام هنوز ثابت نشده است. در آغاز ماه جولای وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به ممنوعیت Infinite به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های دیگر متعلق به شرکت های چینی.

آن را نمی خواهد برای اولین بار در کشور به انجام این کار. در ماه ژوئن هند ممنوع Infinite و 58 برنامه های دیگر در چین بر اساس آنها خواستار "مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت ارضی" از هند است. در شرکت های بزرگ به سمت در ایالات متحده ولز فارگو به تازگی ممنوع کارکنان از دانلود Infinite در شرکت خود دستگاه و دستور کسانی که آن را نصب شده به آن را حذف کنید بلافاصله با استناد به "نگرانی در مورد Infinite حفظ حریم خصوصی و کنترل های امنیتی و شیوه های" در میان دیگران است.

تبلیغات

Infinite است که آمریکا مدیر عامل شرکت را رد کرده است ادعا می کند که آن را به ارائه داده های کاربر به دولت چین و گفت: آن را هرگز انجام این کار است.

تبلیغات

"ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما" این شرکت اعلام کرد در ماه جولای. "ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب