خرس های قطبی می تواند ناپدید می شوند از بسیاری از این سیاره توسط 2100

اکثر خرس های قطبی می تواند ناپدید می شوند و تا سال 2100 اگر جهان همچنان ادامه دارد انتشار گازهای گلخانه ای در نرخ ارز با توجه به هشدار دهنده مطالعه در دوشنبه منتشر شد.

این مطالعه جدید در طبیعت تغییر آب و هوا است که پروژه های خرس قطبی جمعیت رنج می برند کاهش در تولید مثل توسط 2040 اگر انتشار گازهای گلخانه ای ادامه دارد. با برخی از کاهش در انتشار گاز گلخانه ای است که تاریخ می تواند تحت فشار قرار دادند به 2080.

وجود دارد 19 subpopulations از خرس های قطبی با کمتر از 26,000 از حیوانات باقی مانده است. در حالی که آنها در حال حاضر در کانادا و گرینلند ایالات متحده و روسیه و نروژ نویسندگان این مطالعه می گویند 2100 آنها ممکن است تنها زنده ماندن در کانادا ملکه الیزابت سلیمان.

خرس های قطبی تکیه بر دریای یخ برای شکار طعمه های خود را از جمله مهر و موم. زمانی که خرس نمی تواند به اندازه کافی غذا خوردن در طول زمستان و تابستان روزه کشش طولانی تر و طولانی تر خود نرخ باروری رنج می برند. در کانادا و خلیج هادسون است, خرس قطبی جمعیت کاهش یافته است حدود 30% از سال 1987.

“با چیزی شبیه به خرس های قطبی که در آن شما در حال رفتن به زیستگاه خود را پشت آن روشن نیست ما در حال رفتن به سعی کنید برای حفظ این جمعیت در همه جا” اندرو Derocher استاد زیست شناسی در دانشگاه آلبرتا گفت: نگهبان.

محققان با استفاده از اطلاعات در مورد چه مدت خرس می تواند سریع قبل از تولید مثل و توله بقا تهدید است و ترکیب آن با پیش بینی در مورد آینده دریا یخ ناپدید شدن برای رسیدن به پیش بینی.

به عنوان خرس های قطبی در تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی فعلی خود را در محیط های ما می تواند دیدن موارد بیشتر از حیوانات مهار تکه در شهرها.

که شامل مناطق اطراف خلیج هودسون که در آن خرس قطبی جمعیت به احتمال زیاد به مشکلات باروری توسط 2040 با توجه به مطالعه است. که خطری برای انسان و خرس.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>