پنتاگون مشاور استعفا داد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم در حمله به معترضان

از سمت چپ: وزیر دفاع علامت Esper دادستان کل ویلیام Barr, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین جمهور دونالد

توسط DOSTEMANSALAM در 14 خرداد 1399
From left: Defense Secretary Mark Esper, Attorney General William Barr, White House national security adviser Robert O’Brien, President Donald Trump, White House press secretary Kayleigh McEnany, and White House chief of staff Mark Meadows, on June 1, 2020
از سمت چپ: وزیر دفاع علامت Esper دادستان کل ویلیام Barr, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در تاریخ 1 ژوئن 2020
عکس: AP

جیمز میلر عضو پنتاگون دفاع مشورتی هیئت مدیره استعفا داد و در پی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراضات مسالمت آمیز معترضان در واشنگتن روز دوشنبه با توجه به نامه منتشر شده توسط واشنگتن پست. در نامه استعفای خود را میلر نوشت که وزیر دفاع علامت Esper "نقض سوگند او" برای دفاع از قانون اساسی زمانی که او شرکت در یک عکس-op برای رئیس جمهور تهمت بود که تنها ممکن است پس از معترضین بودند که به تظاهرات علیه خشونت پلیس بودند با عینک پلیس.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت به سرد سخنرانی در باغ گل رز کاخ سفید روز دوشنبه پس از یک ساخته شده برای تلویزیون راه رفتن در سراسر خیابان به یک کلیسا همراه با وزیر دفاع علامت Esper و دیگر اعضای تهمت رژیم است. پیاده روی بود تنها زمانی ممکن است که پلیس گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور به جمعیت های مسالمت آمیز معترضان برای متفرق کردن آنها, چیزی که همه حساب شده بود به دستور مقامات از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم از جمله دادستان کل لایحه Barr.

"مطیع قانون معترضان فقط در خارج از کاخ سفید بودند پراکنده با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی—نه به خاطر ایمنی اما برای روشن شدن مسیر برای ریاست جمهوری عکس, op. شما سپس همراه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان کلیسای اسقفی که برای عکس" میلر نوشت: از Esper.

تبلیغات

عجیب, ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس منتشر شد, بیانیه ای که انکار آن با استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان چیزی که به وضوح نادرست با توجه به این واقعیت است که آن را نشان داده زندگی می کنند در تلویزیون. استرالیا روزنامه نگاران نیز می تواند دیده می شود مورد حمله قرار گرفتن توسط پلیس, با وجود یک تصویربردار به وضوح برگزاری یک تلویزیون دوربین.

میلر که او نیز در خدمت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما از سال 2012 تا 2014 و اولین مقام عالی رتبه به استعفا حادثه به نامه خود به واشنگتن پست منتشر شده که آن را در کامل است. این نامه باعث می شود آن را روشن است که میلر بود بسیار ناراحت تصویر وزیر دفاع استفاده می شود به عنوان یک سرپا نگه داشتن برای یک خودکامه رئیس جمهور.

"شما ممکن است قادر به متوقف کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از کارگردانی این وحشتناک استفاده از زور اما شما می توانید از را انتخاب کرده اند و به مخالفت با آن. در عوض, شما مشخصه پشتیبانی آن" میلر نوشت در روز سه شنبه نامه.

"هر کسی که طول می کشد سوگند باید تصمیم بگیرید که در آن او خواهد شد قرعه کشی خط: چه چیز است که آنها را رد کنم؟" میلر ادامه داد. "وزیر Esper شما خدمت کرده اند كارش برای سال های بسیاری در فعال و رزرو وظیفه نظامی به عنوان وزیر از ارتش و در حال حاضر به عنوان وزیر دفاع است. شما باید فکر طولانی و سخت در مورد که در آن است که باید خط کشیده شده است. من در حال حاضر باید بپرسید: اگر شب گذشته آشکار نقض نمی cross the line برای شما چه خواهد شد؟"

تبلیغات
US President Donald Trump walks with US Attorney General William Barr (L), US Secretary of Defense Mark T. Esper (C), Chairman of the Joint Chiefs of Staff Mark A. Milley (R), and others from the White House to visit St. John’s Church after the area was cleared of people protesting the death of George Floyd June 1, 2020, in Washington, DC
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی با دادستان کل آمریکا ویلیام Barr (L) وزیر دفاع Mark T. Esper (C) رئیس ستاد مشترک ارتش Mark A. Milley (R) و دیگران از کاخ سفید به دیدار سنت جان کلیسا پس از منطقه پاک شد از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید 1 ژوئن 2020, در واشنگتن, DC
عکس: گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن یک supremacist و فاشیستی است گستاخی و تهدید به ارسال نظامی آمریکا به خیابان ها که در آن هزاران نفر از مردم در اعتراض به مرگ 46 ساله جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا. مغلوب ساختن پیشی جستن berated ملت فرمانداران در یک تماس تلفنی که به مطبوعات درز. میلر هشدار داد در نامه استعفای خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده برای شکستن قوانین برای صدمه زدن به معترضان مسالمت آمیز در ایالات متحده است.

تبلیغات

"متاسفانه به نظر می رسد ممکن است چند اگر هر گونه خطوط که رئیس جمهور تهمت است و نه مایل به صلیب بنابراین شما احتمالا در مواجهه با این سوال وحشتناک دوباره در روزهای آینده. شما ممکن است خواسته شود و یا به طور مستقیم و مردان در خدمت زنان در ارتش ایالات متحده به اقداماتی که بیشتر تضعیف قانون اساسی و آسیب آمریکایی" میلر نوشت.

Esper که او نیز در این تماس به فرمانداران گفت که آنها باید "تسلط بر battlespace" با اشاره به خیابانهای آمریکا مانند یک warzone.

تبلیغات

"به عنوان یک شهروند نگران و به عنوان یک ارشد سابق دفاع رسمی که مراقبت عمیقا در مورد نظامی, من از شما می خواهم به در نظر گرفتن نزدیک هر دو اقدامات آینده خود را و آینده خود را به عبارت" میلر نوشت. "برای مثال برخی می تواند تفسیر به معنای واقعی کلمه پیشنهاد خود را به ملت فرمانداران دوشنبه که آنها نیاز به تسلط بر battlespace.' نمی تونم باور کنم که شما ببینید ایالات متحده به عنوان یک 'battlespace' و یا که شما به اعتقاد ما شهروندان باید 'تحت سلطه.' چنین به زبان می فرستد یک سیگنال خطرناک."

Esper گفت: ان بی سی نیوز روز سه شنبه که او نمی دانست که در آن او بود هنگامی که او را ترک کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از کلیسای.

تبلیغات

"من نمی دانم که در آن من بود" Esper گفت:اصرار از طریق یک سخنگو است که او تا به حال هیچ ایده مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از پیاده روی به عنوان یک فرصت عکس. مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی ایستاده بود در مقابل کلیسا تکان دادن در اطراف مقدس و نمی گویند خیلی در همه به عنوان او دعوت اعضای دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم به پیوستن به او در مقابل مطبوعات دوربین.

میلر بسته نامه خود با درخواست Esper تا چه حد او مایل به رفتن به عنوان او به زودی خواهید بود در مواجهه با ساخت "زندگی و مرگ تصمیم گیری" است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد "در برابر آمریکایی ها است."

تبلیغات

"حرمت قانون اساسی ایالات متحده و زندگی آمریکایی بستگی دارد ممکن است انتخاب های خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب