گوگل دو دادگاه PG جمعیت با علاوه بر این از خانواده حالت

روز جمعه گوگل اعلام کرد این نورد برخی از ویژگی های جدید برای آن برنامه چت تصویری. نه که یکی از یکی دیگر. نه دی

توسط DOSTEMANSALAM در 20 اردیبهشت 1399

روز جمعه گوگل اعلام کرد این نورد برخی از ویژگی های جدید برای آن برنامه چت تصویری. نه که یکی از یکی دیگر. نه دیگر یکی دیگر.

تبلیغات

این آخرین به روز رسانی می افزاید: "خانواده mode" به گوگل دو غول جستجو موبایل-دوستانه پاسخ به اپل FaceTime و یک برنامه است که شما می خواهم برای روشن گیج کننده با دیگر Google چت ویدیویی و متن خدمات دیدار و Hangouts.

پس از فعال از طریق آیکون منو این حالت اجازه می دهد تا شما دودل بر روی صفحه نمایش و بازی در اطراف با اثرات و ماسک در ورید همان کسانی که شما می خواهم پیدا کردن در اسنپ چت و یا Facebook را تماس های ویدئویی. این ماسک و اثرات نیز در دسترس هستند در یک تماس Duo مدیر پروژه Humberto کاستاندا اعلام کرد در یک شرکت پست وبلاگ جمعهو گوگل قصد دارد به رول آینده اضافات مضمون به تعطیلات و فلان چیز. امیدوارم آنها کمتر نگران کننده از یکی از این دو تیم پخته شده برای روز مادر که در زیر دیده می شود.

تبلیغات
مادر خود را به پشیمانی شما گفتن "شما می توانید هر چیزی!" این مادر و روز با تبدیل شدن به یک حساس گلدان گل.
Gif: گوگل

"ما امیدواریم که این ویژگی به شما کمک کند بهتر است ارتباط خود را با نزدیکترین و عزیزترین و همچنین به کمی سرگرم کننده به مکالمات خود" کاستاندا نوشت.

در عرض چند هفته آینده گوگل همچنین قصد دارد برای اضافه کردن وب سایت گروه تماس های تصویری به اواز یا موسیقی دو نفری. این ویژگی در حال حاضر در دسترس در گوگل تصویری دیگر برنامه های چت و چیزی به من می گوید این سطح جدید از افزونگی نمی زیادی برای کمک به روشن کردن که یکی از آن در میان کاربران است.

با بسیاری از مردم در داخل تحت stay-at-home سفارشات گوگل—مانند بسیاری دیگر از خدمات چت تصویری—شده تاشو در یک نمره به روز رسانی برای کمک به ترسیم دو از ده ها تن از دیگر خدمات چت تصویری در دسترس است. ماه گذشته آن افزایش و دو را حداکثر تعداد شرکت کنندگان تا 12 در اندروید و iOS به جای هجوم ناگهانی از کاربران است. علاوه بر این از یک اختصاص داده شده "خانواده mode" به نظر می رسد مانند گوگل پیشنهاد به بازار اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان دوستدار خانواده از گزینه های در بازار به خصوص با یکی از محبوب ترین ویدئو کنفرانس, سیستم عامل, زوم, به تازگی ساخت عناوین موج امنیت شکست و اخلال ترول حملات مجازی مدرسه کلاس های درس.

تبلیغات

در آنچه که می تواند به عنوان خوانده شده یک حفاری روز جمعه پست وبلاگ باعث می شود یک نقطه برجسته که اواز یا موسیقی دو نفری ویژگی های end-to-end encryption "مثل همیشه," یک موضوع که باعث بزرگنمایی قابل توجهی خجالت بیش از چند ماه گذشته پس از کارشناسان این شرکت از پروتکل های رمزگذاری کاملا پشته تا به ادعای آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب