Netflix قرار داده و برنده rupaul's Drag Race در یک قسمت بند انگشتی و من فقط می توانم در حال حاضر

گرافیک: VH1وقتی که می آید به اخلال گران, هیچ جا امن است. حتی اگر آنها به حال همه حق هشتگهای و واژه های خاموش خ

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Illustration for article titled Netflix Put the Winner of iRuPauls Drag Race/i in an Episode Thumbnail and I Just Cant Right Now
گرافیک: VH1

وقتی که می آید به اخلال گران, هیچ جا امن است.

حتی اگر آنها به حال همه حق هشتگهای و واژه های خاموش خود را در رسانه های اجتماعی خوردها بسیاری در خارج از کشور طرفداران rupaul's Drag Race تا به حال در این فصل را تمام ستاره ها برنده خراب برای آنها در روز شنبه حسن نیت ارائه میدهد از Netflix بکشد خود را.

تبلیغات

(چون ما نه که خنگ ما نخواهد بود آشکار نتایج اینجا. این یک مسابقه کشیدن spoiler-منطقه آزاد پس از خواندن بدون ترس!)

در یک boneheaded خطا که من فقط می تواند فرض کردم کسی اخراج سرویس جریان نشان داد یک شات از برنده شدن ملکه بودن تاج هنگامی که کاربران با کلیک به سازمان دیده بان آخرین قسمت از spin-off را در فصل پنجم. Netflix بکشد با استفاده از همان spoiler-rific تصویر به عنوان تصویر بند انگشتی و بارگذاری صفحه نمایش برای سری بنابراین حتی فقط مرور به این سرویس را در صفحه می تواند نشان می دهد برنده است.

تبلیغات

آخر پخش شده در آمریکا شب گذشته اما تنها در دسترس در Netflix بکشد در برخی مناطق از جمله بخش هایی از اروپا و نیوزیلند این صبح است. بنابراین به عنوان شما احتمالا می توانید تصور کنید که مردم عصبانی برای پیدا کردن که برنده حتی قبل از تماشای این قسمت. همه ستاره 5 شروع روند توییتر حتی در آمریکا که در خارج از کشور طرفداران رفت و حاضر به جویدن Netflix بکشد بیرون.

تبلیغات

از بعد از ظهر شنبه چندین طرفداران در ق می گویند که Neflix کرده و به جای تصویر با یک خوش خیم تر عکس از یکی از فصل فینالیست. اما این آسیب در حال حاضر انجام شد.

تبلیغات

این اولین بار نیست Netflix مشکوک رابط کاربر انتخاب پیچ بیش از مشترکان است. در ماه دسامبر Netflix ساخته شده به همان اندازه گیج کننده تصمیم به پخش خودکار اخلال پیش نمایش آن docuseries اصلا با گربه ها: شکار و اینترنت قاتل به طوری که هر کسی مرور جریان خدمات برای چیزی است که برای پخش در معرض خطر به طور تصادفی با شنیدن صدای بچه گربه ها که به طرز وحشیانه ای به قتل رسیدند. چرا که بله Netflix تصمیم به شامل است که در تریلر برای برخی از دلیل.

در اینجا یک تسلی برای خارج از کشور مسابقه کشیدن طرفداران در نظر گرفتن اینکه: اگر ما صادق بودن را Netflix واقعا از بین بردن هر چیزی ؟ منظورم این است که ما همیشه می دانستند که ملکه بود به پیروزی در این فصل است. شاید Netflix بود فقط اینجا stanning با بقیه از ما.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب