پیتسبورگ (AP) — پیتسبورگ استیلرز عشق به انتخاب بازیکنان جوان است. کمی بیشتر مواد خام. کمی کمتر آج در تایر. در سال جاری پیش نویس ،

در حالی که مدیر کل کوین کلبر تاکید شد تصادفی که استیلرز استفاده می شود پنج نفر از آنها شش میدارد در سالمندان اگر لازم بود یک بهار به شیب به سمت چشم انداز را با یک سال اضافی از چاشنی, این ممکن است آن را.

نه کلبر و نه سر مربی مایک Tomlin – یا بقیه NFL که برای ماده – می داند که چگونه همه چیز را از لرزش بیش از چند ماه آینده با آمریکا در میان سخت ترین ضربه کشورها در جهانی coronavirus بیماری همه گیر. تنظیم از کالج به جوانب مثبت می تواند مشکل در نرمال offseason. و وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد این یکی.

هنوز کلبر اصرار داشت تصمیم به گیرنده گسترده تعقیب Claypool, linebacker الکس Highsmith, offensive lineman کوین Tauk ایمنی آنتوان بروکس و دفاعی در مقابله با کارلوس Davis – همه آنها در سرعت های تحصیلات تکمیلی تا پایان تابستان – بر اساس توانایی های بالقوه خود و نه لزوما خود را تجربه.

“این تنها راه آن شکست برای ما در این سال” کلبرت گفت شنبه. “ما بسیار راحت با آن است. ما همیشه سعی کنید برای گرفتن آنها جوانتر چرا که آنها کمی لایو. ارشد معمولا می آید در در مختلف سطح بلوغ چرا که او به پایان رسید مدرسه و یا او را به مدرسۀ. … ما تا به حال هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.”

اما آن می تواند مزایای جانبی به عنوان استیلرز آماده شدن برای NFL را “مجازی” offseason. این تیم هیچ سرنخی که آن را باید یک فرصت به آن پیش نویس میدارد rookie رایگان عوامل و دیگر سال اول بازیکنان در یک نگاه نزدیک تر است. این چیزی است که میشل یا Tomlin احساس را تبدیل به یک موضوع را با گروه پیتسبورگ اضافه شده است به یک تیم است که از دست رفته و برگشتی دو فصل گذشته.

“آن را به چالش کشیدن اما شما می دانید من ذهنیت” Tomlin گفت. “آن را به چالش کشیدن برای همه جهان. از این نقطه نظر عادلانه است.”

O کانادا

Claypool انتخاب 49 کلی از نوتردام را فراهم می کند بن Roethlisberger نوع قرمز بزرگ-منطقه هدف در گیرنده گسترده این تیم فاقد پس Martavis برایانت rocky تصدی به پایان رسید پس از 2017 فصل است. او می آید با اندازه (6-پا-4 و 238 پوند) سرعت (یک 4.42 زمان در 40 yard dash) و سرسختی متولد از نیاز به اثبات خود را به مبارزه ایرلندی تیمی که کودکان و نوجوانان از کانادا می تواند بازی کند.

“بسیاری از بچه ها را که احترام به حق کردن خفاش به عنوان شما می توانید تصور کنید,” گفت: Claypool که از Abbotsford, British Columbia. “پس احترام بود و نوع به دست آورده برای من که از طریق رابطه جنسی خشن و فیزیکی بازی و فقط در حال رقابتی است.”

بیایید فیزیکی

Claypool نیست و تنها پیش نویس انتخاب کنید که جلب استیلرز به دلیل تمایل خود را به آن مخلوط کنید.

“فیزیکی است که یک نام تجاری از توپ است که ما می خواهیم به بازی بدون در نظر گرفتن موقعیت” Tomlin گفت. “ما اعتقاد داریم آن را به یک دارایی به پیروزی برای ما است.”

Highsmith بدل از پیاده روی به ویران کردن-wreaking پایان دفاعی در شارلوت. در حال اجرا پشت آنتونی مک فارلند جونیور – تنها underclassman – بازی های برگزار شده بیشتر از خود اشتباه دوم فصل در مریلند در یک رگ به رگ مچ پا که محدود خود اثر. Tauk که بازی گارد در لوئیزیانا تا اعتماد به نفس او خواهد بگویید مخالفان بازی تماس در تلاش برای تضعیف روحیه آنها است.

“اگر من به شما بگویم این بازی و شما هنوز هم می تواند آن را متوقف کند, آن لطمه می زند شما راه بیشتر” را 6-4, 310 پوند Tauk گفت.

بروکس شد دو راه استارت رشد در مریلند قبل از یک ترکیب شکستگی پا و شکستگی مچ دست رنج می برد در همان بازی در دبیرستان به رهبری او را به تامل پله به دور از بازی. او تصمیم گرفت برای رفتن به جلو صرفا به عنوان یک ایمنی و در 5-11 و 220 پوند بدهد دفاعی هماهنگ کننده Keith Butler مقدار زیادی از گزینه.

دیویس که بازی در کنار برادر دوقلو خلیل در نبراسکا باز Tomlin چشم های در حال اجرا توسط 4.79 40 در 313 پوند است. استیلرز به کسی نیاز دارند که می توانید پلاگین وسط در بینی مقابله با پس از Javon Hargrave چپ در رایگان آژانس هر چند دیویس ارقام به یک بیت از یک پروژه است.

سپس دوباره دیویس و بقیه پیتسبورگ ورودی کلاس می تواند مقدار زیادی از زمان در دست خود.

معنی MUGGING

Tauk خوب است اگر او را به صبر در حالی که کمی طولانی تر برای رسیدن به پیتسبورگ. حداقل به این معنی که او می توانید با قرار دادن یکی از قدیمی خود شغل – به عنوان یک لی لی – در آینه.

پرسید: اگر کسی تا به حال در واقع به چالش او زمانی که او از آنها خواست به ترک Tauk خندید.

“من بسیاری از پیشگیرانه نوع, چیز,” او گفت:. “فقط راه رفتن در اطراف این باشگاه به نگه داشتن که معنی نگاه در چهره خود را فقط به نگه داشتن مردم از انجام مسائل. من همه چیز را, بنابراین من نمی باید. من چند بار اما اگر شما آن را به اندازه کافی مردم را به انجام هر کاری است.”

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو