اهمیت استخر پیش ساخته

آیا شما هم به دنبال استفاده از بهترین استخر پیش ساخته موجود در بازار ایران هستید؟ این محصول کاربردی و قدرتمند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

آیا شما هم به دنبال استفاده از بهترین استخر پیش ساخته موجود در بازار ایران هستید؟ این محصول کاربردی و قدرتمند نه تنها طول عمر زیادی دارد، بلکه شما می توانید آن را در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. به خاطر داشته باشید که انواع مختلف این استخر می توانند در ابعاد متنوع و اندازه های مختلفی در بازار به فروش برسند. استخرهای فایبرگلاس زرفام در شرکت فراساخت نوین زرفام تحت لیسانس شرکت Mixonall آلمان و در 5 سایز مختلف تولید میشوند. به خاطر داشته باشید که مدل ها و ساختار های مختلف استخر پیش ساخته اینتکس، ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده و همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از آن در موقعیت های مختلف به مسئله ای رایج تبدیل شود. این استخر ها همراه با ابعاد متنوعی در بازار به فروش رسیده و شما می توانید بر اساس نیاز های کلی و جامع خود، یک مدل خاص را تهیه نمایید.

​This a​rticle was done ᠎with the  help ​of G SA C​on​tent  G enerator DEMO!

این استخر بر خلاف استخر های سنتی و بتنی، به راحتی راه اندازی شده و شما می توانید در هر موقعیتی که دوست داشتید نسبت به استفاده از آن اقدام نمایید. شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، مهم ترین معایب و مزایا استخر پیش ساخته اینتکس کدام اند؟ مخصوصا اگر شما هم به دنبال خرید بهترین استخر پیش ساخته هستید، حتما تا به امروز حداقل یک بار نام این برند را شنیده اید. استخر پیش ساخته اینتکس یکی از قوی ترین مدل های استخر پیش ساخته موجود در بازار های داخلی ایران به حساب می آید. به خاطر داشته باشید که برخی از مدل های استخر پیش ساخته اینتکس ابعادی برابر با 10 متر در 7 متر دارند! استخر پیش ساخته اینتکس که دیگر جایی برای تعریف به جای نمی گذارد و قطعا از برترین نمونه های استخر پیش ساخته به شمار می رود .

این سایز استخر نیز به صورت مستطیلی شکل طراحی گردیده است. به صورت دفنی، نیمه دفنی و روکار قابل نصب می باشد. کم بودن وزن این نوع استخر یکی از مزایای قابل توجه برای پرورش ماهی است.استخر های پیش ساخته پرورش ماهی را در هر تایمی که دیگر به آن احتیاج نداشتید، می توانید به طور کامل جمع کنید. به طور کلی استخر های فایبرگاس به دلیل دارا بودن مترابال نوین تر و طراحی متنوع و شیک در مقایسه با سایر استخر ها گران هستند . استخرهای خانگی تفریحات آبی، آبدرمانی، ورزش، تمدد اعصاب و راحتی خیال، محل بازی و تفریح را برای همه اعضای خانواده مهیا میسازد و به دلیل داشتن سطحی یکنواخت نسبت به استخرهای بتنی برای کودکان از امنیت بالایی برخوردار است. به راحتی استفاده کرد .سطح فایبرگلاس به دلیل داشتن خاصیت ضد خوردگی در برابر اسید و کلر مقاوم است , همین امر امکان استفاده از استخر های فایبرگلاس برای پرورش ماهی را به شما می دهد . فروشگاه اینتکس ایران همواره آماده دریافت نقطه نظرات ارزشمند شما خواهند بود تا بهترین خدمات را در سراسر کشور به شما ارائه دهند. البته این مسئله نیز بسیار مهم است که هر یک از این امکانات ممکن است با توجه به سایز و ابعاد استخر روی آن قرار گرفته و این امکانات در مقایسه بین استخر پیش ساخته سایز بزرگ (استخرهای پیش ساخته 5 تا 10 متر) و مدلهای استخر پیش ساخته سایز کوچک (استخرهای پیش ساخته 2 تا 4 متری) قطعاً متفاوت خواهد بود.

پیدا کردن جای مناسب برای این استخرها نسبت به سایر استخرهای پیش ساخته سخت تر است، چرا که باید کاملا هموار باشد تا استخر ظاهری کج نداشته باشد و آب یک طرف آن جمع نشود. برای طراحی استخر فایبرگلاس، ابتدا باید مکان مناسب برای نصب استخر مشخص شود. در ابتدا تجهیزات لازم در پروژه مشخص شده و آزمایش ژئوفیزیک و چگونگی انتقال استخر تا مقصد مورد بررسی قرار می گیرد؛ سپس کار حفاری با مشخص شدن ابعاد استخر پیش ساخته و یا قالب های پیش ساخته که با اندازهی استخر مورد نظر مطابقت دارد، آغازمیشود. از سوی دیگر همه استانداردهای لازم روی استخر مورد نظر صورت گرفته است و این موضوع سبب می شود که کار از نظر کیفیت شرایط خوبی داشته باشد. همین مسئله هم باعث شده تا این برند تجربه زیادی در زمینه طراحی انواع استخر به صورت آماده پیدا نماید. قسمت کم عمق این استخر 1 متر و قسمت پرعمق آن 1/6 متر می باشد. آبی سازه دارای بیش از 5 دهه تجربه در ساخت سازه های آبی پیش ساخته می باشد. در باغ وحش ارم بیش از ۱۰۰ گونه از جانوران بومی و غیربومی نگهداری میشوند.

آخرین مطالب