مبارزه برای ماندن مربوطه فلیکر تعمیرات اساسی از خوراک خود را برای سفارشی سازی بیشتر

عکس های پلت فرم فلیکر است و طراحی مجدد خانه خود را خوراک با چندین گزینه های سفارشی برای کاربران است. تغییرات

توسط DOSTEMANSALAM در 19 تیر 1399

عکس های پلت فرم فلیکر است و طراحی مجدد خانه خود را خوراک با چندین گزینه های سفارشی برای کاربران است. تغییرات آمده به عنوان پلت فرم همچنان به مبارزه محدودیت های زیر است به رایگان آن عضو و مدیر عامل شرکت تماس برای پرداخت بیشتر اعضا در جهت حفظ طولانی مدت تصویر های شبکه زنده است. اعلام کرد در جولای 8, تغییرات تقسیم صفحه اصلی خوراک به دو ستون یک اختصاص داده شده به تصاویر غذا و دیگری که ارائه محتوای شخصی مبتنی بر کاربر است.

فلیکر خوراک کاربران می دانیم و عشق است که در حال حاضر ستون سمت چپ و در حالی که آن بخش از خوراک باقی مانده است اختصاص داده شده به تصاویر وجود دارد چند تغییر در جمع. کاربران هم اکنون می توانید از فیلتر های مختلف برای مرتب کردن بر اساس آنچه که به نظر می رسد در تغذیه از جمله گزینه های برای دوستان تنها گروه فعالیت مردم شما به دنبال و یا تمام فعالیت های. این گزینه در دسترس است با استفاده از یک روش ساده کشویی در بالای خوراک.

عکس ها نیز کوچکتر برای پیمایش سریع تر در یک حالت اختیاری به نام فشرده نمایش. جمع و جور نمایش طراحی شده است که اجازه می دهد پیمایش سریع تر از طریق خوراک, ساخت تصاویر با اندازه کوچکتر که احساس می کند شبیه به سیستم عامل مثل Instagram و Facebook. با استفاده از آیکون در سمت راست بالای صفحه نمایش کاربران می توانید انتخاب کنید از جمع و جور نظر را انتخاب کنید و یا قبلی متوسط یا بزرگ views.

جدید دوم ستون در سمت راست تعیین شده است به عنوان یک محل برای محتوای سفارشی بر اساس هر کاربر. کاربران جدید, به عنوان مثال را ببینید پیشنهادات در صفحات به دنبال و یا گروه برای پیوستن به, در حالی که کاربران حرفه ای را ببینید داشبورد خود آمار روزانه. کشف و فلیکر محتوای وبلاگ نیز قرار دارد و در ستون دوم.

با استفاده از حذف (...) منو در گوشه ای از هر پست و فلیکر نیز اضافه شده چند کنترل به چه نشان می دهد که در خوراک. در کارت های فردی کاربران می توانند قطع و یا کاربران و یا گروه. این به روز رسانی را قادر می سازد عکس های به عنوان به خوبی به عنوان یک میانبر جدید برای پیام بدون مرور به مشخصات کاربر.

به روز شده در تغذیه در یک رشته از چندین به روز رسانی از جمله یکی که بازسازی کاوش بخش از زمین تا و دیگری که بهینه سازی فلیکر نقشه به عنوان فلیکر در تلاش برای ماندن مربوطه و حفظ عضو است. پلت فرم در حال از دست دادن میلیون ها دلار قبل از SmugMug را کسب و در ماه دسامبر گذشته مدیر عامل شرکت همین MacAskill قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر اعضای نرم افزار به منظور صرفه جویی هنوز در تلاش پلت فرم.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب