'ماسک سوار': Uber گسترش چهره-پوشش مورد نیاز به طور نامحدود

حال بارگذاری است دو برابر را در آن ماسک-پوشیدن قانون با گسترش نیاز به طور نامحدود برای سواری در ایالات متحده

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399

حال بارگذاری است دو برابر را در آن ماسک-پوشیدن قانون با گسترش نیاز به طور نامحدود برای سواری در ایالات متحده و کانادا است.

این قانون که به اجرا در آمد در ماه مه سال 2020 با توجه به کروناویروس همه گیر شده بود و مجموعه ای به ماندن موثر تا پایان ماه ژوئن است. اما با عفونت نرخ افزایش در ایالات متعدد در سراسر آمریکا شرکت در حال حاضر می گوید سواران و رانندگان باید از پوشیدن چهره و پوشش در طول سفر تا اطلاع ثانوی.

"گسترش ما اجباری ماسک سیاست درست برای انجام" Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi نوشت: در یک صدای جیر جیر. "کمک به نگه داشتن خود راننده و سوار امن است. ماسک سوار!"

یک ویدیو ارسال شده توسط Uber حامل همان پیام و همچنین نشان می دهد که چگونه آن بارگذاری می خورد و تحویل پرسنل ملزم به پوشیدن یک ماسک در طول کار خود را بیش از حد:

اگر یک مسافر حاضر به پوشیدن صورت پوشش رانندگان باید قدرت را به انصراف از سوار شدن. به همین ترتیب اگر یک راننده است که با پوشیدن یک پوشش مسافر می تواند لغو این سفر و همچنین گزارش راننده.

این ridesharing کرگدن است که درخواست درایور برای ضربه محکم و ناگهانی یک عکاسی از خود در آغاز از shift خود را به نشان می دهد آنها با پوشیدن ماسک. آن را نیز می فرستد اطلاع رسانی به سواران به آنها یادآوری از ماسک مورد نیاز قبل از شروع یک سفر است.

پوشیدن پوشش صورت تبدیل به یک موضوع بحث انگیز در ایالات متحده وجود دارد اما تاکنون توافق است که در حالی که ممکن است آنها را کمی حفاظت در برابر کسی که ابتلا به این ویروس می توان آنها را موثر در جلوگیری از عفونی فرد از گسترش آن به دیگران است. این مهم است که برخی از مردم با کروناویروس نمایش هیچ نشانه ای ندارند. اما کارشناسان اشاره کرده اند که تنظیم و از بین بردن چهره پوشش می تواند باعث شود کسی برای لمس صورت خود را بیش از حد معمول است که می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت. به طور منظم به دور و یا شستن صورت پوشش نیز بخش مهمی از ماسک بهداشتی.

Ridesharing شماره چهار در اوایل این سال به عنوان stay-at-home اقدامات در جای خود قرار گرفتند در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus. در هفته های اخیر برخی از کشورها آغاز کرده بود برای باز کردن امید دادن به رانندگان مشتاق به بازگشت به کار, اما افزایش عفونت های گزارش شده در تعدادی از مکان های سراسر کشور به معنی این صنعت می تواند در مورد به دیگری رسید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن