گوگل ممکن است اضافه کردن اپل مانند تداوم ابزار برای سیستم عامل کروم و اندروید

گوگل ممکن است اپل در حال توسعه مانند تداوم امکانات برای سیستم عامل کروم و اندروید. در سال های اخیر تجربی, به

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399

گوگل ممکن است اپل در حال توسعه مانند تداوم امکانات برای سیستم عامل کروم و اندروید. در سال های اخیر تجربی, به روز رسانی 9to5Google پیدا کرده است نمونه از یک ابزار جدید است که احتمالا اجازه می دهد تا کاربران را به از سرگیری و ادامه روی گوشی آندروید خود را فعالیت در Chromebook.

داخلی به نام Android Phone Hub آن ارائه خواهد شد "UI برای کاربران به نمایش اطلاعات در مورد تلفن آندروید خود را و انجام تلفن-سمت اقدامات در سیستم عامل کروم." بر اساس بیشتر قبل از انتشار شواهد گوشی آندروید Hub خواهد بود قادر به انعکاس اطلاعیه از گوشی های اندروید و به طور بالقوه به کاربران اجازه پاسخ به آنها را بیش از حد سمت راست از یک Chromebook.

پس از آن به نظر می رسد به ویژگی های کامل کاربر نمونه Android Phone Hub می تواند تابع به طور مشابه به مایکروسافت گوشی خود را نرم افزار که از طریق آن کاربران می توانند دسترسی به تلفن های آندروید خود را از یک هاب مرکزی در ویندوز خود کامپیوتر و انجام اقداماتی از جمله برقراری تماس و کنترل پخش موسیقی است.

چه چیزی جالب تر این است که "تلفن Hub وظیفه ادامه" ویژگی. این نشان می دهد با تلفن آندروید هاب صاحبان اندیشه ممکن است قادر به از سرگیری آنچه آنها انجام می دهند بر روی تلفن های خود را در Chromebooks.

اپل ارائه شده است یکپارچه سازی عمیق بین مکینتاش و اپل برای سنین به نام Handoff را قادر می سازد که کاربران را به انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش در برنامه های مانند صفحات, Safari, Mail, و بیشتر. به عنوان مثال, شما می توانید شروع به نوشتن یک ایمیل را بر روی تلفن خود و اطلاع رسانی ظاهر خواهد شد بر روی مک خود را برای از سرگیری آن در دسکتاپ Mail app — به جای شما رفتن را از طریق انبوهی از منوها برای راه اندازی این پیش نویس است.

آن را بعید است, اما, اندروید, تلفن Hub خواهد بود تا پیشرفته حداقل در مراحل اولیه آن. سیستم عامل کروم در حال حاضر می آید با یک تعداد انگشت شماری از توانایی برای اتصال به یک تلفن آندروید. در حال حاضر شما می توانید پاسخ به پیام های متنی گوشی خود دسترسی داشته باشید همراه دیتا برای باز کردن با گوشی حسگر اثر انگشت و بیشتر در Chromebook خود را.

گوگل نیز در کشورهای در حال توسعه یک AirDrop-esque جایگزین برای اندروید و Chrome OS است. تلفن آندروید Hub بنابراین, می تواند بخشی از یک بزرگتر به روز رسانی و ابتکار است. معلوم نیست زمانی که همه از این منتشر خواهد شد publicly. در حالی که کاربران در حال حاضر می توانید سعی کنید از گوگل AirDrop همتای نزدیکی های اندروید رو گوشی توپی است که هنوز در دسترس نیست و حتی در آزمایشی سیستم عامل کروم می سازد.

ما رسیده ایم به گوگل برای تایید و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن