چگونه برای دانلود فیلمهای یوتیوب

نیاز به دانلود چند YouTube فیلم ها ؟ ما نشان می دهد شما چگونه با ما آسان به دنبال گام به گام راهنمای. اما قب

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399

نیاز به دانلود چند YouTube فیلم ها ؟ ما نشان می دهد شما چگونه با ما آسان به دنبال گام به گام راهنمای.

اما قبل از ما شیرجه رفتن به دستورالعمل های زیر ما باید به شما هشدار می دهند: حتی اگر قانونی برای به اشتراک گذاری و قراردادن یوتیوب در اینترنت میتوانید آنها را برای استفاده آفلاین لزوما همیشه مجاز است. دانلود ویدیو به طور کلی به عنوان یک تخلف از یوتیوب شرایط استفاده از خدمات, مگر اینکه جریان ویدئو از سایت به صراحت اجازه به دانلود یک ویدیو خاص.

که گفت:, در اینجا چگونه برای دانلود فیلمهای یوتیوب. ما برجسته روش با بهره گیری از یک برنامه دسکتاپ شناخته شده به عنوان 4K Video Downloader.

گام 1: دانلود 4K Video Downloader نرم افزار

سر را به 4K Video Downloader رسمی سایت و کلیک بر روی دریافت 4K Video Downloader را فشار دهید تا آن را دانلود کنید. یک بار نصب شده است از دانلود آن را اجرا کنید برای دریافت نرم افزار های نصب شده بر روی کامپیوتر شما.

اگر شما لازم نیست که یک 4K نمایش قرار داده نمی با نام. این یکی از همه کاره ترین و ساده برای استفاده و دانلود ابزارهای موجود و آن کار را با تمام فایل های خود را بدون در نظر گرفتن از کامپیوتر خود را با صفحه نمایش با وضوح. نسخه رایگان این نرم افزار توانایی دانلود فیلم های فردی در برنامه ریزی کیفیت تمام راه را تا به 4K, پشتیبانی از 3D و 360 درجه ویدئوها می توانید دانلود زیرنویس است و حتی قادر به انجام این کار از طریق لینک های جاسازی شده.

وجود دارد نسخه پرداخت می شود با قیمت $15 اما برای دانلود ساده یوتیوب نسخه رایگان کفایت خواهد کرد.

مرحله 2: کپی کردن URL ویدیو یوتیوب

گام بعدی این است که ساده ترین: فقط سر به یوتیوب ویدئو شما می خواهید برای دانلود و کپی آن URL از نوار آدرس در بالای پنجره مرورگر خود را. با آدرس قفل شده و لود شده در کلیپ بورد خود را, شما می توانید پنجره یا برگه از این ویدئو.

مطالب مرتبط

مرحله 3: قرار دادن در URL

باز کردن 4K Video Downloader نرم افزار شما فقط نصب شده است. وجود دارد بدون نیاز به صورت دستی قرار دادن در URL — فقط با کلیک بر روی خمیر لینک را فشار دهید در گوشه بالا سمت چپ از نوار منو و نرم افزار را گرفتن آدرس از کامپیوتر خود را به کلیپ بورد.

گام 4: دانلود ویدئو های خود را

هنگامی که آن به پایان رسید چک کردن ویدئو به شما داده خواهد شد و یک تعداد از گزینه ها به صورت تصویری با کیفیت, فرمت, و تبدیل است. شما همچنین می توانید تنظیم محل دانلود فیلم و نرم افزار ایجاد یک پوشه که شامل تمام فیلم های دانلود شده. توجه داشته باشید که این ویدئو نرم افزار منازعه خواهد بود بر اساس آدرس IP خود را نه آدرس شما ورودی بنابراین VPN کاربران ممکن است نیاز به تغییر محل سکونت خود را به دانلود نسخه راست.

فقط با کلیک بر روی دانلود دکمه پس از انتخاب گزینه های مورد نظر خود را. سپس شما می خواهید نشان داده شود یک پیشرفت صفحه ای که جزئیات حجم دانلود, سرعت دانلود و برآورد زمان باقی مانده است. شما می توانید مکث و یا انصراف از دانلود در هر زمان. پس از دانلود کامل خود را انتخاب کنید تصویری از پنجره و عمودی سه نقطه آیکون به نظر می رسد باید در سمت راست پنجره. با کلیک بر روی آن آیکون و منو باید تا پاپ. از آن منو را انتخاب کنید نشان می دهد در پوشه برای پیدا کردن که در آن بر روی کامپیوتر خود جدید تصویری ذخیره شد.

هنگامی که شما از آن آویزان 4K Video Downloader می تواند پیکربندی شده برای دانلود ویدئوها به صورت خودکار و یا تنها با یک کلیک با استفاده از اشتراک و یا هوشمند حالت بود.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب