نینتندو نیاز به این نرم افزار برای عبور از حیوانات را در گوشه سمت راست گوشی در حال حاضر


Illustration for article titled Nintendo Needs to Bring These Apps to iAnimal Crossings/i Nook Phone Right Now

تصویر: Alyse استنلی (نینتندو

Animal Crossing: New Horizons ممکن است outsold هر مطلب در این مجموعه و تبدیل به قرنطینه بازی du jour اما همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود. چون اجازه دهید آن صورت برای هر طراحی خوب تصمیم نینتندو باعث می شود وجود دارد فقط به عنوان بسیاری سوال برانگیز هستند.

تبلیغات

نگاهی به گوشه, گوشی, به عنوان مثال. علاوه بر جدید به سری آن را هدایت کاربران از طریق چند تا از بازی های جدید مکانیک از طریق نرم افزار برای چیزهایی مانند DIY تهیه emoting و درآمد گوشه مایل افق های جدید’ چرخش در یک سیستم دستاورد.

و در حالی که این همه استقبال بهبود گیم پلی حلقه که باقی مانده است نسبتا ثابت در طول عبور از حیوانات‘s تقریبا 2o سال سابقه, آن را هنوز هم احساس می کند مانند نینتندو کاهش یافته است توپ کمی. هر چند من حتی متوجه نشدم که چقدر از دست رفته بالقوه وجود دارد و با گوشه گوشی تا یک ق کاربر mock-ups از برخی از مقدار مورد نیاز برنامه های ویروسی رفت در این هفته. در حال حاضر من نمی تواند به مدت پنج دقیقه در حال اجرا در اطراف در جزیره بی سر و صدا و بدون التماس برای نینتندو شامل آن دسته از ویژگی های این بازی است.

تبلیغات

شما می توانید از تمام برنامه مفاهیم در اینجا حسن نیت ارائه میدهد از ق کاربر Apermax.

راستش می توانید به کسی برای من توضیح دهد که چرا گوشه گوشی نیست باید یک تقویم برنامه ؟ این یک کوچک اما قدردانی کیفیت زندگی به روز رسانی است که به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال از یک بازی نظر طراحی—آن را می خواهم روستایی تولد آسان تر برای پیگیری از خدمت به عنوان یک یادآوری برای زمانی که و چگونه تعطیلات طولانی حوادث و غیره. یکی دیگر از سر خاراندن تصمیم گیری: پس از تام گوشه Inc. است که قادر مطلق سرمایه داری نیروی پشت هر دو گوشی خود و حساب بانکی خود را در آن واقعا معنی نیست که شما نمی توانید شیر را به خود بل ذخیره کردن و یا پرداخت کردن وام مسکن خود را از طریق برنامه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به چند نمونه به نظر نمی رسد به خصوص برای نینتندو برای پیاده سازی یا مانند اضافه کردن یک برنامه به ضامن صوتی و تصویری تنظیمات و یا ساخته شده است در تایمر بنابراین شما لازم نیست که به اتلاف وقت گرانبها را موجودی فضایی با زمان خریداری گزینه (من نیاز است که اتاق به تناسب بیشتر عقرب و عنکبوت, خرچنگ, dammit).

نینتندو می تواند ایستادن به یک صفحه از خرید اینترنتی این کتاب به عنوان به خوبی و اضافه کردن یک ایستگاه موسیقی برای بازیکنان به گزاف گویی بین های مورد علاقه خود و محیط در بازی آهنگ و آهنگ از K. K. کشویی. دسترسی به آب و هوا پیش بینی و صندوق پستی خود را از گوشه تلفن نیز می تواند به راحتی اضافه کنید. به عنوان خواهد یکی برای ردیابی خود را روستاییان و جزیره خود را ویژه بازدید کنندگان از روز است. که می خواهم صرفه جویی در من زمان زیادی در حال اجرا در اطراف من کل جزیره فقط چون من تا به حال به Merengue این شایستگی پیراهن جدید من برای او خرید.

تبلیغات

یک برنامه برای نگه داشتن زبانه ها در ساقه بازار خواهد بود بیش از حد خوش آمدید. خرید و فروش شلغم است عبور حیواناتs موثر ترین راه برای به دست آوردن زنگ سریع, اما خود را ردیابی نوسان قیمت روزانه نیاز به طور منظم چک کردن در در و Timmy و تامی فروشگاه دو بار در روز. البته همیشه وجود دارد گزینه ای برای هل دادن سوار به یک جزیره که موفق به شانس آسمان بالا دوباره فروش قیمت.

تبلیغات

در اینجا چند از دیگر مفاهیمی است که طرفداران پیشنهاد کرده اند:

  • یک برنامه برای دودو هواپیمایی که به خوبی می تواند راه حل ساده این جزیره بازدید از روند کاری بازیکنان شده اند به شدت درخواست پس از راه اندازی. آن می تواند خود را کنترل جزیره گیتس ارائه دودو کد یادآوری و هشدار به شما به کدام یک از دوستان خود باید جزیره خود را باز کنید. مهم تر از همه این برنامه می تواند پیگیری های ورودی و خروجی بازدید کنندگان به طوری که بازی نمی مکث هر. تک. زمان. کسی که زمین و برگ و یا اتصال خود را از دست می دهد.
  • توانایی انتقال برنامه ها در اطراف بر روی تلفن خود را. به طور جدی, گوشه, هیچ customizability? چه سال است و این, 2007?
  • من شخصا به دست راست من قادر به دسترسی به خانه سازی از هر نقطه در جزیرهاگر فقط به گیر منابع به جای آزادسازی آنها در اطراف جزیره و یا داشتن آنها را load کردن جیب من. (توجه داشته باشید جانبی: نینتندو لطفا عزیز خدا به من اجازه offload لامپ های گل به ذخیره سازی. من جزیره تاخت و تاز کردن با ارقام.)
تبلیغات

چه برنامه های شما می خواهید برای دیدن نینتندو ترکیب به افق های جدید? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im