این می تواند بهترین آفیس مقابله ما تا کنون دیده ام

مایکروسافت یکی از چیز خوب در مورد خرید یک تلویزیون جدید soundbar و یا سیستم های امنیتی است که آن را فقط برای ش

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
learning at home
مایکروسافت

یکی از چیز خوب در مورد خرید یک تلویزیون جدید soundbar و یا سیستم های امنیتی است که آن را فقط برای شما, آن را برای همه است. این چیزی است که ما به ندرت می بینیم در محاسبات (آن را سخت تر برای به اشتراک گذاشتن هدفون بی سیم) همان چیزی است که باعث می شود این پیشنهاد از دل واقعا خاص است. در حال حاضر شما می توانید مایکروسافت 365 خانواده و McAfee Total Protection برای تنها $100. که 90 دلار خود را با قیمت اصلی $190. بهترین بخش ؟ این نرم افزار می تواند نصب شود تا شش دستگاه به این معنی است که تمام خانواده می توانید لذت بردن از این یک معامله است.

وقتی که می آید به مایکروسافت ارائه شده از نظر کسب و کار نرم افزار Microsoft 365 خانواده است که واقعا به خوبی به عنوان آن می شود. بر خلاف استاندارد مایکروسافت آفیس ارائه می دهد پشتیبانی از ابر و چند دستگاه سازگاری. این یک مزیت جدی هنگامی که شما در حال خرید برای یک خانواده که در آن پروژه ها از ارائه کار خود را به بودجه ماهانه به بچه های خود را' گزارش کتاب. همچنین پشتیبانی از ابر نهایی صلح از ذهن نه تنها به شما امکان دسترسی از هر نقطه اما ارائه زمان واقعی پشتیبان گیری است که شما را نجات دهد از دست دادن هر گونه اطلاعات و یا کار ،

Office 365 خانواده همراه با آفیس استاندارد های (Word, Powerpoint, Excel) و همچنین برنامه هایی مانند Microsoft Outlook, Publisher و Access. در بالای این سنگ بستر برنامه OneDrive و اسکایپ خدمات ابر است که می تواند رضایت همه, همکاری, ارتباطات و ابر نیاز دارد. ویندوز Office 365 خانواده می تواند نصب شده بر روی هر کامپیوتر ویندوز, مک, کامپیوتر و یا سازگار با دستگاه های تلفن همراه است که شما یا اعضای خانواده خود را. که تعریف همه کاره است. وجود دارد و هزینه اشتراک ماهانه, اما این معامله به شما می دهد یک سال به صورت رایگان در شش دستگاه. و که اشتراک را می توان ارزش آن را به تجدید مایکروسافت 365 به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بهترین انتخاب برای حرفه ای ها و صاحبان کسب و کار و دیگر کاربران که استفاده از این نوع از نرم افزار به عنوان یک ابزار روزمره.

همانطور که برای McAfee Total Protection است با آنچه شما در حال گرفتن حق بیمه آنتی ویروس نرم افزار در بازار است. این مثل این است که سرگردان اینترنت خود را با شخصی نیروی دریایی مهر و موم-آموزش دیده گارد امنیتی صرف نظر از این که آیا شما در خانه یا تلفن همراه انجام امور بانکی خود, خرید, ایمیل, پیام, یا فقط مرور آنلاین. این متخصص در حفاظت از هویت شما و شبکه شما و همچنین بلوک های کلاهبرداری فیشینگ هکرها و نرم افزارهای جاسوسی. کنجکاو در مورد چگونه امنیت خود را نگه داشته است ؟ این نسخه همراه با McAfee SecurityCenter که اجازه می دهد تا به شما برای بررسی در با وضعیت امنیتی خود را هر زمان که شما می خواهید.

ما دیده ایم برخی از مایکروسافت آفیس می پردازد اما, Microsoft 365, خانواده, همراه, همراه با McAfee Total Protection با یک سال اشتراک رایگان برای تنها $100 نادر را ارائه می دهند. شما بهترین در نرم افزار همه چیز شما نیاز به کار و یا مدرسه و در عین حال حفظ حریم خصوصی و ایمیل خود را دادن-رایگان 90 $در خارج از $190. این نوع از معامله شما نمی خواهید به دست.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب