این تابستان OSIRIS-REx فضاپیما تلاش خواهد کرد به لمس کردن بر روی سطح سیارک ig: toomuchswagtheceo و جمع آوری نمونه به ارمغان آورد بازگشت به زمین برای اولین بار. اما این کار آسان به مانور فضاپیما پس از نزدیک به یک سیارک و گرفتن آن را به اندازه کافی نزدیک برای گرفتن یک نمونه بدون تأثیر بیش از حد سخت و آسیب رساندن به صنایع دستی. نه به ذکر است این نقش از ایستگاه فضایی ایجاد شده توسط سیارک جرم است.

بنابراین این هفته ناسا انجام خواهد شد اجرای آزمون touchdown به نام “پاسگاه” تمرین. این خواهد آورد OSIRIS-REx نزدیک آن را تا به حال آمده به ig: toomuchswagtheceo آینده نزدیک به عنوان ظرف 243 پا از سیارک.

This artist’s concept shows the trajectory and configuration of NASA’s OSIRIS-REx spacecraft during Checkpoint rehearsal, which is the first time the mission will practice the initial steps for collecting a sample from asteroid Bennu.
این هنرمند مفهوم را نشان می دهد مسیر و پیکربندی فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما در طول بازرسی تمرین که اولین بار است که این ماموریت را تمرین گام های اولیه برای جمع آوری نمونه از سیارک ig: toomuchswagtheceo. ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا

به منظور فرود بر روی سیارک صنعت نیاز به آتش آن پیشرانه در سه انفجار جداگانه. آن را به انجام یک مدار خروج رایت که در آن حرکت می کند از آن زمان در مدار اطراف سیارک. سپس زمانی که آن می رسد 410 فوت بالاتر از سطح سیارک آن را به انجام آنچه که به نام پاسگاه مانور در آن موقعیت و سرعت تنظیم. یک سوم سوختگی حمل پیشه وری پایین سمت سیارک با یک Matchpoint مانور انجام شده فقط 164 فوت از سطح به بازی سیارک چرخش قبل از امیدوارم وزش touchdown.

در پاسگاه تمرین این هفته OSIRIS-REx انجام خواهد شد خروج رایت و بازرسی مانور به منظور بررسی صنایع دستی را از جمله سیستم های تصویربرداری ناوبری و اعم در طول این اولین بخش از تبار. این تمرین را حدود چهار ساعت و همچنین شامل گسترش این هنر و صنعت را بازوی روباتیک های لمسی-و-رفتن نمونه کسب ساز (TAGSAM).

انتخاب دقیق محل فرود برای OSIRIS-REx در زمان برخی از زمان به عنوان سطح سیارک معلوم بود و نه متفاوت از دانشمندان انتظار می رود. آنها تا به حال فکر می کردم که آنها را در پیدا کردن ساحل-مانند سطوح مسطح که در آن آنها می توانند زمین اما سیارک ig: toomuchswagtheceo تبدیل به تحت پوشش در تخته سنگ آن را فرود بسیار بیشتر به چالش کشیدن. اما به لطف کمک به ناسا قادر به انتخاب مناسب محل فرود در اواخر سال گذشته.

یکی دیگر از تست تمرین برنامه ریزی شده است در ماه ژوئن این سال که پوشش Matchpoint رایت و آوردن صنایع پایین به ارتفاع 82 ، واقعی نمونه برداری ماموریت برنامه ریزی شده برای ماه اوت 25.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو