لحظه که در را شکسته ' توییتر

بیس بال جامعه در حال جستجو برای چیزی به بحث در مورد در این ساعت معمولا اشغال شده — در این مرحله در سال — حداقل

توسط DOSTEMANSALAM در 24 فروردین 1399

بیس بال جامعه در حال جستجو برای چیزی به بحث در مورد در این ساعت معمولا اشغال شده — در این مرحله در سال — حداقل چند و گاهی 15 لیگ اصلی بیس بال بازی در روز است. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تاخیر فصل یک جامعه مقاوم است که معمولا جمع آوری در اطراف و در اطراف توییتر نسبتا آرام است.

بیش از دهه گذشته رسانه های اجتماعی تبدیل شده است حل نشدنی بخشی از درام — پیشرفت شد که تا کنون بیشتر آشکار طول Houston Astros' ثبت نام-سرقت حماسه.

در صورت عدم وجود مواد جدید برای محتوای موتور که بیس بال و توییتر ما می خواستیم به تصمیم می گیرید که قبل از توییتر لحظات (2005 یا قبل از آن) را تولید پوچ ترین و سرگرم کننده روز از پیمایش. (ما نیست به تنهایی در نیاز به خراش خاص این خارش به عنوان ESPN سام میلر نیز به تازگی کبوتر به هر حق رای ترین الگوی رفتاری شایسته لحظه.)

بنابراین ما جمع شده بودند یاهو ورزشی کارکنان در شل و شناسایی بیس بال لحظات ما فکر می کنیم که "شکسته" توییتر. - ژاک Crizer

توییتر شکن: کاج تار بازی

علامت تاونسند: توییتر رشد در جنجال و هرج و مرج است. چند بیس بال بازی ها ارائه کرده اند به همان اندازه از هر دو به عنوان بدنام تار کاج بازی بین کانزاس سیتی رویالز و نیویورک یانکیز در بعد از ظهر 24 جولای 1983.

جرج برت که تا به حال آمار متهور دو اجرا نهم-دور خانه اجرا در برابر غاز Gossage در استادیوم یانکی بود به نام به (به طور موقت) پایان بازی پس از داوران تعیین می شود او می خواهم اعمال بیش از حد تار کاج در دسته خفاش خود را. در آن لحظه شما می دانید چه ضربه فن. آن را متوقف نمی برای یکی دیگر از 26 روز.

برای من که بازی های اجتماعی رسانه های معدن طلا.

جک بائر: شما در حال حاضر می توانید بحث بر سر اینکه آیا تار کاج واقعی است ،

مایک Oz: اگر این اتفاق در سال 2020 مردم خواهد بود ساخت انواع ویدئوها از عصبانی جورج برت مخلوط با آهنگ ها و TFW memes. توافق معدن طلا.

برخی از شخص شما به مدرسه رفت با ظهور کرد و به عنوان یک متخصص در تار کاج برای اطمینان حاصل کنید. به یاد داشته باشید توییتر در طول Deflategate? آن اساسا آن است.

ژاک Crizer: The underrated بخشی از آن دنباله همچنین تاخیر بین تیم مک کللند فکر کردن در مورد آن و تماس با او را.

تاونسند: توییتر می شده اند و باد کردن در آن. و بازیگران از شخصیت ها ؟ به هیچ یک دوم. از جورج برت به غاز Gossage به بیلی مارتین. تیم مک کللند که به ظاهر در هر صحنه بحث برانگیز در طول 40 سال گذشته.

بائر: وای خدا تصور غاز Gossage با یک حساب توییتر.

Crizer: همچنین شاید ماندگار ترین تصویر از بازیکن بیس بال. که تصویر از برت پرواز از ستاره شرق را مصرف جدول زمانی خود را.

بائر: ما تا به حال یک روز پر از الگوی رفتاری-ing. روز حتی.

تاونسند: عصبانی برت گریه اردن از '80s در.

و پس از آن هیچ اعتراضی بود که در واقع تایید کرد. بازی از سر گرفته on Aug. 18 و یانکی ها از دست داده است. تصور کنید که خشم در نیویورک است. نزدیک ماه ارزش محتوا. و زمانی که بازی از سر گرفته مارتین قرار داده و رون Guidry در مرکز میدان و همین Mattingly در دوم به عنوان یک "پیچ شما" بسیار به MLB.

Crizer: آیا در حال حاضر روز داوری حتی قادر به انجام کار خود را به طور موثر اگر او چیزی بود که این بحث و اعتراض کردم تایید کرد و این بازی تا به حال به از سر گرفته شود بعد ؟

بائر: ما واقعا از دست داد خیلی با بیلی مارتین نه مدیریت در سن توییتر.

تاونسند: Billy Martin به تنهایی می تواند یک دسته.

اونس: بیش از/زیر که چگونه بسیاری از روز قبل از داوری رو تهدید به مرگ از مردم در رسانه های اجتماعی است ؟

Crizer: روز اشتباه متریک.

اونس: یا شاید دقیقه متاسفانه.

توییتر شکن: یانکی, همسر مبادله

بائر: NBA شده است پادشاه درام شخصی در میان عمده ورزش, لیگ, اما اجازه دهید به بازگشت به آموزش بهار سال 1973 زمانی که بیس آن را منفجر بیرون از آب با دو نیویورک یانکیز کوزه اعلام weirdest تجارت در تاریخ MLB.

فریتز پترسون و مایک Kekich مونتاژ خبرنگاران در فورت Lauderdale و معمولی نشان داد که آنها تا به حال تعویض همسران و فرزندان ماه پیش. فقط راست بالا نقل مکان کرد و به هر یک از دیگر خانه. مرلین پترسون و سوزان Kekich روشن شرکای اما همچنان با کودکان خود.

و سپس یک و تنها یک خانواده جدید خرم زندگی می کردند.

اونسبود: این یک Chappelle را نشان می دهد, sketch, اما من فکر می کنم یانکی ها' نسخه بهتر است. فراموش نکنید که توییتر این است که تلویزیون واقعیت طلا. اندی کوهن است که احتمالا بخار او نمی تواند به نوبه خود این را به یک براوو نشان می دهد.

بائر: حتی بدون توییتر آن را واقعا یک برکت و رحمت برای حفظ تاریخی که این اتفاق با نیویورک.

Yankees starter Fritz Peterson, seen here with his original wife, Marilyn, and two sons at a game in 1971, would later switch wives and families with teammate Mike Kekich. (Photo by Louis Requena/MLB via Getty Images)
یانکی ها استارت فریتز پترسون دیده می شود در اینجا با اصلی همسر مرلین و دو پسر در یک بازی در سال 1971 بعدها تعویض همسران و خانواده ها با هم تیمی مایک Kekich. (عکس توسط Louis Requena/MLB طریق گتی ایماژ)

تاونسند: من فکر Netflix بکشد تا به حال به هفت بخش مستند آماده قبل از بهار آموزش به پایان رسید.

اونس: می تواند ما را متوقف و آن را می گویند خوب نیست برای درمان همسران و دوست دختر — و یا هر کاری که برای ماده — به عنوان یک کالا برای تجارت ؟ که می شود گفت, من فکر می کنم عجیب ترین بخشی است که ... چگونه توضیح می دهید این را به فرزندان خود را?

بائر: بله به هر دو چیز است.

Crizer: برای کسانی از ما addled روح است که زنده در Tweetdeck شایان ذکر کمتر بیمار است که این بسیار معمول است برای سپاه از ضرب و شتم نویسندگان به توییت کردن می گویند "یانکی ها داشتن یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از امروز. هیچ کلمه ای در مورد این موضوع."

که معمولا به معنی چیزی شبیه اهدا به موسسه خیریه و یا نامگذاری چپ میدان قطب ناپاک پس از حمایت از شرکت های بزرگ. این خواهد بود ... نه که.

تاونسند: و آنچه در مورد همسران بخش در ballpark? انجام همسران دیگر فقط معمولی بپرسید چه اتفاقی افتاده است ؟

Crizer: حتی اگر بخواهند نمی وجود دارد باید حداقل یک ماه از تنظیم دوره ای که در آن آنها قابل درک است که این اتفاق افتاده و سوال در مورد اشتباه ، اما: توییتهایی. اوه پسر این توییتهایی.

بائر: عجیب ترین جمبی شکست همیشه.

تاونسند: توییتر هنوز هم ساخت, فانتزی, ورزشکار, همسر, مبادله معاملات.

Crizer: اگر کسی تا به حال باردار شدم دوباره فوری شوخی خواهد بود که یک طرف انداخت در چشم انداز.

بائر: شاید برای بهترین این اتفاق قبل از توییتر در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم.

اونس: این امر شکستن توییتر.

بائر: بسیاری از "صبر کنید که چرا فریتز پترسون است که روند?" توییتهایی.

تاونسند: فکر کردن در مورد آن من مطمئن هستم که توییتر را جان سالم به در '70s به.

اونس: من فکر نمی کنم هر کدام از این روابط به عنوان عجیب و غریب آنها شده اند می توانست جان سالم به در برد اجتماعی-بررسی رسانه های حتی برای چند ماه.

Crizer: چگونه بسیاری از بازیکنان بیس بال را "شوهر, پدر, آیه, هر آنچه که" خود را به عنوان bio?

بائر: منظورم این است که آن را هنوز هم دقیق است.

تاونسند: کارگر ماهر, شوهر, شاید.

اونس: این دیوانه است که یانکی ها, همسر, مبادله دیدن این رفتار بهتر از Houston Astros خود را فریب کنفرانس مطبوعاتی?

بائر: "نظر ما این است که نمی تاثیر ازدواج."

یک میان پرده کوتاه: شیدا جانسون کشد پرنده

Crizer: Chris Cwik نمی تواند پیوستن به گروه های چت بود اما کوتاه و شیرین پیشنهاد: شیدا جانسون کشتن پرنده با زمین است. تصور کنید که الگوهای رفتاری.

بائر: شیدا جانسون 2020 و پرنده ما است.

تاونسند: این GIF که در دادن نگه می دارد و یا GIFing.

بائر: هر کس به خواندن این, به اتمام آرم سفت جانسون عکاسی.

اونس: بهتر از این جک. مردم به نوبه خود است که پرنده به خیلی چیزها. برکت افراد خلاق از توییتر که انجام بسیاری از چیزهایی که به من می گویند: "این سایت رایگان است."

بائر: این امر نیز کمک کند که سفت جانسون را در حال حاضر توییتر مورد علاقه پارچ. او یک دایره درونی Hall of Famer که نام شاخی بود جانسون با نام مستعار واحد های بزرگ.

توییتر شکن: آلبرت دختر خوشگل بت حادثه

اونس: در سال 1994 آلبرت دختر خوشگل گرفتار شدم با استفاده از یک corked خفاش در برابر White Sox اما اجازه دهید من به شما بگویم اگر توییتر شد در اطراف این حادثه خواهد بود مانند "ببر پادشاه است." یا حداقل آستروس' تقلب و رسوایی.

Ump مصادره دختر خوشگل خفاش در طول بازی قرار داده و آن را در داوران' اتاق. این جایی است که همه چیز خوب است. همانطور که می دانید بازیکنان بیس بال بیش از حد زمان در دست خود و بی مرگی وفاداری به مردم در محل باشگاه وانجمن. بنابراین سرخپوستان پارچ Jason Grimsley فرستاده شده به بازیابی بت و ترک uncorked خفاش در خود جای داده است. من تماشا کرده ام به اندازه کافی "Law & Order" به می دانم این است که شواهد دستکاری و بد است — اما پسر این شگفت انگیز بیس بال جست و خیز. این umps در تحقق آن متفاوت خفاش اما Chicago P. D. سابق FBI agent نامیده می شدند در بررسی.

Indians star Albert Belle was suspected of and later suspended for using a corked bat in 1994, but not before a wild scheme was hatched to steal the bat in question from the umpre's room. (Photo by Ronald C. Modra/Getty Images)
سرخپوستان ستاره آلبرت دختر خوشگل مشکوک شد و بعد از آن به حالت تعلیق برای استفاده از یک corked خفاش در سال 1994 اما نه قبل از یک طرح تخم به سرقت خفاش در سوال از umpre اتاق. (عکس توسط Ronald C. مدرا/گتی ایماژ)

فقط تصور کنید که الگوهای رفتاری در اینجا. و همه مردم خواهد بود که آینده رو به جلو با Instagram ویدئوها ادعا به حقیقت را می دانم. آن خواهد بود طلا. در نهایت MLB ثابت کرد که واقعا چه اتفاقی افتاده و خوشگل بود به حالت تعلیق در 10 بازی بود که زدم به هفت بازی است که در نگاه به گذشته به نظر می رسد کاملا یک معامله برای دختر خوشگل و سرخپوستان.

بائر: تقریبا به خوبی یک معامله به پرداخت 5 میلیون دلار پیش نویس میدارد یک جنرال موتورز و مدیر برای یک سری جهانی.

تاونسند: راستش چرا وجود داشته است "30 30" در این مورد ؟ این یکی از آن داستان که تعریف کرده اند توییتر آن را به حال اتفاق افتاده در این عصر.

بائر: آلبرت دختر خوشگل با یک حساب توییتر و رحمت.

تاونسند: آلبرت دختر خوشگل خود را داشته نهایی تبه کار برای بیس بال توییتر. حتی بدون این رویداد است.

Crizer: Grimsley ... رفت و از طریق سقف مناسب است ؟

بائر: آه خدای من, من را فراموش کرده است که در بخشی.

اونس: بله مانند آن را "ماموریت: غیر ممکن" و یا چیزی.

Crizer: فتوشاپ جادوگران رفته اند به طور کامل موز با این.

تاونسند: ماتریس الگوهای رفتاری و تمام.

اونس: ما باید مردم reenacting این ویدئوها. Truthers گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است و این یک حالت عمیق توطئه است. واقعی جرم و جنایت مردم را یک روز زمینه. آن را کامل خواهد بود. من امیدوارم که کسی این هر زمان که ما دوباره بیس بال فقط برای محتوا.

تاونسند: و سپس همه بچه ها با آموزش در مورد چگونگی به چوب پنبه خفاش مانند آلبرت.

بائر: من امیدوارم که Grimsley کردم چیزی از آن "که در آلبرت دختر خوشگل طرف بد" است پاداش خود است.

Crizer: نکته دیگر این است که: همانطور که دیدیم با Astros هر کس خواهد به طور ناگهانی تردید از هر تیم دیگر برای انجام کارهای مختلف در این ورید.

آن را از "کسی که رفت و از طریق سقف؟" به "من شرط می بندم هر تیم است کسی ارسال از طریق سقف."

اونس: بله.

Crizer: این تیم توپ توطئه خواهد بود در مورد تیم های رفتن را از طریق لوله ها به جای توپ در ump کیسه های.

تاونسند: چه کسی است که تیم را سقف مرد ؟ برای اطمینان حاصل کنید.

Crizer: این Neifi پرز. چرا ؟ من نمی دانم. اما آن را Neifi پرز.

تاونسند: من در واقع می تواند تصویر چند بازیکن خواهد بود که داوطلب برای این کار است. شما به من گفتن ترور بائر نمی خواهد انجام این کار ؟

[چند نفر در حال تایپ ... ]

اونس: Trevor بائر می توانست یک هواپیمای بدون سرنشین برای انجام این کار, اما بله.

تاونسند: ضبط و آن را برای خود کانال یوتیوب.

Crizer: Bauer ادعا می کنند او ساخته شده است یک ربات است که می تواند آن را انجام دهد.

بائر: لعنت مورد ضرب و شتم کردم به هواپیماهای بدون سرنشین شوخی است.

اونس: من بیش از همه پایین آویزان میوه ،

توییتر شکن: 2004 ALCS

Crizer: واقعا توییتر فقط به سختی از دست رفته یکی از قله می باشد-حرکت-سریع-به اندازه کافی بیس درام. تا آنجا که غیر سواحل شرق denizens خواهد شد و افسوس آن یانکی ها-Red Sox رقابت از اوایل aughts شد تا به عنوان یک برخورد شخصیت ها و داستان. و در اوج خود بود و در سال 2004 به لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری.

با تجمع در یکدفعه از جمله الکس رودریگز-Jason Varitek مبارزه از ماه جولای و Aaron Boone هومر از سال 2003 ALCS این سری بود که انبار باروت. این زخم تا به ما باز گشت — به یاد داشته باشید که چگونه همه جا "رزمندگان منفجر 3-1 سرب" بود ؟ — و دیو رابرتز' سرقت, David Ortiz heroics خونین جوراب بازی و یک میله دستکش کف دست زدن.

Alex Rodriguez slapped the ball out of Bronson Arroyo's glove during Game 6 of the 2004 ALCS. The duo had previously been involved in a benches-clearing brawl that July. (Photo by Barry Chin/The Boston Globe via Getty Images)
الکس رودریگز سیلی توپ از Bronson ارریو دستکش در طول بازی 6 از سال 2004 ALCS. این دو قبلا درگیر در یک نیمکت-پاکسازی و جدال که در ماه جولای. (عکس از بری چانه/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

و البته واقعی سوال: چگونه بسیاری از تخم مرغ آواتار را وعده داده اند برای دریافت Red Sox آرم خالکوبی بر روی پیشانی خود را اگر بوستون آمد را به نفع خود ،

تاونسند: انجماد سرد می کشد حساب توییتر شده اند مشغول در آن سری است. من فکر می کنم هر بازی می شده اند مورد مطالعه در چه بیس بال می تواند تاثیر احساسات.

اونس: یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد بیس بال postseason در رسانه های اجتماعی دوران در جامعه مشاهده. ما به عنوان بیس بال مردم نیست صرف زمان کافی تماشای بازی همان. من فکر می کنم که لحظه ای در رسانه های اجتماعی شده اند که همه ما تبدیل شدن به Red Sox طرفداران.

اما در مقابل به نقطه من فقط ساخته شده: Curt Schilling داشتن یک حساب توییتر در طول تمام است که ممکن است لغو همه چیز من فقط گفت.

Crizer: 😬

تاونسند: بله همه از انقباض غیر ارادی ماهیچه emojis.

بائر: "سس گوجه فرنگی" خواهد بود که قطعا trended که شب.

Crizer: با راه. توسط راه. Bronson ارریو که رها Schilling در آن بازی زمانی که یک میله سیلی توپ از دستکش خود را به حال موهای بافته در آن زمان است.

تاونسند: Bronson ارریو ... مرد من تقریبا فراموش کرده در مورد او.

اونس: تصور کنید که تئوری توطئه Curt Schilling نیاز به دفاع از خود در مقابل تئوری توطئه توییتر در مورد خونین جوراب.

Crizer: او می خواهم که یک تئوری توطئه در مورد کسی که در راه اندازی این تئوری توطئه در برابر او. پل پیرس صندلی چرخدار به همراه شدید فرهنگ جنگ سیاست = آه خوب چیزی است.

تاونسند: بوستون ، هرگز کسل کننده است.

اونس: Bronson ارریو می تواند بارتل روده بزرگ از آن زمان با توییتر.

بائر: که هر دو درست است و هم خنده دار با توجه به این که ارریو عرضه پس از بارتل.

Crizer: و که بارتل برنده جوان ماه سال آینده.

بائر: او واقعا بارتل از توییتر پس از آن ،

تاونسند: من نیز در تلاش برای تصور کنید که MLB شبکه تحلیلگران می شده اند و در اطراف این زمان تا به حال در آن وجود داشته است. آنهایی که بودند همه در این زمینه در اینجا به نظر می رسد مانند.

Crizer: هارولد رینولدز احتمالا می توانست یک تحلیلگر.

اونس: من می خواهم برای رای دادن فریتز پترسون و مایک Kekich.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب