Bowflex, NordicTrack دستگاه بدنسازی خانگی با تخفیف برای روز یادبود

ما ممکن است در خانه گیر کرده اما امروزه که به ما می دهد این بهترین فرصت برای رسیدن به اهداف تناسب اندام. اگر ش

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399

ما ممکن است در خانه گیر کرده اما امروزه که به ما می دهد این بهترین فرصت برای رسیدن به اهداف تناسب اندام. اگر شما در حال برنامه ریزی در تجهیز بدنسازی صفحه اصلی خود را و سپس شما قطعا می تواند به جلو نگاه به بهترین خرید و یادبود روز خرید و فروش. آنها نوردیک آهنگ GX 2.7 U ورزش دوچرخه همراه با Bowflex را BXT6 تردمیل BXE216 بیضوی و حداکثر مربی M8 بیضوی تا 800 دلار در پس انداز.

NordicTrack GX 2.7 U ورزش دوچرخه — 600 دلار بود 800 دلار

اگر شما به دنبال به تن با کم تاثیر بدنسازی تجهیزات NordicTrack GX 2.7 ورزش دوچرخه سواری است که یک جامد شرط است که کمک خواهد کرد که شما تر و تمیز چند اینچ از کمر در حالی که نگه داشتن ضربان قلب خود را تا. این نیز مفید است برای کسانی که می خواهند به کشش پشت خود را و ساخت عضلات در پاها. و اگر شما می خواهید به خودتان فشار کمی بیشتر, شما می توانید ثبت نام برای یک مربی مجازی به عنوان این درست ورزش دوچرخه iFit آماده است.

شما می خواهید مطمئن شوید که احساس سوختگی به عنوان شما عرق کالری آن را به عنوان شما را انتخاب کنید از طریق انواع پردازنده 20 برنامه 20 سطح مقاومت اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید اقامت خنک برای تابستان. NordicTrack را GX 2.7 ورزش دوچرخه ساخته شده در AutoBreeze تمرین فن را تنظیم که با توجه به شدت جريان. و بنابراین به عنوان برای فراموش کردن اهمیت آبرسانی و شما می توانید محل خود را کوزه آب بر روی بطری آن دارنده. شما همچنین قول داده است cushy صندلی ارگونومیک و پدال با تسمه قابل تنظیم به طوری که شما احساس راحت و امن در طول مدت تمرین خود را.

ویژگی های آن 5-اینچ رنگ ال سی دی صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا شما را به تمرکز و پیگیری پیشرفت خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک EKG گرفتن نبض در هر دو فرمان است که با دقت مانیتور ضربان قلب خود را. شما حتی می توانید پلاگین در دستگاه خود را و آن را همگام با بلندگو به نسیم از طریق تمرینات در حالی که گوش دادن به مورد علاقه خود را جم. نگران نباشید در مورد اخلال هر کسی به عنوان NordicTrack را Gx 2.7 است صاف و آرام سوار است که شما می توانید اینچ و نزدیک به هدف تناسب اندام خود را.

Bowflex BXT6 تردمیل — 1200 دلار شد $1800

نگران نباشید در مورد نداشتن فضای مناسب است. Bowflex را BXT6 تردمیل تاشو و آسان برای پر کردن با ساخته شده است در حمل و نقل چرخ. شما حتی قادر خواهید بود به تجربه خود را دیجیتالی مجازی در مسابقه خیره کننده مسیرهای پیاده روی و سه دوره های آموزشی رایگان با یکپارچه رسانه های دندانه دار کردن. آن را همسان با 7.5 اینچ صفحه نمایش ال سی دی که سیاهههای مربوط به خود را پیشرفت و بلوتوث سازگار سخنران بنابراین شما می توانید آهنگ های خود را همراه با شما. و در شانس کردن خود ابزار پایین در باتری شما به سادگی می توانید آن را در وصل آن پورت شارژ.

همانطور که برای عملکرد شما نمی شود از دست رفته نه از پیش برنامه ریزی تمرینات و پیگیری تا دو کاربران است. همچنین می آید با یک فن است و تماس, و تله متری را قادر به اندازه گیری ضربان قلب خود را. این شهر همچنین دارای یک راحتی Tech deck ثبات سیستم به طوری که به علت ناخواسته صدمه به زانوها و مفاصل به عنوان اجرا می کنید.

Bowflex BXE216 بیضوی — $1800 بود $2600

به شما در حفظ انگیزه و متمرکز Bowflex را BXE216 بیضوی می تواند مربوط به اکتشاف جهان برنامه که به طور خودکار تنظیم سرعت خود را به عنوان شما زوم از طریق دوره های مجازی. شما قطعا قادر به مشاهده آن به راحتی از طریق آن 9-inch full-color LCD دارای نور پس زمینه صفحه نمایش. شما فورا مجموعه ای با 11 برنامه و شما مطمئن شوید که می توانید به اشتراک گذاری شادی از کار کردن با تضمین اتصال تا چهار کاربران است.

بیضوی می آید با یک ساخته شده در فن آب و دارنده برای کمک به حفظ گرما شما. 25 سطوح مقاومت خواهد بود به چالش کشیدن استقامت خود را در حال حاضر Bowflex حداقل باعث می شود آن را آسان شما را به تنظیم زاویه و مقاومت به ضربه با سوئیچ را انتخاب کنید پدال سیستم و تمامی کنترل های لازم در دسترس است. وجود دارد دو CHR-جنگ دست به یقه سنسور در هر دو دسته هم که همگام سازی به قفسه سینه شامل بند برای نظارت بر ضربان قلب خود را بیش از حد.

Bowflex حداکثر مربی M8 بیضوی — $2100 بود $2200

یکی دیگر از بیضوی ما در حال استقبال به مخلوط Bowflex حداکثر مربی M8. مانند BXE216 شما می توانید دسترسی به اکتشاف جهان برنامه اما این زمان شما همچنین می توانید ایجاد تمرینات سفارشی دریافت دوستانه مجازی مربیگری و بازخورد زمان واقعی از طریق رایگان شامل دو ماه محاکمه JRNY برنامه اشتراک. شما می توانید با تمام معنی تشویق خانواده به کار کردن با همین ظرفیت به جای چهار تا کاربران است.

حداکثر مربی M8 دارای دو حالت LED/LCD صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن زبانه ها در فعالیت های خود رای و همچنین تماس با ضربان قلب مدتها به حساب ضربه خود را در هر دقیقه به شما به عنوان سوئیچ از طریق 20 سطح مقاومت. راحتی خود را از بیشترین اولویت بیش از حد به عنوان Bowflex یکپارچه یک بطری دارنده چندین موقعیت درک و ورزش عملکرد پدال به طراحی آن است. همچنین ویژگی های یک رسانه های مغناطیسی رک به نگه داشتن دستگاه خود را امن در طول تمرین خود را.

بازدید از سرپرستی ما معاملات صفحه داخلی تجهیزات تناسب اندام را از جمله NordicTrack می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن