حالت های حمل و نقل رتبه از جالبترین به حداقل سرد

عکس: گتیحتی در وسط یک در سراسر جهان همه گیر, اسکیت, نیست, بسیار سرد است.ببینید من صرف مقدار زیادی از زمان به د

توسط DOSTEMANSALAM در 16 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Modes of Transportation, Ranked From Coolest to Least Cool
عکس: گتی

حتی در وسط یک در سراسر جهان همه گیر, اسکیت, نیست, بسیار سرد است.

ببینید من صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال از پنجره من (به عنوان یک تمایل به انجام در قرنطینه), تماشای به عنوان گاه به گاه هل دهنده و یا تحویل فرد با یک پیتزا بسته به پشت خود را دوچرخه سواری. این من فکر کردم.

تبلیغات

من یک فن بزرگ از در حال اجرا (بد زانو) و من خود را نمی, دوچرخه, بنابراین من نمیفهمد بهترین چیز بعدی خواهد بود به بیرون رفتن در اسکیت. من بازی هاکی برای بیش از 20 سال و با توجه به مشکل در بازی بسکتبال در حالی که حفظ اجتماعی فاصله من فکر کردم در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای گرفتن برخی از انفرادی تمرین اسکیت در. پسر من اشتباه بود.

من در واقع تا به حال یک سلاح (که یک چوب هاکی) در دست من اما من هنوز شبیه یک goofball. حتی با مردم کمتر و در مورد من احساس خودآگاه به عنوان اینکه صدها چشم در نزدیکی آپارتمان نورد شد که من skated توسط. در مقایسه با rollerskating که conjures تا دلتنگ تصاویری از آزاده روز تابستان, اسکیت, تمام شدت ورزش اسکیت بورد با هیچ یک از faux-خرابکارانه مهر.

تبلیغات

گمان می کنم این فقط یک نفس راه گفت: وجود دارد بسیاری از راه برای گرفتن در اطراف آن شگفت انگیز است که چگونه ذهن خود را سرگردان در زمانی که شما به دام افتاده در داخل با برخی از آنها در حال راه حقه باز تر از دیگران است. بنابراین در اینجا لیستی از حالت های حمل و نقل از بهترین به بدترین خود را بر اساس خنکی و sartorial ظرافت.

موشک

موشک و سفر به فضا باید شماره یک چرا که بدون توجه به جایی که شما هنگامی که شما در رسیدن به مقصد خود را—ماه, مریخ, آسمان—شما تضمین یک سفر جالب. و حتی عامل در ناز و نعمت و راه اندازی چیزی به فضا با هزینه های جاری معلق در هوا در حدود 10000 $در هر پوند. هک وجود دارد حتی یک برنده جایزه اسکار فیلم در مورد آن زمان تام هنکس سعی کردم به رفتن به ماه—و او حتی نمی لعنتی را.

هواپیما (برای افراد ثروتمند)

در صورتی که شما نیاز به یک مثال دیگر از همین trickle-down economics دروغ است فقط نگاهی به سفر هوایی برای بسیاری از مردم است. در حالی که کلاس اول صندلی های بزرگتر و خیال باف با چند دوره وعده های غذایی و حتی اتاق خواب و دوش (و شما نمی جرات رویا در مورد رخنه به کلاس اول کابین به استفاده از حمام) در مربی شرکت های هواپیمایی بسته بندی بیشتر و بیشتر مسافران به فضا کمتر و کمتر. برخی از مردم حتی شناور ایده از انجام دور با صندلی به طور کامل و جایگزینی آنها با rollercoaster مهار و یک گروه نرم افزاری سپاهان می رود که تا الاغ خود را.

تبلیغات

این روزها متوسط کوچ مسافر خوش شانس است اگر آنها حتی می توانید خرید کهنه, کون, ساندویچ با پول خود را. جای تعجب نیست آن را به نظر می رسد جنیفر آنیستون بدترین کابوس است که با داشتن به پرواز در اقتصاد. اگر شما در حال نشستن در کلاس کسب و کار (که یکی دیگر از کلاهبرداری) و یا بهتر از شما خیلی بیشتر از محموله.

مخازن

مخازن بسیار جذاب هستند و یکی از چند اشکال حمل و نقل که در آن یک سلاح است که بخشی جدایی ناپذیر از هویت خود را. متاسفانه مگر اینکه شما در ارتش و یا آرنولد شوارتزنگر (که تقریبا همان چیزی) شانس شما هرگز فرصتی برای یک درایو است که احتمالا یکی از غم انگیزترین حقایق شما متوجه در حالی که در حال رشد است.

تبلیغات

موتور سیکلت

اگر این لیست بر اساس ایمنی موتور سیکلت می شود و نزدیک به پایین, اما آن را نمی. شبیه به راکت موتور سیکلت در نزدیکی بالا به دلیل سفر خود را همیشه خواهد بود هیجان انگیز و سخت است نه به پلیس تهاجمی 'tude در حالی که سوار. پس از همه, اگر شما را متوقف و توجه حتی برای یک ثانیه شما مرده است. به علاوه هنگامی که شما به درستی kitted با بیمار چرم و کلاه, شما نیمه نگاه مانند یک فضای سپاهی از آینده است.

تبلیغات

وجود دارد هیچ چیز جالب در مورد رشد و کاهش به پیری. خوشبختانه این دو چیزهایی که بسیاری از موتورسواران نمی خواهد که به نگرانی در مورد.

قطار

قطار فقط بزرگ تر از نسخه هواپیما به جز که شما می توانید تنها جایی که ریل و و سفر را از راه های دیگر. در عوض, شما, بزرگتر, ویندوز, عدم وجود بیش از تولید فیلم ایمنی و کل بخش خودرو اختصاص داده شده به شما گرفتن ، به سلامتی.

تبلیغات

از اسب و اسب-طراحی حمل و نقل)

تلاش برای رتبه بندی مربوط به اسب اشکال از سفر بود و به راحتی سخت ترین بخش ساخت این لیست چون بین سوار و اسب و واگن و آن لعنتی Budweiser اسب وجود دارد بسیاری از متغیرها را در نظر بگیرید. در نهایت آن را پایین می آید به این واقعیت است که یک اسب کشیده حمل و نقل است و بیشتر شاهوار امر از آن موتور-powered معادل. چه کسی اهمیت میدهد اگر شما دیر نیست واقعا یک حزب تا اسب می شود وجود دارد.

تبلیغات

اسب ها نیز بسیار گران قیمت است و بر خلاف فراری و یا چیزی است که شما فقط می توانید اجازه دهید آنها را به نشستن در یک گاراژ در حالی که شما گمان شدید در مورد چقدر شما کلاسیک سوار ممکن است بهانه در Mecum. که تقریبا باعث می شود داشتن یک اسب یک نوع هنر نمایشی که در آن شما و حیوان خانگی خود را دریافت کنید برای نشان دادن نوع خنگ گه شما می توانید زمانی که شما ثروتمند هستید. آن را عجیب و غریب فلکس اما خوب است.

راه رفتن

این چیزی است که ما ساخته شده است به انجام. آن را آرامش بخش و خوبی است اما نه بیش از حد شدید شکل ورزش و تقریبا هر کس می تواند به نفع از انجام آن بیشتر است. مردم آن را دوست دارم مایکل جکسون حتی تا نسخه خود را از آن و سگ خیلی دوست دارم و در واقع شما نمی توانید با استفاده از کلمه در حضور خود آنها را بدون ناجور.

تبلیغات

دوچرخه

بدون صحبت کردن بیش از حد در مورد همه انواع دوچرخه—مانند ثابت-دنده دوچرخه (که برای hipsters), خوابیده دوچرخه (که به صورت پیشرفته) پنی-farthings (که به صورت فانتزی بیابان از ویکتوریا انگلستان) و unicycles (که برای قاتلان سریال)—دوچرخه ارائه یک شادی بخش وسط زمین بین راه رفتن و رانندگی یک ماشین. آنها نسبتا ارزان و آسان برای ذخیره و به اندازه کافی ساده است که بسیاری از تعمیرات را می توان در خانه انجام می شود اگر شما تا تمایل.

تبلیغات

اتومبیل

اتومبیل های زیبا اختراع بزرگ. بر خلاف پیاده روی یا دوچرخه سواری شما را وادار به نشستن در داخل یک فضای محصور در خشکی است که از شما محافظت از عناصر با گرما و AC. شما ممکن است حتی صندلی های خمیده و یک رادیو برای نگه داشتن شما را بسیار راحت و سرگرم در سفرهای طولانی. و در حالی که برخی از مردم سخت و زمان ماندن در داخل خطوط و یا پیروی از یک پذیرفته شده مجموعه ای از خطوط و علامت شما را در انجام به طور معمول رسیدن به مقصد خود را تا کنون که بدون نیاز به پدال. ماشین واقعا یک معجزه از تکنولوژی مدرن است.

تبلیغات

در همان زمان, آنها نسبتا ناکارآمد در مقایسه با اتوبوس و یا قطار و در حالی که در یکی کاملا دلپذیر ساخته ایم راه اتومبیل بیش از جهان نیاز دارد. به مسائل بدتر بعد از ماشین اختراع شد ما شروع به طراحی شهرستانها و شهرهای اطراف خودرو به این معنی که در بسیاری از اماکن داشتن یک ماشین (که ارزان نیست) نیست کمی سرگرم کننده, سرگرمی, آن یک ضرورت است. بنابراین در پایان این برگ های اتومبیل احساس مانند یک ایده عالی تنها با متوسط اعدام است.

قایق

قایق های سرگرم کننده هستند و هیچ چیز مانند که در آب باز. اما اگر شما واقعا به قایق شما در معرض خطر تبدیل شدن به غیر قابل تحمل, سراخ کون, که می پوشد انت آب کفش خاکی capris و سفید پیراهن کتانی است و همواره درخواست از مردم برای بازدید از آنها را در Hamptons. متناوبا, شما در نهایت خرید یک پل موقت نظامی زدن قایق—است که به سختی به یک قایق در همه—بنابراین شما می توانید موفق در صید ماهی تلف و سپس تصویب قبل از ظهر فقط بنابراین شما می توانید لاف زدن در مورد خود را احمق خرچنگ آفتاب سوختگی برای شش ماه تا زمستان رول در اطراف.

تبلیغات

هواپیما (برای مردم عادی)

امروزه یک هواپیما پرواز به صورت منظم عامیانه است که به سادگی یک وسیله حمل و نقل. وجود دارد هیچ چیز جالب یا لوکس مورد اقتصاد بلیط هواپیما. شما کهنه به صندلی که لازم نیست به اندازه کافی اتاق برای زانو و یا شانه ها مگر اینکه شما در حال کوتاه تر از 5'6" شما را مجبور به تبدیل شدن به نزدیک آشنا همه در یک ردیف شعاع.

تبلیغات

اسکیت

من در حال حاضر گفت: چقدر شرم آور آن است که به rollerblade به عنوان یک فرد بالغ که اغلب به نظر می رسد حتی بدتر با توجه به اینکه 99 درصد از rollerbladers که رقص از طریق مخروط در پارک مرکزی نمی تواند در واقع اسکیت.

تبلیغات

اما شاید از همه مهمتر در این لیست (که تنها یکی است که مسائل) اسکیت به عنوان مندوزا خط برای چه حالت های حمل و نقل قابل قبول هستند و تقریبا در هر وضعیت که اشکال از جنبش شما باید به طور فعال اجتناب از. هر چیزی بالاتر از اسکیت خوب است در حالی که هر چیزی در زیر به معنی این فصل باز برای سایه و تحقیر.

Heelys

فقط نمی.

اسکوتر

اگر شما بالاتر از سن 13 سالگی شما نباید سوار اسکوتر. تا کنون. اسکوتر برای کودکان هستند. وجود دارد چند فعالیت کمتر وقار از بزرگسالان از سوار روروک مخصوص بچه ها. هیچ کس می خواهد برای دیدن یک مرد در یک سه تکه کت و شلوار با عصبانیت پمپاژ پیاده رو به عنوان او تلاش می کند به عجله به او بعد از جلسه هیئت مدیره یک چشم است که متاسفانه تا حدودی رایج در اطراف دره سیلیکون.

تبلیغات

اسکوتر کمتر سودمند از یک دوچرخه و بیشتر آزار دهنده برای حمل در اطراف از دوچرخه یا اسکیت. آنها بدترین های هر دو جهان با تنها مزیت این است که کودکان خردسال ممکن است قادر به سوار شدن به یکی بدون شکستن هر دو مچ دست خود را. اگر شما سوار روروک مخصوص بچه ها, شما بیشتر احتمال دارد به دینگ خود را shin و در واقع از جایی که شما در حال رفتن. و با تعدادی از روروک مخصوص بچه ها-حوادث مربوط به افزایشافرادی که فکر می کنم آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند احتمالا فقط دروغگو.

و حتی من آغاز شده در مورد مسائل مانند Vespas یا میلیون ها نفر از موتوری اسکوتر مردم در اطراف درایو در آسیا است که نگاه مانند شما در حال رانندگی در اطراف در حالی که در توالت نشسته و این که تنها راه شما می توانید فشار مدفوع خارج از خود است به جلو و سخت بر روی فرمان. منظور من بیا.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب