این 3D-چاپ فوم گسترش می یابد تا 40 برابر اندازه اصلی آن

UC سن دیگو تا به حال به اندازه 3D-چاپ اشیاء محدود شده است و اندازه از پرینتر 3D. در اکثر موا

توسط DOSTEMANSALAM در 20 اردیبهشت 1399
UC San Diego 3D-printed expanding foam
UC سن دیگو

تا به حال به اندازه 3D-چاپ اشیاء محدود شده است و اندازه از پرینتر 3D. در اکثر موارد در جهت تولید اقلام بزرگ استفاده می شود, گفتن, هوافضا, تولید کننده مجبور به اتصال جوش یا چسب کوچکتر 3D-چاپ زیرساختهای هم. اما که ممکن است به زودی تغییر. یک تیم از UC San Diego توسعه یک کف رزین است که می تواند به گسترش تا 40 برابر حجم اصلی خود.

این ارتقا رزین اجازه می دهد تا اشیاء چاپ شده بود و پس از آن به رشد نهایی خود را اندازه. محققان بر این باورند این می تواند مفید باشد به خصوص در زمینه های معماری مانند هوا و فضا و انرژی و بیومدیکال. سبک فوم نیز می تواند مورد استفاده در دستگاه های شناوری.

در یک مقاله منتشر شده در ACS Applied Materials & Interfacesاین تیم توضیح می دهد که چگونه آنها را توسعه رزین, چاپ پارامترها و برخی از خواص مکانیکی 3D-چاپ فوم. این اولین بار نیست که ما دیده ایم 3D-پرینتر تولید فوم اشیاء و ما شاهد برخی تولیدات مانند MIT شکل-تغییر پاستا, جلوه های ویژه گرافیکی پس از آنها چاپ شده است. اما این است که هنوز یک رویکرد رمان و حداقل آن را سرگرم کننده به تماشای.

در این مقاله: ucsd, 3d printing, 3d چاپ, فوم, هوافضا, معماری, ارتقا, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب