مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یخ در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی از همه گیر

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کاخ سفید خواهد پیاده سازی فوری نگه دا

توسط DOSTEMANSALAM در 27 فروردین 1399
Illustration for article titled Trump Announces Freeze on U.S. Funding to World Health Organization in Middle of Pandemic
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کاخ سفید خواهد پیاده سازی فوری نگه دارید در ایالات متحده آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) در جمعه خوب در تهدیدات در اوایل این ماه به مجازات سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت در وسط رمان coronavirus بیماری همه گیر. اخبار تعلیق در می آید به عنوان تایید موارد این ویروس در ایالات متحده با صعود به بیش از 608,000 و جهان حکم بزرگ در بسته بر دو میلیون نفر است.

تبلیغات

رئیس جمهور ادعا کرد که کسانی که مغرضانه به نفع چین است که در ابتدا به دنبال سرکوب گزارش از یک رمان ویروس در ووهان استان قبل از تغییر به دست سنگین تاکتیک های مانند اجباری قرنطينه و حکومت به عنوان مقیاس تهدید روشن شد. در مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن از داستان که مجوف به دولت چین فشار, شکست را به چالش نادرست خود روایت است که وضعیت تحت کنترل است. ایالات متحده آمریکا تامین می شود که با $453 میلیون دلار در سال مالی 2019 با یک مقام ارشد دولت رسمی گفتن وال استریت ژورنال که کاخ سفید در حال بحث در مورد که در آن است که بودجه می تواند منحرف شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر سطح بودجه حفظ شود در حالی که ایالات متحده کامل گزارش در مورد آنچه که او به نام چه کسی "[شدید] mismanaging و پوشش گسترش coronavirus" و اضافه کرد که اگر آن کارشناسان تا به حال به نام دولت چین برای خودداری از اطلاعات ویروس "می توانست موجود در آن منبع با کمی مرگ است."

تبلیغات

در گزارش ها نشان داده اند که تهمت مقاومت اولیه تلاش برای فشار چین بر این موضوع برای جلوگیری از antagonizing آنها در طول مذاکرات تجاری. در حالی که احترام به ملت آن است که متکی به بودجه و دسترسی است که در واقع یک نقص عمده در چند جانبه نظام سلامت که به هیچ وجه بهانه ای کاخ سفید فاجعه بار عدم آمادگی هنگامی که این ویروس گسترش stateside. (این ایده که ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ ایده که این ویروس می تواند تبدیل به یک بحران با توجه به این که خنده دار است, با گزارش پس از گزارش نشان می دهد دولت می دانستند آن را مطرح وخیم خطر حتی به عنوان برگ برنده را نادیده گرفته و عنوان آن را ندارد.)

Defunding که که در حال حاضر انجام همه چیز از توزیع صدها نفر از هزاران نفر از کیت های آزمایش برای هماهنگی بحرانی تحقیقات پزشکی در وسط گیر بعید است که به چیزی جز وضعیت را بدتر می کند. در حالی که درست است که اگر دولت چین تا به حال در پاسخ اذعان میزان از مشکل ممکن است قادر به به طور قابل توجهی کاهش اولیه گسترشآن است نه در همه روشن است که آن را مانع از کشورهای دیگر از عدم آماده سازی.

"در حال حاضر وجود دارد یک تلاش هماهنگ شده میان کاخ سفید و متحدان خود را امتحان کنید برای پیدا کردن مقصر می گشتند برای اشتباه مهلک که رئیس جمهور ساخته شده در طول مراحل اولیه این ویروس" سناتور کریس مورفی با سی ان ان گفت. "این فقط مثال جالب است که رئیس جمهور و متحدان او در حال حاضر انتقاد از چین و یا این که برای نرمش در چین بود که آن را در واقع رئیس جمهور که رئیس مصرانه چین در طول مراحل اولیه از این بحران است."

تبلیغات

دموکرات ها در سنا در حال حاضر گفت که کاخ سفید نمی کند و باید از این قدرت برای متوقف کردن که بودجه خود را در آن اما رئیس جمهور تصریح کرده است او را "کل" سازمان به منظور هر چه او می خواهد در طول اضطراری است. با توجه به مجله های دولت است بحث در مورد روش های ممکن برای دور زدن کنگره توسط re-مسیریابی پول به دیگر برنامه های بهداشت و درمان." سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را محکوم کرد توقف با توجه به این مجله گفته است که "زمان به کاهش منابع برای عملیات سازمان بهداشت جهانی و یا هر گونه دیگر انسان دوستانه سازمان در مبارزه با ویروس." 

در ضمن برآوردهای رسمی از تعداد مرگ و میر در شهر نیویورک رشد بیش از 3,700 در روز سه شنبه.

تبلیغات

افزایش شدید نمی شد پیش بینی نشده. نیویورک مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته آنها را شروع شمارش تعداد افرادی که مرده بود در خانه بدون تست مثبت برای ویروس که علائم و سابقه پزشکی نشان داد که علت اصلی مرگ است. اما به گزارش نیویورک تایمزتجدید نظر اعداد را بر تعداد کل مرگ و میر در این شهرستان به بیش از 10 ، 000 و به نظر می رسد که افزایش ملی تعداد مرگ توسط 17 درصد به بیش از 26,000.

وزارت بهداشت کمیسر دکتر Oxiris Barbot مقاله گفت که تعداد مرگ و میر به طور مستقیم مرتبط به covid-19 همین را بگویم که کل داستان به عنوان گروه شناسایی اضافی بیش از 3 ، 000 مرگ و میر ناشی از 11 مارس تا آوریل 13 از آنچه از آن انتظار می رود از سال های قبل. که نشان می دهد نیویورک سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است قادر به رسیدگی خود را به طور منظم بیمار بار در همان زمان بیمارستان پر شد با کروناویروس بیماران.

تبلیغات

"این است که هنوز بخش دیگری از تاثیر Covid," Barbot گفت: بار. "...چه نیویورکی علاقه مند هستند و آنچه در این کشور علاقه مند است این است که ما باید دقیق و کامل دفعات مشاهده شده است. این بخشی از فرایند درمان است که ما در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق."

با توجه به بار مقامات بهداشتی در کالیفرنیا لوئیزیانا و واشنگتن هنوز هم هستند تنها کسانی که مرگ با تست مثبت به عنوان شهر شیکاگو است. 

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب