مایکروسافت توقف ارائه 12 ماه Xbox Live Gold عضویت

Xbox live gold membership cards are shown for sale at a Microsoft retail store in San Diego January 18, 2012. Microsoft Corp's fiscal second-quarter profit fell very slightly as lagging computer sales to cash-strapped consumers in the United States and Europe hurt its core Windows business. Picture taken January 18, 2012. REUTERS/Mike Blake (UNITED STATES - Tags: BUSINESS SCIENCE TECHNOLOGY)
رویترز/مایک بلیک

مایکروسافت نیست فقط قطع بسیاری از آن خروجی ایکس باکس یکی از کنسول ها — همچنین این اوراق یکی از کالاهای اساسی از آنلاین بازی ایکس باکس. این شرکت تایید کرد به TrueAchievements (از طریق IGN) که آن را متوقف فروش 12 ماه Xbox Live Gold عضویت. شما هنوز هم می توانید خرید یک یا سه ماه دسترسی به, اما شما از شانس هستید اگر شما می خواهید به ارتکاب برای مدت طولانی.

سخنگوی نمی outline چرا مایکروسافت قطع سال طلا ارائه شده است. طلا مورد نیاز است را به بازی بیشتر ایکس باکس محتوای آنلاین را فراهم می کند و بازی های رایگان در هر ماه.

آن را سخت به چشم پوشی از شرایط از حرکت ، تغییر می آید همانطور که مایکروسافت پرده برداری از برنامه های بسته نرم افزاری پروژه xCloud با ایکس باکس بازی تصویب نهایی است و در غیر این صورت گسترش آن در انجمن خدمات پیش از ایکس باکس سری X راه اندازی. این لزوما به این معنا نیست که مایکروسافت را رها کردن ویژگی های مرتبط با طلا اما نمی شود جای تعجب نیست اگر این شرکت تغییرات چگونه می توانید ویژگی های آن است.

در این مقاله: مایکروسافت ایکس باکس زنده طلا, XBOX Live, بازی, بازی های ویدئویی, اینترنت, خدمات, ایکس باکس, ایکس باکس سری X, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im