بهترین لپ تاپ برای سال 2020

این مقاله آخرین به روز رسانی دیجیتال روند محاسبات ویرایشگر لوقا لارسن در 5/1/2020. ما تست شده و بررسی بیش از

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399

این مقاله آخرین به روز رسانی دیجیتال روند محاسبات ویرایشگر لوقا لارسن در 5/1/2020.

Best Laptops Awardما تست شده و بررسی بیش از 400 لپ تاپ در طول سال در جستجوی بهترین از بهترین. بنابراین وقتی که می آید به انتخاب بهترین لپ تاپ به طور کلی برای سال 2020 وجود دارد یک برنده روشن: Dell XPS 13. با عملکرد فوق العاده یک نمایش مدرن به دنبال نازک ناهنجاری های خوبی ساخته شده در صفحه کلید و پد لمسی و عمر باتری Dell XPS 13 به خوبی انجام و در هر جنبه ای مهم از یک لپ تاپ.

اما اگر شما به دنبال برای بهترین مک بوک Chromebook, بازی لپ تاپ و یا 2-در-1 ما ساخته شده برای انتخاب این عنوان به خوبی.

بهترین لپ تاپ در یک نگاه:

بهترین لپ تاپ: Dell XPS 13

چرا باید به شما خرید این: آن قابل حمل و سریع و جذاب و با قیمت مناسب.

که آن را برای: هر کس به جز پارسه.

چرا ما برداشت Dell XPS 13:

هیچ لپ تاپ در چند سال گذشته بوده است که با نفوذ از XPS 13. این آغاز این مسابقه به نازکتر ناهنجاری پشت در سال 2015 که اکنون به هر ابزار که دارای یک صفحه نمایش.

در آخرین تکرار دل گرفته همه چیز حتی بیشتر. 2020 XPS 13 ساخته شده است که صفحه نمایش بزرگتر با استفاده از 16:10 نسبت, همه در حالی که کاهش پایین گودی. نتیجه این است که یک صفحه نمایش بزرگتر بدون نیاز به یک بزرگتر به طور کلی لپ تاپ.

در این سال XPS 13 نیز بزرگتر صفحه کلید و پد لمسی با استفاده از هر امکان سطح دستگاه. البته این فقط به عنوان قدرتمند و طولانی مدت مانند قبل نه به خطر انداختن عملکرد بیش از فرم. این دیگر یک لپ تاپ ارزان قیمت اما تا آنجا که به من مربوط می شود XPS به دست آورده است آن نقطه را به عنوان یک حق بیمه با نام تجاری. این همه اضافه می کند تا به آنچه که بدون شک بهترین لپ تاپ شما می توانید خرید.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Dell XPS 13 (2020) نقد و بررسی

بهترین مک بوک MacBook Air

MacBook Air 2020
چرا باید به شما خرید این: کسانی که می خواهند یک مک بدون توجه به آنچه.

که آن را برایدانشجویان و طرفداران اپل.

چرا ما برداشت مک بوک ایر:

آخرین به روز رسانی مک بوک ایر نیست یک اختراع مجدد اما آن تعدادی از چیزهایی که درست است. اول آن را با یک کاهش قیمت در حال حاضر با شروع در فقط 999 دلار (یا $899 برای دانش آموزان). که همچنین شامل یک دست انداز به پایه سازی در حال حاضر در 256GB.

از همه مهمتر, هر چند آن را معاوضه کردن معیوب پروانه-ساز و صفحه کلید جدید با سحر و جادو صفحه کلید. این بدان معناست که اگر شما خرید مک بوک ایر شما در حال گرفتن یک لپ تاپ قابل اطمینان شما می توانید نوع در برای بسیاری از سال و بدون نگرانی از صفحه کلید دادن.

عملکرد هر چند باید مورد توجه است. حتی چهار هسته ای Core i5 مک بوک ایر نمی تواند در رقابت با 13 اینچی MacBook Pro با. آن را با استفاده از مراتب کمتر پردازنده قدرتمند. اما برای کسانی که نسبتا سبک نیازهای محاسبات — ایمیل و مرور وب بهره وری, نرم افزار Netflix بکشد جریان هوا دارای مقدار زیادی از عملکرد به شما توسط. برای اکثر افراد, مک بوک ایر بهترین Mac شما می توانید خرید. که می تواند تغییر به عنوان اوایل به عنوان در اواخر این ماه به عنوان یک روز لپتاپ MacBook Pro می تواند بسیاری از همین تغییرات است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق نقد و بررسی مک بوک ایر

بهترین لپ تاپ برای دانش آموزان: Asus ZenBook 13 UX333

asus zenbook 13 ux333fa
چرا باید به شما خرید این: شما می خواهید مقرون به صرفه ویندوز کامپیوتر است که کمک خواهد کرد که شما نگه دارید تا با مشق شب خود را.

که آن را برای: دبیرستان و دانشجویان که می خواهند قابلیت حمل قدرت و عمر باتری طولانی — اما نمی خواهم به صرف یک دست و یک پا.

چرا ما برداشت Asus ZenBook 13 UX333:

دانش آموزان اغلب نمی باید بودجه را به جای حق بیمه لپ تاپ ها مانند دل XPS 13 و در نتیجه برای آنها را به ما نشان می دهد Asus ZenBook 13 UX333. این یک اولترابوک است که می آید با ما بالاترین پیشنهاد و هزینه فقط $850. در حالی که اکثر لپ تاپ ها در این محدوده قیمت برش چیزهای مهم مانند عمر باتری یا صفحه نمایش با کیفیت این ZenBook 13 همه را دارد. آن را به عنوان قدرتمند به عنوان Dell XPS 13 و یا یک مک بوک پرو اما در های اخیر خود را تکرار آن تقریبا منطبق بر XPS 13 از لحاظ ناهنجاری های کوچک. آن را نیز بزرگ به دنبال لپ تاپ است که نگه می دارد چیزهای سبک و نازک بدون فدا کردن کیفیت ساخت.

از بنگ برای جفتک انداختن خود را ارزش در اینجا این است به خصوص قابل توجه است. مدل پایه می آید با یک هشتم-gen Intel Core i5 processor, 8GB RAM, و 256GB solid-state drive. آن را هنوز به روز شده است به اینتل آخرین 10th, نسل, پردازنده, اما آن را هنوز هم سریع قادر به لپ تاپ.

این قابل توجه است چقدر لپ تاپ شما می توانید برای پول کمی است و باید از علاقه خاص به استقبال دانش آموزان است. اگر شما نیاز به شیب کاهش در قیمت به ما نشان می دهد که Acer Aspire E 15است که معمولا به فروش می رسد حدود 550 دلار است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Asus ZenBook 13 UX333 نقد و بررسی

بهترین Chromebook گوگل Pixelbook بروید

Google Pixelbook Go screen

چرا باید به شما خرید این: شما می خواهید ارزان است اما به خوبی ساخته شده است 2-در-1.

که آن را برایدانش آموزان, افرادی که نیاز به تنها قابلیت های اساسی هر کسی که می خواهد یک لپ تاپ ارزان قیمت برای استفاده به عنوان یک دوم کامپیوتر.

چرا ما در گوگل Pixelbook بروید:

Chromebook بهترین و شناخته شده به عنوان جایگزین ارزان برای رایانه های شخصی ویندوز و وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های خوب برای زیر $500. این Pixelbook رفتن هر چند باعث می شود یک مورد جدی برای Chromebook با کمی ظرافت بیشتر. آن را به زیبایی طراحی شده اند به شدت ساخته شده است و یک شادی استفاده کنید.

به لطف نور فوق العاده 2.3 پوند وزن و فوق العاده عمر باتری آن را به یک گزینه عالی برای دانش آموزان و مردم کار خود را بر روی بروید.

با قیمت با شروع از $649 آن را قابل توجهی کاهش از $999 اصلی Pixelbook. شما البته به صورت معمول با محدودیت های سیستم عامل کروم. این طراحی شده است در اطراف در مرورگر گوگل کروم به این معنی که شما نمی توانید از دانلود عادی خود را از برنامه های کاربردی ویندوز. آن را زیبا و ساده و شهودی به استفاده از, اما و با گنجاندن در فروشگاه Google Play شما می توانید با پر کردن برخی از شکاف ها در نرم افزار با برنامه های آندروید.

ما به عنوان خوانده شده در عمق گوگل Pixelbook به بررسی

بهترین 2-در-1 لپ تاپ: Microsoft Surface Pro 7

Microsoft Surface Pro 7 front

چرا باید به شما خرید این: شما می خواهید یک لپ تاپ و یک تبلت مناسب.

که آن را برای: هر کسی که نیاز به تطبیق پذیری بالای عملکرد.

چرا ما برداشت Surface Pro 7:

سطح حرفه ای خط به دست آورده خود را زیر اختصاص یافته در طول سال با آن بسیار عالی صفحه کلید قابل جدا شدن و کامل ویندوز 10 با عملکرد. آن آشنا PC تجربه شما استفاده می شود به با بهره اضافه شده 2-در-1 با قابلیت سطح قلم stylus سازگاری و یک حالت تبلت. این یک بینهایت خوبی ساخته شده است دستگاه با یک صفحه نمایش با وضوح بالا و سنگ جامد kickstand.

آخرین مدل Surface Pro 7, نمی توان هر گونه تغییرات قابل توجهی به فرمول اما آن را ارائه می کند یک زن و شوهر از کلید ارتقاء. شما در حال حاضر دریافت یک USB-C پورت به جای یک mini-DisplayPort و همچنین ارتقاء عملکرد با 10 نسل یخ دریاچه پردازنده از اینتل. این بدان معناست که snappier عملکرد و بهبود گرافیک یکپارچه شده است.

ما آرزو Surface Pro 7 تا به حال شاسی باریک و کوچکتر ناهنجاری جدید Surface Pro X ؟ البته. اما Surface Pro 7 ارزان تر است و سریع تر و بیشتر جهانی از نظر پشتیبانی نرم افزار.

ما به عنوان خوانده شده در عمق سطح حرفه ای 7 نظر

بهترین کسب و کار لپ تاپ: HP Elite سنجاقک

چرا شما باید خرید این: این است که یک کسب و کار لپ تاپ بر خلاف هر گونه دیگر است.

که آن را برای: کسب و کار مثبت که می خواهید یک لپ تاپ است که نمی خواهد آنها را شرمسار.

چرا ما برداشت HP Elite سنجاقک:

کسب و کار لپ تاپ های خاصی ننگ اطراف آنها را. اغلب فرض بر این است که آنها نیاز به clunky زشت و پر از bloatware ها راحت شوید. نه چندان.

نخبگان سنجاقک همه چیز خود را در این بخش نیاز (و شما) بدون گرفتن در راه بینهایت زیبا و مدرن لپ تاپ. فرد ایده آل برای سنجاقک کسی است که طول می کشد کار خود را بر روی بروید با آنها چه که در پروازهای طولانی و یا مترو. که در آن سنجاقک واقعا زنده می آید به عنوان یک بسیار قابل حمل لپ تاپ است که در واقع ممکن است مناسب خود را در جلو و پایین سینی.

در بالای همه که سنجاقک یکی از اولین 5G-فعال لپ تاپ که می تواند در مفید آمده است به عنوان اتصال سریعتر استاندارد رول.

ما به عنوان خوانده شده در عمق HP Elite سنجاقک نقد و بررسی

بهترین بودجه لپ تاپ: Acer Aspire 5

علامت Coppock/Digital Trends

چرا شما باید خرید این: عملکرد خوب برای پول کمی و مکمل کامل از ویژگی های سخت افزاری.

که آن را برای کسانی که می خواهند انجام همه چیز ویندوز لپ تاپ بدون شکستن بانک.

چرا ما برداشت Acer Aspire 5:

خرید لپ تاپ بودجه (به خصوص یکی زیر 500$) می تواند یک تجربه هولناک است. کم نور صفحه نمایش ، شاسی', عمر باتری ضعیف و clunky عملکرد آن را به اندازه کافی به شما را خاموش نگه دارید و صرفه جویی چند صد دلار بیشتر. در اکثر موارد توصیه می کنیم که بیش از حد.

ایسر 5 یکی از چند. وجود گسترده گزینه از تنظیمات اعم از $350 به $850. متعادل ترین مدل $500 گزینه که شامل 8 نسل چهار هسته ای اینتل پردازنده و 8GB رم برای عملکرد مناسب و معقول 1080p 15 اینچ صفحه نمایش و حتی یک 256GB solid state drive. این تصور نیست, اما آن را تا به همه چیز شما نیاز به در یک لپ تاپ مدرن.

با توجه به بررسی های ما به آرزوی 5 حتی خوب عمر باتری ارائه یک روز کامل از کار به دور از دیوار وصل است. این چیزی است که بسیاری از لپ تاپ ها دو برابر قیمت آن را نمی تواند به رخ کشیدن.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Acer Aspire 5 نقد و بررسی

بهترین لپ تاپ: Razer تیغه 15

Razer Blade 2019 review

چرا باید به شما خرید این: آن را فراهم می کند فوق العاده تجربه بازی بر روی بروید.

که آن را برای: افرادی که می خواهید یک عکس لپ تاپ است که همچنین می توانید بازی.

چرا ما برداشت Razer تیغه 15:

از بیرونی شما حتی ممکن است می دانم Razer Blade که یک لپ تاپ. آن را به عنوان نور و نازک به عنوان یک لپتاپ MacBook Pro با نازک ناهنجاری های جهان-کلاس صفحه کلید و پد لمسی و همچنین به عنوان یک روشن, زنده, 15-inch صفحه نمایش. حتی اگر آن را نمی شد یک لپ تاپ Razer Blade احتمالا هنوز هم یک مدعی برای یکی از بهترین 15 اینچ لپ تاپ. این واقعیت است که آن را می توانید بازی بازی های محترم در framerates های وارد باعث می شود آن را یک بیت از یک معجزه است.

در حال حاضر با جدید RTX فوق العاده گرافیک اعضاء در RTX 2080 فوق العاده و بالا و نرخ تجدید صفحه نمایش Razer Blade که یک قاتل بازی ماشین. Razer تیغه ساخته شده از فقط در مورد همه چیز ما انداخت در آن — به عنوان زمانی که شما دور ماندن از 4K ، Razer دوباره طراحی حرارتی آن سیستم را به اطمینان حاصل شود که با وجود برخی throttling تیغه می توانید تقریبا هر بازی با تنظیمات اشباع شده. که شامل بارهای سنگین مانند Assassin's Creed: اودیسه و میدان جنگ V.

این است که ظریف ترین و زیبا لپ تاپ شما تا کنون دیده ام. به روز رسانی های اخیر به گزینه های OLED 4K یا پنل 300Hz نرخ تجدید sweetens معامله و حتی بیشتر. گزینه های مانند Alienware Area-51m ممکن است انجام بهتر اما برای ما پول این لپ تاپ ما می خواهم را انتخاب کنید در هر زمان.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Razer تیغه 15 نقد و بررسی

بهترین لپ تاپ برای ویرایش ویدئو: Dell XPS 15

Dell XPS 15 9570 right angle

چرا باید به شما خرید این: شما می خواهید یک قابل حمل کامپیوتر است که می توانید بوسیله اسباب گردنده از طریق ویدئو های خود را ویرایش پروژه ها.

که آن را برای: ویراستاران فیلم که می خواهید قدرتمند و اجزای یک صفحه نمایش زیبا.

چرا ما برداشت Dell XPS 15:

هنگامی که شما در حال ویرایش ویدئو شما می خواهید مقدار زیادی از فضا را به نمایش هر دو نتایج و برنامه های مورد علاقه خود را رابط. اما اگر شما با استفاده از یک لپ تاپ به جای یک کامپیوتر رومیزی و سپس شما می خواهید می شود قادر به انجام ویرایش بر روی بروید. که در آن 15 اینچ لپ تاپ در آنها هر دو قدرتمند و تشکر به امروز نازک-گودی جنبش بسیار قابل حمل.

بهترین لپ تاپ 15 اینچ در اطراف Dell XPS 15 — و در سال 2019 آن را حتی بهتر از قبل. با هشت هسته پردازنده i9 و آخرین GTX 1650 گرافیک شما در حال حاضر باید بیشتر هسته پردازش در اختیار شما است. برای چند رشته برنامه های کاربردی مانند ادوبی پریمایر شما می توانید انتظار می رود برخی از قابل توجه رندر بار. شما حتی باید دو گزینه برای یک صفحه نمایش در همان قیمت: زرق و برق دار OLED 4K صفحه نمایش و یا لمس-قابلیت 4K صفحه نمایش LED.

به طور کلی XPS 15 است که به راحتی بهترین تمام اطراف 15 اینچ لپ تاپ در بازار امروز, و آن را نهایی تصویری-ویرایش لپ تاپ بیش از حد. قابل توجه طراحی مجدد شایعه شده به کار می کند بنابراین شما ممکن است بخواهید صبر کنید قبل از کشیدن ماشه.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Dell XPS 15 (2019) نقد و بررسی

بهترین لپ تاپ برای ویرایش عکس: Apple MacBook Pro 16

چرا باید به شما خرید این: شما می خواهید گسترده ترین پشتیبانی نرم افزار در یک لپ تاپ و یک تصویر کامل صفحه نمایش.

که آن را برای: سردبیران عکس که می خواهید یک صفحه نمایش است که آنها را در دنیای واقعی نتایج.

چرا ما برداشت Apple MacBook Pro:

اپل مک بوک خط شده است مورد علاقه در میان سردبیران عکس برای همیشه لطفا برای. این شرکت ساخته شده است تا مانند یک زیر بزرگ با تضمین این که بهترین نرم افزار اجرا می شود در MacOS و با ارائه برخی از بهترین و دقیق ترین صفحه نمایش شما می توانید خرید.

مک بوک طرفدار مدعی است که تمرکز بر روی حرفه ای خلاق به خصوص اگر شما انتخاب کردن برای جدید 16 اینچ مدل. این ارائه می دهد مقدار زیادی از قدرت بسیار نازک و سبک, فاکتور شکل های 8-gen Intel Core i7 پردازنده 16GB رم و 2 ترابایت سریع ذخیره سازی. و صفحه نمایش آن عالی برای ویرایش عکس ها با تشکر از 16:10 نسبت به ارائه بیشتر فضای عمودی و گسترده رنگ gamuts (100% از کانونی و 91 درصد از AdobeRBG) با دقیق ترین رنگ ها شما می توانید دریافت کنید. 16-inch MacBook Pro دارای مشابه-صفحه نمایش بزرگ با جدید اینتل 9-gen Cpu فراهم می کند و صفحه نمایش بزرگتر است که برخی از عکاسان قدردانی خواهد شد. همچنین ویژگی های یک صفحه کلید بهبود یافته و عملکرد نیروگاه.

ویندوز لپ تاپ می گرفتن اما MacBook Pro حفظ جایگاه خود را در بالای ویرایش عکس لپ تاپ بازار است. آن را حداقل هزینه ویرایش عکس پلت فرم در اطراف, اما آن را به بهترین.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Apple MacBook Pro 16 نقد و بررسی

ما چگونه تست

شما به ما به عنوان خوانده شده نظرات لپ تاپ. شما به عنوان خوانده شده ما نتیجه گیری. و در حال حاضر شما تعجب کنید که چگونه ما به آنها آمد.

سوال خوبی است. بررسی اغلب فاقد زمینه آشکار است که در wildly مختلف نمرات برخی از لپ تاپ ها دریافت از نشریات مختلف. نظرات ضد و نقیضی را در واقع می تواند در خرید یک لپ تاپ مشکل تر است اگر بررسی معیار نیست روشن ساخته شده است.

ما اجازه می دهد تا پرده. در اینجا ما توضیح دهید که معیار ما برای استفاده از هدف تست و چشم انداز که از آن رویکرد ما به موضوعات ذهنی. ما انتظار نداریم که هر کس به موافقت با نظرات ما اما ما امیدواریم که که های ما روند را ترک خواهد کرد شما بهتر مجهز به تصمیم می گیرید چه لپ تاپ بهترین متناسب با نیازهای شما.

پژوهش و راهنمایی خرید

بهترین لپ تاپ با نام تجاری?

چیدن فقط یک لپ تاپ با نام تجاری به عنوان یک بیت از یک چالش به تازگی. وجود دارد بسیاری از لپ تاپ های موجود امروز, و آنها می آیند از تولید کنندگان مختلف است. نگه دارید پای ما را به آتش, اگر چه, و ما باید به انتخاب Dell به عنوان به طور کلی بهترین. دل به نظر می رسد سرمایه گذاری در استفاده از آخرین مواد به منظور بهبود عملکرد آن در لپ تاپ و آن را به طور مداوم در آینده با طرح های ابتکاری.

HP است که هیچ دولا دولا راه رفتن یا نه. آن هم با بهره گیری از برخی از مواد منحصر به فرد (به عنوان مثال آن شبح برگ که به معنای واقعی کلمه ساخته شده از چرم) و باعث می شود برخی از مشتری پسند تصمیم گیری های طراحی مانند مقاومت در برابر نازک-و-نور روند به در بسته به بیشتر, ظرفیت باتری.

از نظر مشتری و قابلیت اطمینان اپل حمل مشعل برای راحتی خود را. آن مسائل اخیر خود با صفحه کلید, کنار, مدلهای macbook تمایل به بسیار با دوام و خدمات به مشتریان درجه یک.

چیست, 2-in-1 لپ تاپ ؟

2-در-1 لپ تاپ یکی نیست که محدود به سنتی تاشو پیکربندی. در عوض 2-در-1 می تواند تبدیل از یک سطل به نوعی از قرص PC است که اجازه می دهد تا برای نوشتن و رسانه های مصرف.

مفهوم نمی برند-جدید — مایکروسافت به فروش می رسد "Tablet PC" نسخه از ویندوز به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2001 است که پشتیبانی از قلم, ورودی, اما هرگز گرفتار. به عنوان الکترونیک بدست قوی تر و مناسب به کوچکتر شاسی و لمسی خازنی و فعال pen فن آوری بهبود یافته مدرن 2-در-1 پدید آمده است. مایکروسافت لگد کردن فاکتور شکل با سطح آن خط در سال 2012 و اکثر تولید کنندگان به دنبال آن با نسخه های خود را.

امروز شما می توانید انتخاب از میان انواع مختلف 2-در-1s. محبوب ترین نوع قرص با جدا شدن صفحه کلید کاملی توسط Microsoft Surface Pro 7 و 360 درجه تبدیل خوانده شده که در آن صفحه نمایش منعکس در اطراف به نوبه خود به یک (معمولا بزرگتر) تخته سنگ.

مزیت اصلی این تبلت 2-در-1 است که قابل حمل — قرص بسیار نازک و سبک و آسان برای حمل در اطراف — در حالی که آنها نیز بهترین کار برای طراحی و یادداشت برداری بر روی قلم فعال صفحه نمایش. 360 درجه تبدیل خوانده شده 2-در-1 از سوی دیگر نمی کاملا به عنوان مفید به عنوان یک تبلت اما این تمایل به کار بهتر است در حالت لپ تاپ تاشو — به ویژه هنگامی که با استفاده از آن در دامان آن را با ثبات تر از بسیاری انفصال قرص.

چه پردازنده ای باید خرید کنم ؟

محبوب ترین پردازنده برای لپ تاپ ها امروز اینتل نسل هشتم ویسکی دریاچه پردازنده که شامل کم قدرت Y-سری و سریع و کارآمد U-سری. برای بیشترین بهره وری ویندوز 10 به کاربران توصیه می کنیم حداقل از پردازنده Core i5-8265U که بسیار قادر به پردازنده است که می تواند بیشترین بهره وری وظایف بدون کم کردن سرعت. آن را نیز کارآمد معنی که شما لذت بردن از عمر باتری بزرگ. اگر شما جست و خیز پشت به نسل از پردازنده های اینتل, شما کندتر ساعت سرعت و کمتر از هسته های خود را در اختیار این معنی که شما ممکن است به اجرا تنگناها در حالی که چند وظیفه ای و یا در حال اجرا چند رشته برنامه های کاربردی.

Chromebook در حال اجرا بر روی گوگل کارآمد تر سیستم عامل کروم می توانید با استفاده از پردازنده کندتر و هنوز هم به خوبی انجام مانند یک پردازنده Intel Core i3 و یا حتی یک پنتیوم پردازنده. هنوز بسیاری از دستگاههای Chromebook زحمت با سریعترین پردازنده Core i7 CPU.

اگر شما به دنبال برای یک بازی و یا ایجاد محتوا لپ تاپ توصیه می کنیم هر دو در سال گذشته 8-نسل یا بیشتر در حال حاضر 9-gen فوق العاده-قدرت H-سری پردازنده. شما پیدا کنید این لپ تاپ ها اعم از MacBook Pro 15 به Razer Blade.

چقدر رم نیاز دارم ؟

نقطه شیرین برای حافظه برای هر دو لپ تاپ ها و کامپیوترهای رومیزی است 8GB. شما می توانید داستان ما "چقدر رم نیاز دارم" برای جزئیات بیشتر. اما به طور کلی 8GB کفایت خواهد کرد که آیا شما در حال اجرا ویندوز و MacOS و یا حتی بیشتر سبک Chrome OS. و آن را ارائه مقدار زیادی از فضای برای چند وظیفه ای و برنامه های کاربردی بیشتر خواستار. اگر شما در حال انجام high-end عکس یا ویدئو در حال ویرایش, و سپس ما توصیه می کنیم 16GB (یا بیشتر).

آیا باید برای خرید یک لپ تاپ یا تبلت?

همانطور که ما در بالا ذکر شد شما می توانید یک قرص است که می تواند جلوه های ویژه گرافیکی را به یک لپ تاپ فقط با اتصال یک صفحه کلید است. و بنابراین اگر شما واقعا می خواهید قدرت ویندوز 10 در یک فرم فاکتور آن را آسان تر برای حمل در اطراف و سپس شما می توانید یک قرص 2-در-1. ما توصیه نمی این دستگاه به عنوان تبلت خود به عنوان ویندوز 10 قرص حالت است که هنوز هم نسبتا محدود است. اگر شما می خواهید در نهایت سادگی و حتی دستگاه کوچکتر و سپس خالص تبلت مانند آی پد می تواند برای مرور وب triaging ایمیل مصرف رسانه ها و کارهای دیگر که نیازی به قدرت کامل از "واقعی" PC.

به طوری که در آن نیست یک قرص کار می کند ؟ اگر شما یک گیمر هاردکور, نیاز به یک لپ تاپ است که می تواند بوسیله اسباب گردنده از طریق فیلم و عکس و یا یک نیاز برای عملکرد چند تکلیفی. تبلت بسیار نازک هستند و تمایل به استفاده از کندتر پردازنده و گرافیک یکپارچه است که نمی خواهد سرعت بخشیدن به برنامه های خلاق و یا قدرت بازی های مدرن است. در ضمن این نرم افزار بر روی این دستگاه نیست به عنوان کامل به عنوان یک دسکتاپ سیستم عامل مانند ویندوز 10 یا MacOS.

باید لپ تاپ من باید USB-C است ؟

پاسخ کوتاه این است: بله, شما باید سعی کنید انتخاب کنید تا یک لپ تاپ با حداقل یک USB-C پورت. این آخرین در اتصال است که تضمین می کند که شما می توانید اتصال به میراث دستگاه (از طریق آداپتور) در حالی که تحت پوشش برای دستگاه های آینده نیز هست. USB-C می تواند برای انتقال داده ها و قدرت و نمایش اتصالات و USB-C هاب می تواند تا حد زیادی گسترش چگونه بسیاری از لوازم جانبی شما می توانید به راحتی با اتصال به لپ تاپ شما.

نکته خوب این است که لپ تاپ ها حتی مدل های بودجه به طور فزاینده ای شامل USB-C. دیگر جواب این است که نه تنها شما می خواهید USB-C, اما شما می خواهید پورت است که حمایت از حتی قوی تر صاعقه 3 استاندارد است. صاعقه 3 فراهم می کند تا 40 gigabits در هر ثانیه (Gb/s) بیش از یک اتصال به آن را می توانید پشتیبانی از 4K صفحه نمایش و خارجی GPU محوطه است که می تواند تا حد زیادی بهبود عملکرد گرافیکی. به تازگی حتی لپ تاپ های زیر 1000 $در ورزش صاعقه 3 پورت.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب